Go to ...
RSS Feed

Jak to je s majetky premiéra Babiše a kdo po nich touží …


Nevím, co je na některých z tvrzení pravdy. Pravdou ale je, že někteří čeští politici se paktují se Sudeťáky, jednají s nimi, nebo jezdí jako hosté na jejich sněmy, jako např. bývalý neblaze známý min.kultury Daniel Herman, kandidát na prezidentský úřad Drahoš a zástupci Miliónu chvilek pro demokracii a jistě i další. Že mnohým jsou Benešovy dekterty, které byly vydány na základě rozhodnutí velmocí zvítězivších nad fašistickým Německem po II. sv. válce, a podepsány prezidentem Edvardem Benešem, jsou trnem v oku mnohým ve SRN i v ČR, je skutečnost. Jak všichni víte, tak Andreje Babiše je všude plno. Kritika stíhá kritiku, střet zájmů je permanentní a Andrej Babiš by měl odstoupit. Kritici křičí: zloděj, estébák, komunista a Slovák. Taková je prvoplánová rétorika jeho odpůrců, ale také zmanipulovaných, či zaplacených lidí na náměstích. Těch, kteří skutečně vědí oč jde a co se za maskami skrývá – není moc. Mentálně jednodušší lidé na tuto vějičku naskočí, ani nevíte jak snadno. Ve hře je však něco, co si sami velmi těžko dovedete představit a víceméně současný stav považujete za samozřejmost. Ono však samozřejmé dnes už není nic a v kuloárech zuří zpravodajská bitka širších rozměrů. Ve hře je budoucnost České republiky a Polska v návaznosti na Benešovy dekrety a Bierutovy dekrety, jenž jsou si značně podobné. O dekretech prezidenta Boleslawa Bieruta jste asi nevěděli, protože o nich se v ČR vůbec nemluví. Tyto dekrety mají pro ČR a Polsko zásadní význam a jsou fakticky posledním obranným valem a překážkou v pohlcení národní suverenity a identity našich zemí s Němci.

Můžete mít na Andreje Babiše či Miloše Zemana vztek, anebo nemusí být vašimi favority jako je to u mě, ale důležité je pochopit realitu. Andrej Babiš, ale i Miloš Zeman jsou na seznamu pro Německo nežádoucích politiků. Proč? Je všeobecně známé, že Miloš Zeman, by zrušení Benešových dekretů nikdy nepodepsal a že jsou mu bližší dobré vztahy s Východem, než se Západem. Proto je Miloš Zeman problém. Ze zákulisí víme, že se prakticky čeká na jeho smrt, čímž by se uvolnil prezidentský post. Je to odporné, čekat na něčí smrt, ale je to tak. Samozřejmě by na funkci prezidenta opět kandidoval pan Drahoš! Víte proč? Protože je to proněmecky zaměřený člověk. Je to jeden z těch, kdož čekají na Zemanovu smrt, aby mohli uplatňovat politický směr, který jim byl naočkován na setkání s Berndtem Posseltem v městečku Teplá v západních Čechách. Mimo jiné na tomto setkání byl přítomen i Libor Rouček ( ČSSD ) a šlechtic Karel Schwarzenberg ( TOP ). Ovšem pozor – ještě před tímto jednáním se sešli na jednání se sudeťáky ( Stefanem Hortlerem ) i budoucí signatáři Milionu chvilek – a POZOR ! – i Michaela Marksová -Tominová ( ČSSD ).  Snad už víte, co to ty Miliony chvilek jsou zač a kdo je platí a řídí. Hortler je čile komunikující vrcholný představitel landsmanšaftu, spolupracující s Angelou Merkelovou. To znamená pouze to, že ČSSD je pro český národ velmi nebezpečná a že se o politice landsmanšaftu nejedná jen na lokální úrovni v úzkém kruhu landsmanšaftu, ale i na úrovni vrcholové státní politiky Německa. Nejde o nic jiného a menšího, než o zrušení Benešových dekretů. To potvrdil dokonce išéf bavorské CSU Horst Seehofer, tak i šéf bavorské AFD. Prakticky vzato záležitost zrušení Benešových dekretů byla v Německu institucionalizována. Není proto možné tvrdit, že Němci nebudou mít žádné majetkové požadavky – ba naopak. Proč skutečně tolik vadí Andrej Babiš? StB, komunisti či střet zájmů, jsou jen zástěrka pro skutečnou podstatu. Zásadní odpor proti Andreji Babišovi má ryze praktický ráz. Jeho Agrofert totiž vlastní ve městě Wittenberg v Německu firmu Agrofert Deutschland, která je největším výrobcem certifikovaných hnojiv v Evropské unii a v České republice hospodaří Agrofert na značné výměře zemědělských ploch, o které mají sudetští Němci eminentní zájem. To je Babišův problém. Pro odstranění Andreje Babiše byl vytvořen právě spolek Milion chvilek, který se nijak netají tím, co je pro něj prioritním zájmem. Důležité však je, aby veřejnost dostala informace o tom, kdo je v pozadí tohoto spolku a kdo jej financuje.

Zde přesné tematické dělení : 
1. Rozštěpit české vlastenecké frakce tak, aby nebyly ochotné navzájem spolupracovat a neshromažďovaly odpor proti Německým zájmům v ČR. Byli vytipovaní základní politici, Václav Klaus st. v ČR a Jarosław Kaczyński v Polsku v rámci definování páteřních ohnisek vlasteneckých sil a prosazování českých i polských národních zájmů. Zároveň byl definovaný Andrej Babiš jako překážka v prosazování Německých zájmů v ČR.

2. Postupná relativizace historie tak, aby se stala kompatibilní s německým pohledem a uspořádáním Nové Evropy podle Berlína, kterou definovala už Angela Merkelová. Novodobí historici vykládající pokroucená historická fakta, relativizující řádění německých nacistů, zveličující údajné vyhnání Němců po 2. světové válce ( podepsané na Jaltě ). 

3. Přimět českou vládu, aby sama a DOBROVOLNĚ usilovala o zrušení Benešových dekretů. Němci sami nesmí vstupovat do těchto procesů, které byly podepsány na Jaltě vítěznými mocnostmi, protože by postupovali v rozporu s mezinárodním právem. Dosazením proněmeckých politiků v cílových zemích na všech úrovních se ale dospěje k tomu, že rovněž sami čeští politici budou o zrušení Benešových dekretů DOBROVOLNĚ usilovat. To přece chtějí sami Češi, což už v rozporu s mezinárodním poválečným právem přece jen nebude. Musím ještě dodat, že tomuto svinstvu se říká Mariánské dialogy. 

Tak občané, co vy na to – my to těm nepřátelům České republiky dovolíme? Braňme se!

Připravila redakce z dodaných podkladů

9 Responses “Jak to je s majetky premiéra Babiše a kdo po nich touží …”

 1. Ernst
  25. 12. 2020 at 16.32

  To je hrůza! Jak je možné, že se vůbec někdo propůjčí ke zveřejnění takových nesmyslů a lží. Navíc jsou v tom hrubky! To ani nemohl psát novinář, ale nějaký nedovzdělaný blb. A vám mám věřit, že moje e-mailová adresa nebude zveřejněna či zneužita?

 2. NOVÁK JOSEF
  25. 12. 2020 at 18.43

  A co jste dokázali vy pisalkove? Jen jste za svůj život kecali. Manuální práce vám smrdí. Tak toho nechejte, přijde den, kdy se budete bát vyjít mezi lidi.

 3. Zdeněk Vysloužl
  25. 12. 2020 at 19.00

  On v tom jede i Fiala, datum si přesně nepamtuju, ale s Posseltem rokoval v Brně. Jak je známo, mělo by být známo, že Brno bylo z 50% německé. Článek hovoří jasně, ale zvedne mlčící většina zadky?

 4. Jaroslava Ptáčková
  25. 12. 2020 at 19.09

  Pane Ernste určitě patříte k těm, kdo usilují o zrušení Benešových dekretů, také ten novinář, který to píše nemá žádné hrubky asi neumíte dobře česky, ale to je mně jedno jenom mně není jedno, aby tyto dekrety byly zrušeny. Ani Václav Klaus nepodepsal úmluvy, kde by došlo ke zrušení. Je mně odporné jak se naši politici paktují s takovými lidmi jako je Posselt a ostatní banda jenom proto, aby bylo všechno zrušeno a oni nastoupili zpět do České republiky jako páni.

 5. admin
  25. 12. 2020 at 19.09

  Jsme platforma, na které mohou své názory a pohledy na společesnko-politické dění vyjádřit všichni. Místo rozčilené kritiky na autora by bylo vhodné a žáducí napsat vlastní názor na text člínku a polemizovat s tím, co bylo napsáno. Zveřejňujeme i texty, které nepíšou jen profesionální novináři, jazyk je samozřejmě velmi důležitý, ale hlavní je myšlenka a obsah sdělení. Toto je reakce na pana Ernsta, kterého tímto redace vyzývá k napsání kontračlánku, který zveřejníme samostatně…

 6. 25. 12. 2020 at 20.17

  Je nám to jasné, jen Pražáci, kteří chodí rádi na Letnou za tím z Hitlerjugend nic nechápou. Nikdo to nechápe, že antiZeman a antiBabiš vede k návratu Sudet. A už je zfamfrnělý skoro celý národ. Je tolik těch, co se tlačí na jejich funkce, vědí proč, Fiala dobře ví, že by vlezl do řiti Německa celý i s ušima. Samí zrádci a kolaboranti. Tak tomu bylo i za Hitlera. Po válce byli na náměstích věšeni za zradu. Já si to pamatuji.

 7. Jiří
  26. 12. 2020 at 10.02

  Nejdříve by měli Němci zaplatit reparace za rozpoutání 2.svě. války zničení majetků a lidských obětí!

 8. Jaroslav
  26. 12. 2020 at 11.31

  Věřím tomu, že je to přesně tak, jak to je napsáno a nejhorší je, že jim vadí Babišových 50000 kč, ale milióny Kalouska a hraběte a těch dalších jim nevadí.

 9. Barzoj
  28. 12. 2020 at 11.01

  Málo kdo se podívá do kronik různých spolků a obcí, které nebyly zkonfiskovány. Např. Opava byla z 80 % Německá a v kronikách jsou zaznamenány reakce těchto Němců na zvolení Hitlera už v roce 1933! Okamžitě se změnilo chování zdejších Němců k Čechům! Byli odsunuti do pozice nevolníků a dokonce nesměli chodit po chodníku vyhrazeném Němcům! Naštěstí tato kronika byla záměrně psána pod jiným názvem a nebyla proto zkonfiskována soudruhy v roce 1950! Ale mnozí si myslí, že Češi útočili na Německé obyvatelstvo, přesně v duchu Německé propagandy – stejně jako se zaměřili proti židům! Krásnou synagogu podpálil Němci ještě před obsazením Opavy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *