Go to ...
RSS Feed

Češi – zlodějská, nenávistná a žebrácká lůza!


Téměř v každé rodině se vyskytuje osoba za kterou se ostatní (většinoví) příslušníci stydí. Pokud je to děcko, zpravidla ho zamknou do sklepa nebo dají k sousedům. S dospělým problémákem je to už složitější. Ale i to se dá s vypětím sil a prostředků srovnat do přijatelné podoby. Horší a téměř neřešitelné je zbavit se rušitele pohody v politické straně. Pokud je ta strana postavena na demokratických a předem přijatých principech, je likvidace černé ovce kolosální problém. Nevěříte? Občanská demokratická strana čili ODS, má ve svých řadách osobu o které se dá s úspěchem konstatovat, že je to enfant terrible, což je francouzký výraz pro dítě, které je postrachem rodiny, působící ve společnosti drobné i velké skandály. V přeneseném výrazu slova je to nezdvořilý, prostořeký až hulvátský člověk, který nečekaně hovoří nepříjemné věci. Tím hrozným dítětem ODS je Pavel Novotný, kterého si obyvatelé městské čtvrti Praha 5 Řeporyje zvolili za svého starostu. Je to jejich právo, které jim nikdo neupírá, ale nechce se mě věřit, že tak učinili i přes znalost toho, jakým způsobem pan Novotný veřejně vystupuje nebo jak se prezentuje ve veřejných sdělovacích prostředcích. Stojí za to si připomenout jeho vyjádření o Evropské uniii a o českém národu.

Moderátorova otázka:
Jak vnímáte stále častěji se ozývající nesouhlasné hlasy s opatřeními EU v souvislosti s přidělováním imigrantů?

Odpověď  „starosty“
Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské, zaostalé, avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i ty chudáky uprchlíky. Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi vyžírali RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní raději hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními ostudně vykopnuti. Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná česká lůza!!! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Vůbec se nedivím že Britové už Čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit a  proto z EU vystoupili. Ještě že má Evropa Německo. Nebýt uvědomělých a charakterních Němců, mohli jsme mít všechny uprchlíky na krku my, švejkovští blbí postkomunisté. Nadávají na Řeky, a přitom Čecháčkostán patří do EU ještě méně než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jen licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi – zlodějská, nenávistná a žebrácká lůza!!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani chudáci uprchlíci nestojí. 

Na projevech Pavla Novotného, člena ODS, je nejhorší skutečnost, že všechna jeho veřejná vyhlášení především poškozují jeho stranu ke které se hlásí. Je s podivem, že se od něj vrcholní představitelé strany nedistancují. To si pak lze vykládat i tak, že s jeho šrapnelovými prohlášeními souhlasí. Kritériem v politice i ve vztazích mezi lidmi by měla být především slušnost, solidnost, pravdomluvnost. Žádné z těchto kritérií projevy Pavla Novotného neobsahují. To je ale na jeho voličích, kteří jej posunuli do veřejné funkce a také na vedení ODS. Političtí odpůrci ODS se mohou jen škodolibě usmívat a mít poťouchlou radost z neschopnosti usměrnit jedno nezvadatelné politické dítě.

Břetislav Albert

 

One Response “Češi – zlodějská, nenávistná a žebrácká lůza!”

  1. Pavlos
    22. 11. 2019 at 10.26

    Autor prostě nepřipustí že by Novotný mohl mít v nečem pravdu. Tak autore počkej, až se staneme čistí plátci do rozpočtů EU. To bude nenávisti v diskusích a kraválu na téma Czexit, že? (Poznamka redakce pro Pavlose: Pan Novotny samozrejme muze mit v necem pravdu. Ale pravdu je nutné říkat kultivovaným způsobem a bez urážek oponentů.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *