Go to ...
RSS Feed

Dokument: Tajně uniklý projev generálního tajemníka Trilaterální komise z prosincové konference v Bruselu


Projev, který nám umožní pochopit mnohé z dnešních světových událostí.

Vážení kolegové.

Dnešní před novoroční společné zasedání všech tří skupin Trilaterální Komise je příležitostí zamyslet se nad cestou, kterou jsme se prošli od roku 1973. Hlavně v čase, kdy díky nesmírnému úsilí našich lidí, rozmístěných na všech důležitých postech v po celém světe, stojíme před konečným cílem, kterým je dobudovaní celosvětové vlády pod naší kontrolou! Proto mi dovolte připomenout i těch, kteří se nedožili tohoto nádherného okamžiku, ale kteří rozhodujícím způsobem přispěli k našemu vítězství, které je na dosah ruky a bez kterého by, jsme nemohli dosáhnout našich cílů. Po prvé, rád bych vzpomenul na otce zakladatele, Davida Rockefellera, který položil další pilíř našeho chrámu bratrství hned po druhé světové válce, stavějící na bývalých vizí pokroku a lidskosti.
Už jsou to tři roky, co nás David opustil ve věku 102 let, ale jsem přesvědčený, že by byl hrdý na to, jak důsledně se jeho vize programu do roku 2022 realizovala. Evropské hnutí, v jakém byl David po druhé světové válce, se nyní stalo plnohodnotnou vládou celého evropského kontinentu. Naše Evropská komise, na čele Evropské unie, se stala skutečnou nadnárodní vládou nad evropskými národy, jejich vliv se postupně vytrácí, až se  úplně ztratí a budou nahrazené populací nového typu, jak to navrhuje další z našich velkých vizionářů gróf Coudenhove-Kalergi.

Jean Claude Trichet, předseda Evropské skupiny

Bohužel, operace „Výměna“, která se začala v plném rozsahu v roce 2015 s cílem přemístit milióny migrantů na evropský kontinent do roku 2030, logisticky a finančně zabezpečená Evropskou komisí, evropskými vládami a nadnárodními institucemi, byla narušená nezvládnutou prací našich kolegů v střední Evropě. Takže by jsem chtěl vyzdvihnout práci našich německých, francouzských, španělských a jiných divizí na starém kontinentě, které odvedli skvělou práci v této operaci, je potřebné kriticky zhodnotit středoevropskou a také i britskou divizi.
Neschopnost svrhnout Orbánovu vládu v Budapešti, a také odstranění Kaczynského ve Varšavě nás stáli nejen opoždění harmonogramu plánovaných změn, ale i velké úsilí o odstranění těchto potenciálních ohnisek odporu. Proto důrazně varuji naše kolegy ve Varšavě a Budapešti, aby co nejdříve napravili situaci vzhledem na blížící se moment velkého resetu a změny, které s tím souvisí, jako se to podařilo v Bratislavě a jak pevně věřím se tak stane budoucí rok v Praze.
Samostatnou kapitolou je selhání britské divize, která nejenže nedokázala zabránit odchodu Británie z Evropské unie, ale i přes obrovské investice do změn dramaticky prohrála pobrexitové volby. Tyto zkušenosti, použijeme u prezidentských voleb ve Washingtonu, nás donutili přijmout mimořádné opatření na zlomení odporu reakčních sil, které v poslední době opět zdvihli hlavy. Opatření, které byli spuštěné již v lednu 2020 mají za cíl urychlit blížící se procesy globálních změn. Operace Pandemie vrátila iniciativu tento rok spět do našich rukou. Mimo politického a ekonomického chaosu, které nám v kombinaci s už sofistikovanými předvolebními manipulacemi, které vedli k odstranění Donalda Trumpa, nám pomohli upevnit situaci a udělat další významný krok na naší cestě k úplné kontrole planety. Všechny předcházející operace, jako je 9 / 11 World Trade Center a arabské jaro, budou působit jako nevinné hry ve světle začátku Velky Global Reset. Úplné označení a registrace všech obyvatel bude důležitým krokem k upevnění světa pod naší kontrolou. Tímto způsobem by jsem chtěl poděkovat všem, kteří přispěli k tomuto úspěchu.

Mimo naší zdravotní komise (WHO), jsou to především naše souvisící lékařské korporace a mladí kreativci, kteří uvedli celý Problém C-19 do života, a způsobili tak chaos, na kterém můžeme vybudovat krásný nový svět. Po znovu ovládnutí mocenských pák ve Washingtonu od ledna budoucího roku budeme schopní účinně znovu spojit naše síly a soustředit se na konečné řešení našeho úhlavního protivníka, Putinova Ruska.
Mimo lékařské a finanční sekce budou naše loajální tajné služby i nadále zapojené do operace, která bude probíhat po dobu celého budoucího roku. Specifická situace ,která panuje v konsolidaci s Čínou, o které bude informovat předseda naší čínské sekce, jako i o podrobnostech moskevské operace vás bude informovat hlavní komisař naší sekce v Rusku.
Jsem přesvědčený, že stejně jako s  operací C-19 byl  tento rok pro nás mimořádně úspěšný i pokud jde o finanční zisky našich kontrolovaných korporací následující rok bude úspěšnější, a položí základy konečného sjednocení.
Musíme mít vždy na paměti, že až když se podaří zlomit odpor v Moskvě a na některých dalších místech bude naše vítězství kompletní. Až když národní státy konečně zmizí, budeme schopní účinně zavést velkou transformaci lidstva, aby jsme dokončili velkou transformaci, které základy položili naši předchůdci, kteří byli schopni zorganizovat několik dalších změn od francouzské revoluce, včetně obou světových válek, které nás posunuli vpřed do světa humanity a pokroku.
Nemůžeme mýt malé cíle. Až budou zpátečníci eliminovaní, bude čas na skutečnou práci, která bude znamenat úplnou přeměnu celého lidstva, jako jsme ho doteď poznali. Egoistické tužby anebo podlehnutí nebezpečnému křesťanského kultu bude nahrazené osvobozením lidí od minulých stereotypů. Klasická rodina na prvním místě. Brzo přestane existovat a bude nahrazená volnými variabilními svazky bez pohlavní ukotvenosti. Feministické a rodové hnutí jsou jen předvojem dalekosáhlých změn v nejintimnější oblasti člověka, ke kterým nové lidstvo pod naším vedením neochvějně směřuje. Tato nová kultura, které prvé výhonky už možno s uspokojením sledovat v současných trendech světového šoubiznisu, přirozeně absorbuje všechny prvky míšení kultur a vzájemného obohacovaní, t.j. anihilace. Multikulturalizmus se stane skutečností, protože míšení kultur je základem celého procesu.
Nové osvobozené lidstvo, kterého počet se výrazně sníží v důsledku naší probíhající operace C-19 a jeho dalších mnohem hlubších procesů, bude znamenat narození nového člověka a přípravu cesty pro vstup vyšších entit do našeho časoprostoru. Jen to úplně změní tvář světa, jak ho poznáme. Nesmíme zapomínat, že tento metafyzický cíl je skutečným důvodem, pro který napínáme naše síly.
S potěšením vám oznamuji, že naši vědci, kteří pracují na této úloze, dosáhli tento rok mimořádné úspěchy. Tento rok bylo izolované rekordní množství antihmoty, která je základným prvkem pro začátek další fáze těchto procesů.
Cesta, kterou jsme prošli, nebyla jednoduchá, neobešla se bez problémů. K budování nové společnosti jsme přistupovali v nepříznivých mezinárodních podmínkách, ale díky našim spolupracovníkům umístněným na důležitých pozicích v politice, médiích, korporacích a kultuře se nám podařilo dosáhnout současný stav. Máme vítězství na dosah ruky.

Nenechejme si ho vzít, a do nového roku 2021 vykročme sebevědomě a s odvahou.

 

5 Responses “Dokument: Tajně uniklý projev generálního tajemníka Trilaterální komise z prosincové konference v Bruselu”

 1. Karel Ochočenský
  28. 1. 2021 at 11.32

  Tedy těch hrubek v textu. … to opravdu musel napsat úplný idiot, který sotva vyšel základní školu.

 2. Vladimír Hána
  2. 5. 2021 at 15.23

  Hrubky na Facebooku píší i hodně vzdělaní lidé. To je to poslední co mě vadí. Někdy sice musím přemýšlet co tím myslí, ale aspoň si člověk bystří mysl. Spíš mě moc vadí, když se používají anglické výrazy nebo německé. Jsme Češi a mnoho nás nad pravopisem nepřemýšlí. Je ale velmi dobré, když mluvíme Česky. Nejhorší je, když nás současní politici a hlavně opozice táhnou do záhuby finanční i politické.

 3. 13. 5. 2021 at 8.52

  http://www.neocipuj-se.cz, www-jak-prezit.cz, www-co-jist.cz

 4. ZT
  5. 6. 2021 at 16.52

  Hrubky pochazi z povrchneho a ocividne uspechaneho PREKLADU puvodniho textu ktery je v anglictine. Staci trochu premyslet. Rockeffelerovci nejsou Cesi… Sama se obcas snazim prelozit dulezite texty, abych predala informace, a pravopis a kapitaluzace textu v ten moment je druhotny problem.

 5. ZT
  5. 6. 2021 at 16.55

  Whoops… nechtela bych, aby muj komentar byl spojen s mym WordPress avatarem. Nacetlo to automaticky asi kvuli emailu. Publikuji o nebezpecnych sektach, jde mi o bezpeci. Zkuste prosim muj wordpressovy avatar di meho komentare vyse nezahrnout. Dekuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *