Go to ...
RSS Feed

Dokument: V Africe Ivermectin blokuje Covid-19


Volební dny se rychle blíží. Už jen 31 den   //   Ivermectin zabírá jen na černochy?

 

Graf, který je umístěný v záhlaví článku, byl ve světovém tisku zveřejněn 2. září 2021, přesvědčivě dokazuje, že v afrických zemích, kde je užívání léku Ivermectin povoleno, je úmrtnost na Covid-19 mnohonásobně nižší než v těch zemích Afriky, kde je Ivermectin zakázán (státy vybarvené modře představují státy, v nichž se Ivermectin používá, a modrá křivka ukazuje, jaká je v těchto státech smrtnost na Covid-19, zatímco státy vybarvené nahnědo představují státy, kde je Ivermectin zakázán, a hnědá křivka ukazuje úmrtnost na Covid-19 zde). 

Řeč barev a křivek mluví tedy jasně, ale jeden už může hádat dopředu, co na tenhle důkaz řekne ředitel amerického Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci Dr. A.S. Fauci: prostě nám sdělí, že Ivermectin zabírá jen na černochy. A hotovo!

A ještě jeden text týkající se záležitostí kolem ivermectinu

Meiling Lee: Lékaři už mají Fauciho, Big Pharmy a lživých presstitutek až nad hlavu

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-19. A že jediná příčina smrti kohokoliv, kdo byl Covidem-19 nakažen, spočívá ve skutečnosti, že zdravotnický establishment zablokoval léčbu covidových pacientů hydroxychlorochinem a Ivermectinem. Lékaři, kteří se establishmentu vzepřeli, své pacienty zachránili. Ti, kteří tak neučinili, své pacienty ztratili. Ti lidé z NIH (americký Národní institut zdraví), z CPC (americké Centrum pro kontrolu a prevenci, z WHO (Světová zdravotnická organizace) a z FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), kteří účinnou léčbu zablokovali proto, aby vytvořili trh pro nebezpečnou, nevyzkoušenou a experimentální „vakcínu“, jsou viníky masových vražd. A každý z těchto lidí by měl být vzat do vazby, postaven před soud, usvědčen a popraven. Američané musí být přivedeni k poznání, že jejich zdravotnický establishment spočívá v rukou zločinců, kteří si zisku cení víc než lidského života. Shora uvedený článek jako zhuštěnou verzí tohoto rozsáhlého článku Meiling Leeové: https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/doctors-raise-awareness-on-ivermectin-as-treatment-for-covid-19-to-help-end-the-pandemic_3916366.html?utm_source=News&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-07-24-2&mktids=f3c8d197320aeb42db57e1fe60c8d9fe&est=u1AHjVkgs8cA6nyZebbzl0keYpng5d%2Bg%2BrC4q3Qtbsvl5HUKaDq9Sg%3D%3D, zveřejněného na webu The Epoch Times, sepsal 

P.C.Roberts: 
Překlad: Lubomír Man

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *