Go to ...
RSS Feed

Polemika: Jiný úhel pohledu ukazuje vrbětické události v odlišném světle


Ode dneška za 30 dní začnou důležité volby do parlamentu   //   Myslím, že muž v kolečkovém křesle na Hradě má pravdu, asi to bude ta třetí varianta – zakrytí rozkrádačky!

 

I já chci proto pomoci! Pracoval jsem totiž jako pojišťovák 10 let: Než pojišťovna něco vyplatí, i desetkrát otočí každou korunu i informaci v hlavě i na dlani! Pojišťovací prohlídka – později vybuchlá budova byla v době uzavírání pojišťovací smlouvy naprosto prázdná! O tom existuje dokonce pojišťovací zápis, po výbuchu zaplatila proto pojišťovna jen 10% pojistné ceny za budovu – a víc nic !! Našel jsem tu zprávu z 9. dubna 2015 o Vrběticích, kdo zodpovídal za bezpečnost skladu? Tam totiž nebyla jen hromádka písku, aby se nikdo nestaral o zabezpečení až tak nebezpečného muničního objektu!! V r. 2006 byly Vrbětice Ministerstvem obrany odebrány Armádě ČR – a převedeny pod Vojenský technický ústav s.p., jehož odštěpným závodem je VTÚ výzbroje a munice Slavičín. Ten byl do r. 2003 samostatnou příspěvkovou organizací MO ČR – a nyní je součástí státního podniku. Bochemii to v r. 2009 pronajal Vojenský technický ústav (tehdy PO MO ČR). Imexu to v r. 2011 pronajal tentýž ústav. Prostory byly dle VTÚ prázdné a zkontrolované, což MUSÍ být součástí přejímací dokumentace. Takže odpovědnostní cesta je jednoduchá:
– kdo byl v r. 2009 a 2011 ministrem obrany a kdo tedy za VTÚ podepsal „nájemní“ smlouvy, které měly být pro stát až tak „výhodné“, že to tam za naše daně měl zabezpečovat pro ryze soukromé subjekty!? Jakým schvalovacím procesem tak závažné smlouvy prošly? Jak fungovaly kontrolní mechanismy MO ČR? Zda se vůbec tvrzení právníků těch obskurních firem zakládají na pravdě?

Ve společnosti Bochemie, a.s. figuruje dokonce i syn slovenského exprezidenta (od r. 2012) a vlastní ji naprosto anonymní „holandská“ firma „BO Chemie B. V.; Amsterdam“ (od r. 2008!!).  Přesto je tato zahraniční společnost státem velice štědře dotovaná! Jen v letech 2008 – 2014 totiž obdržela ze státního rozpočtu až neuvěřitelných 111 300 000,- Kč. Proč potom z odpovědných státních orgánů nikdo nejde, a prestituti z masmédií už ani jen náhodou?! Asi už i vy začínáte mít tušení, proč?

Ministry obrany byli:
V r. 2006: Karel Kühnl (US) a Jiří Šedivý (ODS)
V r. 2009: Vlasta Parkanová (KDU-ČSL) a Martin Barták (ODS)
V r. 2011: Alexandr Vondra
Dále pak za to vše politicky odpovídal Petr Nečas i exnáčelník generálního štábu generál  Vlastimil Picek.

Ředitelem VTÚ je od září 2012 až doposud jakýsi pan Václav Irovský, který nemá ani VŠ vzdělání. Údajně absolvoval gymnázium + střední průmyslovou školu se zaměřením na informační technologie. Od ledna 2009 do září 2012 byl ředitelem odštěpného závodu VTÚL a PVO. Čili Parkanová, Vondra i Nečas mají tedy veřejnosti i policii co vysvětlovat, protože došlo až k několikerému porušení platné legislativy nejen ohledně kvalifikace, ale i střetu zájmů). Od r. 2005 má pan Irovský registrovánu živnost „ekonomické a účetní poradenství“. Do r. 2009 vlastnil společnost „VITU commercial & consulting agency s.r.o.“ Od března 2004 do září 2012 byl členem představenstva společnosti „Seabury Capital, a.s.“, která má – mimochodem – od r. 2006 zastavenou činnost na základě rozhodnutí Živnostenského odboru Úřadu městské části Praha 1 ze dne 23.11.2005, č.j. ŽIO/S/39385/2005/ŠP!! Od ledna 2009 do září 2012 byl navíc i ředitelem „LOM Praha, s.p.“ (Letecké opravny Malešice). A na závěr tedy vzkaz nejen pro vyšetřující orgány: Maji to tady až tak polopaticky, že žádné vytáčky obstát nemohou ani náhodou!

Jak se dělají výzkumy preferencí – doporučuji přeposlat a alespoň do října 2021 nemazat:

Váša Hlodavec a Česká televize s globalistickou zahraniční agenturou Kantar v zádech však překročily Rubikon. Záměrně zcela absurdními čísly údajných voličských preferencí daly najevo, že již není cesty zpět. Od tohoto okamžiku je budou kopírovat všechny ostatní agentury, aby vytvořily dojem, že Babiš je odepsaný, zatímco Bartoš míří do premiérského křesla. Jde o známý psychologický trik. Voliči si mají na tu donedávna obskurní představu zvykat a zařadit ji do svých preferenčních úvah již jako reálnou. Má překrýt skutečnost, že Piráti – radikální anarcho-levičácká organizace vzniklá a řízená z bruselského centra aktivním muslimem – je klasickým Trójským koněm vtaženým za hradby tradičně „zlobivé“  gubernie „Čtvrté říše“. Jen hra nervů. Potud nic nového. Kavárna se na svůj „výstřel z Aurory“ chystá již dlouho, jde jen o to, kdy k němu sáhne. Že se to stalo už dnes, je však překvapením. Neumějí udržet nervy na uzdě. Strašlivě přestřelují, nedokáží „dávkovat“ své mystifikace, své lži, neb jsou přesvědčeni, že to půjde silou, a když ne silou … tak ještě větší silou. Když se začaly lockdownové okovy v květnu a červnu „rozvolňovat“ a Andrej Babiš zvolna rozjel vlastní volební kampaň – Bartoš začal klesat. Nejde totiž napořád udržet absurdní uměle vyrobené výsledky „průzkumů“, ostatní agentury také musejí z něčeho žít. A to je naprostá tragédie. Uměle vytvořené figury typu Bartoš je nutno prosadit na zpěněném vrcholu oné jediné vlny – než začnou „fandové překvapení“ ztrácet euforii a vracet se k racionálnější úvaze. A premiér Babiš to pojmenoval. Neřekl nic převratného či neznámého: Piráti jsou bruselští bolševici, kteří chtějí otevřít naše hranice pro muslimskou (tzv. imigrantskou) invazi a definitivně včlenit náš, kdysi suverénní stát, do „Čtvrté říše“. Preference = cinknuté průzkumy. Takto vypadají předvolební průzkumy mezi lidmi, a pak nám ukazují, jak je ANO na tom špatně!

Tak jsem se zapojil do výzkumu CVVM ohledně volebních preferencí a dopadl jsem takhle.
Otázka: Koho byste volil do PS?
Odpověď: ANO 2011
Otázka: Kdo je pro vás přijatelný?
Odpověď: KSČM, SPD, ČSSD.
Otázka  Kdo je pro vás nepřijatelný?
Odpověď:  TOP 09 – ODS – KDU – Piráti.
(Zveřejnil Mirek Blinka – sdílejte prosím dál!)

A výsledek? Nespadáte do kategorie našich respondentů! A dotazník ukončen a neuložen. Tak takhle dopadají podobné průzkumy různých agentur. Vše je záměrné cílené! Proto musíme bezpodmínečně k volbám! Všichni! A sdílejte prosím tuto informaci dál, ať lidi nepodlehnou zbytečně malomyslnosti a beznaději – i když si už pirátské covidové hyeny zcela drze rozdělily ministerské posty.

Zprávu posílá Ratiborský Jaroslav

2 Responses “Polemika: Jiný úhel pohledu ukazuje vrbětické události v odlišném světle”

 1. Ludvík
  8. 9. 2021 at 16.00

  Vše souvisí se vším a tak bych nesváděl vinu jen na ministry obrany. úřadující v uvedené době. Nelze zapomenout na osoby, kteří v uvedené době premiéry ČR a měli by nést největší odpovědnost za výše uvedené :
  Mirek Topolánek (16. srpna 2006 – 8. května 2009)
  Jan Fischer (9. dubna 2009 – 13. července 2010)
  Petr Nečas (28. června 2010 – 10. července 2013)

  Bohužel, vše nasvědčuje tomu, že všichni následující premiéři, na ně „navázali“…..

 2. Jiří Bránka
  27. 9. 2021 at 15.38

  Za 7 let nebyla BISka schopna Vrbětice vyšetřit. Kauza Dukovany vyšetřila Vrbětice za několik málo dní. Jen kvůli tomu, aby byl Rosatom vyžazen z výběrového řízení. Následovalo okamžité vyhostění ruských diplomatů diletantem Kulhánkem, který bez diplomatického jednání tak učinil. Na základě „důvodného podezření“, nikoliv na základě důkazů. Tyto důkazy nejsou, nebudou. Stačilo vyjádření několika občanů Vrbětic … Podezření a důkaz jsou velmi odlišné pojmy. To pan Kulhánek nezná, nebo nechce znát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *