Go to ...
RSS Feed

Prezident v klatbě a nad Českem vyhlášen interdikt 


Pražská kavárna vyhrála volby a poslední překážkou na její cestě k absolutnímu ovládnutí české země a jejího lidu je Hrad a prezident Miloš Zeman, který v něm se svým štábem sídlí. Prezidentem byl Zeman v přímé volbě zvolen dvakrát, naposled v lednu 2018, lid mu věří, takže v nejvyšších etážích pražské kavárny bylo rozhodnuto vést boj nikoli osobně proti němu, ale jít na věc oklikou. A to tak, že se zaútočí proti jehooddanému štábu a na jeho místo se postaví štáb nový, oddaný už nikoli jemu, ale pražské kavárně. Ta ho bude na Hradě účinně izolovat a to až do doby volby prezidenta nového v roce 2023, čímž kavárna pro vše, co nám chystá, bude mít volný terén. A nad Českem bude možná vyhlášen interdikt, to znamená zákaz všech projevů a názorů, které by se staronovým oficiálním výkladem věcí u nás byly v rozporu.

První signál, že se takto rozhodlo, poskytl už před několika dny senátor Fischer, když v rámci  uměle vyprovokované a neuvěřitelně nafouknuté aféry kolem návštěvy předsedy sněmovny Radka Vondráčka u nemocného prezidenta ve vojenské pražské nemocnici, překvapivě na kanálu ČT prohlásil, že prezident je možná OK, ale čert že se spíš nalézá v jeho štábu. Takže hlavní útok se teď vede proti tomuto štábu a předseda sněmovny Vondráček, na jehož hlavu se v přítomnosti slétají hromy a blesky všech našich prostitujících se médií, se do aféry zamotal víceméně jen proto, že byl ve špatnou dobu na špatném místě. Ale i to bylo kavárníky nakonec shledáno příhodným, protože Vondráček je členem ANO a do budoucích jednání sněmovny bude užitečné, bude-li mít z minula na hlavě škraloup co nejtlustší.

A tak se stalo, že se tento nejvyšší představitel sněmovny ocitl v pátek večer na obrazovce ČT 24 v vedle tváře poslance STANu Gazdíka, kterému moderátor Řezníček jako hlavní prokurátor ve veřejném televizním slyšení proti třetímu nejvyššímu ústavnímu činiteli, určil roli prokurátora pomocného. Dlouhé minuty tak měl národ možnost pozorovat dvě tváře. Vlevo upřímnou, dobráckou a poctivost prokazující tvář  poslance Vondráčka a jeho oči, vyjadřující úžas i bolest nad tím, v jakou spikleneckou obludnost dokázaly presstitutky obrátit jeho návštěvu u prezidentova lůžka, a vpravo gestapáckou, sprostou a surovou tvář Gazdíkovu, do níž jako by se zkoncentrovalo veškeré zlo, zášť i morální bída světa.

Skoro přesně takhle vypadal velitel osvětimského koncentračního tábora Rudolf Höss, říkal jsem si, když jsem tu zlou tvář pozoroval, a v duchu jsem vděčně blahořečil faktu, že po čtyřicítce si za svůj vzhled už můžeme sami. A téměř jsem se v tu chvíli modlil za to, aby teď, v tento moment, sledoval program ČT 24 celý národ a viděl totéž, co vidím já.

Lubomír Man 

3 Responses “Prezident v klatbě a nad Českem vyhlášen interdikt ”

 1. Ludvík
  16. 10. 2021 at 14.22

  Pozoruhodný postoj k Radku Vondráčkovi zaujal jeho kolega a premiér Andrej Babiš, když se přiklonil na stranu vítězů voleb a médií a návštěvu Radka Vondráčka u pana prezidenta odsoudil. Otázkou je, zda lze po jeho podobných „kotrmelcích“ v minulosti, očekávat od něco něco jiného ?!

 2. Miroslav Darmovzal
  17. 10. 2021 at 11.40

  Je dost obludné, co dokáží při svobodě slova vyplodit zastydlí komunisté – asi jim chybí možnost posílat své ideové odpůrce (dnes nazývané Pražská kavárna) do pracovních táborů při uranových dolech, nebo přímo na popraviště. A dívám-li se do tváře Lubomíra Mana, nevím, zda by poslední odstavec jeho šíleného „výplodu“ neměl platit na něj, to by alespoň nebyla urážka.

 3. Ludvík
  17. 10. 2021 at 19.11

  „Miroslav Darmovzal“
  Z vašeho vyjádření soudím, že je to právě naopak. Jsou to přece vaše „koně“, kteří v současnosti ovládají mediální sféru, dštící nenávist proti prezidentu republiky, zvoleného občany tohoto státu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *