Go to ...
RSS Feed

Tak toto je už opravdu síla! A kdy my nasbíráme dostatek bodů a necháme se vyloučit?


 Maďarské město Székesfehérvár, které se loni přihlásilo do soutěže o titul „Evropské město roku“ a spolu s dalšími sedmi uchazeči se dostalo až do semifinále, v těchto dnech vyřadila porota EU! Důvod? Porota EU mu oznámila, že jeho propagační video ukazující nejkrásnější části města, šťastné páry a hrající si děti není vyhovující, protože má příliš mnoho šťastných bílých lidí, křížů, kostelů a málo imigrantů! A tak se nemůže stát hlavním městem evropské kultury. Jak se porota doslova vyjádřila:
„Toto je propagační film pro bílou křesťanskou Evropu, každý je bílý, šťastný a tančí na ulici. Je tam příliš mnoho šťastných bílých lidí a křížů a málo migrantů.“ 

Jako i starosta města Dr. András Cser-Palkovics řekl, rozhodnutí komise bylo založeno výhradně na politických otázkách. A podle jeho slov mu komise doslova vzkázala, že film pomíjí chudých a migrantů, ale zároveň je tam příliš křížů, kostelů a co je ještě horší je postoj města, protože je to považováno za hodnotu. Co víc k tomu dodat? I toto je další z důkazů toho, jací zvrácení lidé stojí na nejvyšší úrovni EU! Celé EU je infikováno multikulturalismem, protlačováním zběsilé migrace, islamizace, různých LGBT deviací, genderizmu a jiných zvrácených ideologií! A vůbec nezastupuje obyvatel členských států EU a jejich přání, životní styl, náboženství, kulturu, zvyky či tradice! Je to něco neskutečně zvrácené a zaměřené pouze na likvidaci současné křesťanské Evropy národních států! I na tomto v podstatě bezvýznamném příkladu se dá ale dobře vidět, že EU je nereformovatelná, protože na každé úrovni sedí a každou oblast ovládají stejně zvrácení lidé, kteří se snaží o totéž – likvidaci současné podoby Evropy!

Kdo v Székesfehérváru byl, dosvědčí, že v centru města je opravdu obtížné udělat fotografii, která by nezachytila kostel s křížem nebo budovu či pomník nesoucí znaky křesťanství. Město, které dnes má více než sto tisíc obyvatel, vzkvétalo již v době Římanů. Později se stalo důležitou součástí uherského státu a král Štěpán I. (korunovaný v roce 1001) ho vyhlásil hlavním městem království. Zde bylo korunováno 38 a pohřbeno 18 uherských králů. Jenže bruselskou elitou vybrané porotce takové záležitosti zřejmě iritují. Székesfehérvár [sékeš-] (česky Stoličný Bělehrad, latinsky Alba Regia, německy Stuhlweißenburg) je město s župním právem v Maďarsku, správní centrum župy Fejér. Je současně i okresním městem. V Székesfehérváru žije přibližně 97 tisíc obyvatel. Székesfehérvár si bohužel u některých členů komise vytáhl nejkratší sirku už tím, že má v názvu, dokonce ve všech jazycích, slovo „bílý“ (Stoličný Bělehrad, Alba Regia, Stuhlweißenburg), což podle pokrokového kánonu lze označit za čistý rasismus. Kdyby ve městě byla alespoň jedna takzvaná no-go zóna, kam už se neodváží ani policie, a kde vládne právo šaría, kdyby na hlavním náměstí pochodoval beduínský pasák koz, hned by se členům poroty rozsvítily oči.

Kompilace za pomoci kamarádky Wiki P.

Video prezentující město Székesfehérvár si můžete prohlédnout zde:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *