Go to ...
RSS Feed

Kdo je skupina, která publikuje věci jako „Pandora papers“ dříve „Panama papers“?


První den parlamentních voleb   //   Bývalý šéf izraelské specielní služby Jakov Kedmi o tzv. Pandora Papers

 

Jakov Kedmi, hlavní body jeho analýzy: „Kdo že je skupina, která publikuje věci jako „Pandora papers“ dříve „Panama papers“? Kdo je platí? Kde mají sídlo? Kdo ovládá ty daňové ráje o kterých se v obviněních mluví?  

1. Platí je hlavně Soros, podvodník a spekulant velkého formátu, který v minulosti poškodil hospodářství řady zemí.
2. Sídlo mají v USA.
3. Daňové ráje na než se dokumenty odvolávají jsou pod kontrolou USA či jejich spojenců. 

Jakov Kedmi, bývaly šéf Mossadu

Prý informace dává dohromady cca 500 novinářů. Nic podobného, jen někteří tradičně zkorumpovaní novináři šíří věci, které jim připravili jiní. Kruhy okolo Sorose se snaží otřást současným světovým systémem, např. se nestydí financovat a využívat tu nešťastnou švédskou dívenku místo toho, aby jí poskytli lékařskou pomoc. Je to primitivní propaganda, žádné důkazy o porušení zákona. Např. o bývalém premiérovi Británie se říká, že uzavřel nějaký obchod a pravděpodobně se něco stalo, není tam nijak doloženo – že by porušil zákon. A proč to tedy dělají? No proto, aby pak mohli říci, že ten člověk byl zmiňován v „Pandora papers“ mezi různými podezřelými lumpy. A není dokonce ani důležité, jestli tam byl zmiňován mezi viníky nebo oběťmi.“

V českých podmínkách je to již tradiční špinavost ODS několik dní před volbami. Vzpomínáte na lži policisty Kubiceho o spojení premiéra Paroubka s organizovaným zločinem pár dní před volbami? Lži ovlivnily volby, a pak se k obviněním už nikdo nehlásil …. atd., atd. 

Připravil LS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *