Go to ...
RSS Feed

Dny Ameriky jako supervelmoci jsou pryč. Navždy


Což platí i o její vojenské síle

Paul Craig Roberts

Podle Pentagonu 71 procent Američanů ve věku od 17 do 24 let, což představuje zhruba 24 milionú mladých lidí z jejich celkového počtu 34 milionů, je neschopno vykonávat vojenskou službu v důsledku obezity, nedokončené základní školy  či záznamu v jejich trestním rejstříku. Viz: https://www.zerohedge.com/political/71-eligible-gen-zers-dont-qualify-military-due-obesity-and-other-reasons utm_campaign=&utm_content=Zerohedge%3A+The+Durden +Dispatch&utm_medium=email&utm_source=zh_newsletter  Aby doplnily volná místa, najímají Pentagon a CIA do armády i ženy s dvěma dětmi a též ženy neschopné rozlišovat barvy či ženy s vrozenou úzkostnou poruchou. Muže na náborových videích nespatříte. Takže toto je nová armáda Spojených států, která se má postavit Iráncům, Číňanům a Rusům. Viz: https://www.rt.com/op-ed/523594-operation-anime-us-enlist-soldiers/  Za popsaných poměrů lze očekávat masivní odchody mužů z amerického vojenského námořnictva, výsadkových oddílů i zvláštních sil. 

CIA se vzdává zpravodajské činnosti ve prospěch blábolu probuzeného dítěte. V nejčerstvějším náborovém videu CIA uslyšíte: jsem barevnou ženou a matkou. Trpím poruchou rozlišování barev a  vrozenými úzkostnými stavy, ale svou existencí nehodlám svázat se stoličkou u pokladny hypermarketu. USA už nemají důvěryhodnou konvenční vojenskou schopnost. K tomuto názoru musíte dospět, když srovnáte obrázky z náboru nových branců v USA, v Číně a v Rusku. Viz: https://www.youtube.com/watch?v=JUijh-phNJY ,  https://www.youtube.com/watch?v=l_qr-4AKM18https://www.youtube.com/watch?v=aqek78JXckw 

Jestliže jste bílý heterosexuální vojenský velitel, hrozí vám propuštění za to, že říkáte pravdu. Budou sami sebe respektující muži ochotni sloužit v americké armádě i nadále? Uznají transsexuální ženy za své nadřízené? Viz: https://www.rt.com/usa/523950-space-force-commander-fired-diversity-extremism  Americké ozbrojené síly slouží vojenskobezpečnostnímu komplexu a protibělošské ideologii a nikoli americkým občanům.

P. C. Roberts

Překlad: Lubomír Man

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *