Go to ...
RSS Feed

Pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý


P. C. Roberts: Britská vláda přiznává: dvě injekce – a kus vaší přirozené imunity je pryč

Paul Craig Roberts, publicista

 

Jak uvádí Zdravotnická dohledová zpráva Spojeného království o očkování proti Covidu-19, a to ve zprávě pro 42 týden, protilátky u lidí, jejichž těla se po dvou protikovidových injekcích dostala do styku s infekcí, jsou zjevně nižší, než u lidí, kteří se očkovat nenechali. Ve zprávě se dále vysvětluje, že tento pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý. „Co to znamená? několik věcí a všechny jsou špatné“, píše Alex Berenson. „Víme, že vakcíny infekci či přenos viru nezastavují (zpráva naopak ukazuje, že leckde jsou očkovaní dospělí infikováni mnohem častěji než neočkováni)“. Co nám tedy Britové říkají je, že dospěli k názoru, že vakcína narušuje vrozenou schopnost našeho těla produkovat protilátky nejen proti tzv. bodcovým proteinům viru, ale i proti jiným jeho součástem. A u očkovaných lidí se navíc zdá, že již nedokáží produkovat protilátky proti nukleocapsidovému proteinu, který vytváří jakýsi obal kolem viru a tak jej chrání proti pokusům jej likvidovat. Což u lidí neočkovanýh samozřejmě neplatí.

Překlad Lubomír Man

Pramen:
https://www.globalresearch.ca/covid-vax-you-can-never-achieve-full-immunity-again-government-stats-unveil-horrifying-truth/5759472
Hard facts pour in from country after country that Covid cases rise with vaccination and the stupid media reports that the cases are the result of permitting people freedom of movement (10/25/2021)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *