Go to ...
RSS Feed

Alain Delon se nebojí vyslovit svůj názor na současný stav Evropy a Spojených států


V listopadu letošního roku si všichni filmoví fanoušci na světě připomenou skvělého francouzského herce Alaina Delona, který v neděli 8. 11. oslaví své pětaosmdesáté narozeniny. Filmy s ním byly a jsou ozdobou národní kinematografie na čemž samozřejmě mají lví podíl scénáristé a režiséři. Delon se při rozmýšlení o přijetí role rozhodoval podle kvality scénáře a málokdy udělal chybu. Jeho životní příběh z období než vstoupil na plátna kin by zasluhoval knižní zpracování a pokud ho již ve Francii mají, jistě by stál za překlad. Život dobrodruha Delona by jistě nebylo nudné čtení. Jako ochutnávka stačí poznámka, že čtyři roky bojoval jako francouzský voják v Indočínské válce a z této doby strávil 11 měsíců ve vojenském vězení pro opakovanou nekázeň a neplnění rozkazů. Na konci minulého tisíciletí se vzdal francouzského občanství a přijal občanství Švýcarské konfederace.  Redakce

 

“TENTO SVĚT OPUSTÍM BEZ LÍTOSTI”, tvrdí Alain DELON.
Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec na konci rozhovoru, který poskytl novinářům. Předluženým USA vládnou deprivanti, ilumináti, židozednáři a další spiklenci proti lidstvu. Zkrátka gauneři. Jediná možnost, jak udržet moc je něco uloupit. Vždyť vše, co USA mají bylo uloupeno. Počínaje územím. A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho nevinných lidí. Dnes je na řadě Evropa. Cílem je oslabit Evropu islamizací. Zničit Evropské národní státy a Evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů. Vyvolat na Evropské půdě lokální války a válku s Ruskem. Oslabit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů. Tomu napomáhají lokajové v čele EU. Tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů jdou proti vlastním zemím a proti vlastnímu lidu. Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost!

One Response “Alain Delon se nebojí vyslovit svůj názor na současný stav Evropy a Spojených států”

  1. Vlastimil
    27. 8. 2020 at 19.05

    Pana Delona jsem měl jako herce vždy rád, na druhé straně jsem ho však považoval za poněkud odtažitého náfuku.Teď vidím, že je to moudrý a realisticky uvažující člověk, který něco prožil. Podobně mě překvapil Jean Marais (Příběhy mého života stojí opravdu za přečtení). Škoda, že podobné osobnosti většinou postrádám u našich zpovykaných umělců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *