Go to ...
RSS Feed

Příspěvek do souboru aktuálních konspiračních teorií


Prosím o sdílení i do skupin. FB na mne od včerejška uvalil „shadow bannig“, tedy omezování viditelnosti mých příspěvků. Asi všichni víme nebo tušíme proč. Nemohou příspěvky označit za lži, tak pravdu sprostě blokují. Děkuji LV.

Ve videu ze 7. listopadu 2020, hovoří o volebních podvodech během prezidentských voleb v USA James Daniel Jordan, člen Legislativního výboru sněmovny reprezentantů USA. (Je to opravdu rečnický “kulometčík, proto přepis titulků i zde).

Titulky: “Správně. Jedna jediná věc, která byla v té zprávě špatně, je ovšem daleko horší, než jsme se původně domnívali. Právě jsem se vrátil z Harrisburgu, hlavního města amerického státu Pensylvánie, kde jsem sledoval přímo u zdroje sčítání hlasu během minulých tří dní. Chtěl bych, abyste si dobře promysleli to, co Vám teď řeknu. Přišli jsme na to, že přes 100.000 provizorních hlasovacích lístků (viz https://en.wikipedia.org/wiki/Provisional_ballot), které se používaly v případě, když nebylo možné bez dalšího prověření uznat hlasování určitého voliče, což byl až doposud v Pensylvánii rekordní počet, bylo započítáno v rozporu se zákonem státu Pensylvánie až po skončení voleb a v rozporu s Ústavou Spojených států amerických, jak na to upozornil také právník a komentátor Mark Levin. Sčítací komise v Pensylvánii zkrátka umožnila uznání těchto provizorních hlasovacích lístků bez toho, aby byly podle zákona odděleny k dalšímu posouzení jejich legálnosti. Odkazuji zde na dnešní rozsudek soudce Nejvyššího soudu USA Samuela Anthonyho Alita mladšího (viz https://www.washingtonpost.com/…/064fdf94-2056-11eb…). A dále jsme zjistili, že existují případy tzv. opravovaných hlasovacích lístků (viz „cured ballots“ https://apnews.com/…/ap-explains-cured-ballot… – jestliže volební komise zjistí, že odevzdaný lístek nemá všechny zákonem vyžadované náležitosti, např. voličův podpis, ale lze to ještě napravit dodatečným kontaktem s voličem, jsou činěny pokusy, aby k tomu došlo např. třeba i týdny po volbách, aby byly všechny hlasy řádně započítány), kdy se stalo, že některé okresy umožnily opravy odevzdaných hlasů a jiné nikoliv. Jde o jednoznačný nesoulad s rozhodnutím Nejvyššího soudu USA s odkazem na kauzu Bush versus Gore z roku 2000 (Bush v. Gore, 531 U.S. 98 (2000) – https://en.wikipedia.org/wiki/Bush_v._Gore). A konečně jeden z dalších problémů představuje nedostatek transparentnosti při sčítání hlasů. Je to přesně ten problém, o kterém zde již hovořil kolega. Všem zástupcům kandidujících stran a osobností by měla být umožněna kontrola sčítání hlasů. Jenže tady to umožněno nebylo. Sčítací úředníci schválně zabraňovali zástupcům kandidujících subjektů v tom, aby měli kontrolu nad sčítáním hlasů. Takže je to poprvé v amerických dějinách, kdy se určitá strana snaží podvodně vyhrát ve volbách a to manipulacemi s volebními lístky po oficiálním datu ukončení voleb. Přesně tohle dělají. Musíme to zastavit. Tohle jim nesmí projít. Přesně tak, jak to řekl Mark Levin.           

Mgr. Lubomír Volný

Možnosti voleb v USA, presidentské volby s ohledem na COVID-19 – změny
1/ osobně – podrobná procedura na ofic. stránkách zde https://www.eac.gov/election-officials/in-person-voting
2/ dálkově – podrobná procedura vysvětlena zde https://ballotpedia.org/Ballotpedia%27s…/mail-in_ballots; https://ballotpedia.org/Absentee/mail-in_voting – tady včetně tabulkové změny pravidel v důsledku COVID-19; https://www.eac.gov/electi…/voting-by-mail-absentee-voting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *