Go to ...
RSS Feed

Francie a Česká republika mají v pandemii dohromady více než 110 000 mrtvýchP.C.Roberts: Druhý holokaust? 

Izraelský ministr zdravotnictví konstatuje, že vakcína Pfitzer je smrtelnější než sám Covid-19. Nová analýza izraelského ministerstva zdravotnictví oznamuje, že vakcína firmy Pfitzer proti Covidu zabila  „asi 40 krát vice starších lidí než by to v posledním pětitýdenním očkovacím období dokázala učinit choroba sama“, a že ve stejném období zabila tato vakcína 260 krát více mladých lidí, než kteří by zemřeli po prostém nakažení Covidem.

Paul Craig Roberts

P.C.Roberts: Jste-li rozhodnuti nechat se očkovat proti Covidu, zajeďte si do Ruska
Ruská věda, která je ve všeobecném smyslu nadřazena vědě západní a je víc vužívána pro dobro lidí než pro dobro elitních agend, vyvinula první skutečnou vakcínu proti Covidu, která je účinnější než vakcíny západní a nevykazuje žádné vedlejší škodlivé účinky. Jiné vakcíny spoléhají na experimentální a dosud nevyzkoušenou technologii a staly se tak příčinou mnoha úmrtí i vážných zdravotních postižení. Mnozí pozorovatelé dokonce neskrývají podeření, že jde spíše o vakcíny agend než o ochranu proti Covidu.

Lidé na Západě přestávají svým vládám věřit

Stejný trend jako ve Francii lze zaznamenat ve všech evropských zemích a v Německu a Švýcarsku je neochota nechat se očkovat dokonce ještě citelnější než ve Francii. V Německu např. operátor pečovatelských domů organizace Bene Vit Group  v listopadu m.r. oznámil, že jen 30 procent jejich pracovníků je ochotno podstoupit očkování. V minulém roce se Francie snažila zamlčet sérii hromadných onemocnění na Covid-19  ve francouzských pečovatelských domech, stejně tak, jak o totéž usilovaly ústavy stejného zaměření v New Yorku a dalších amerických městech. Pokud jde o Švýcarsko oznamuje agentura Reuters, že dle prohlášení ředitele organizace ProSenectute Petera Burriho nanejvýš 50 procent švýcarských zdravotních sester vyjádřilo ochotu nechat se očkovat proti Covidu-19. Do dnešního dne se ve Francii Covidem-19 nakazilo 3,8 milionu lidí a 87 000 lidí s Covidem v těle zemřelo.

Výbral, přeložil a upravil Lubomír Man
Zde se o ruské vakcíně dovíte víc: https://www.rt.com/russia/517024-russia-third-vaccine-dead-virus/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *