Go to ...
RSS Feed

Hledáte manipulátory naší historie? Jsou zcela jistě v České televizi!


O prožitých událostech vždy uvažuji v souvislostech a za pomocí zkušeností, které jsem za léta co jsem na světě nabyl. Proto mě silně vadí, když mě někdo lže o věcech, které se odehrály ve skutečnosti zcela jinak. Již delší dobu jsme jako občané přesvědčováni o vlivu ruských tajných služeb jejichž hlavní náplň činnosti tvoří dezinformační strategie. V České republice se údajně tyto služby etablovaly do veřejně přístupných internetových serverů. Jedním z nich má být i AE News. Tento server zveřejnil závažnou informaci o upraveném historickém dokumentu tak, aby vyzněl zcela jinak. Jsem pamětníkem roku 1968 a ono hlášení jsem slyšel na vlastní uši, proto ve mě vzkyplěl vztek nad tou nebetyčnou drzostí provedenou Českou televizí. ČT je médium veřejné služby, které si nesmí dovolit zkreslovat historické skutečnosti. Jsem jako ostatně většina obyvatel naší země koncesionář televize a zásadně nesouhlasím, aby se i za moje peníze překrucovaly historické skutečnosti. Obracím se na vás všechny, čtenáře a přátele iReportera a na náhodné čtenáře, pusťte si onen lživý pořad České televize z ledna 2019. Jistě vás to přesvědčí o pochybném jednání veřejnoprávního média. Protestujte, nenechejte si to líbit. Dnes je to zavrženíhodná manipulace, co to bude zítra? 

Břetislav Albert

Následuje text převzatý ze serveru AE News. Připadá vám, po seznámení s obsahem videozáznamu, že je v něčem lživý?

SKANDÁL: Česká televize v dokumentu o Janu Palachovi zmanipulovala zvukový záznam Českého rozhlasu ze dne 21. srpna 1968 tak, aby to vypadalo a znělo, že Československo přijela okupovat jen sovětská armáda!

Česká televize byla opět a znovu přistižena při hnusné a odporné manipulaci ve snaze přepisovat dějiny a historii, stejně jako se o to snaží Koudelkovi čučkaři z BIS ve školství. K čemu došlo? Česká televize uveřejnila dne 9. ledna 2019 vzpomínkové pásmo k výročí upálení Jana Palacha. Jenže, dopustila se brutální manipulace. Divákům pustila zmanipulovaný dobový záznam z Českého rozhlasu z roku 1968, kde moderátor oznamoval počátek okupace. O co jde? Originální a původní záznam ČRo z roku 1968 zněl takto:
“Včera, dne 20. srpna 1968, kolem 23. hodiny, překročila vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky státní hranice Československé socialistické republiky.”

Jenže, protirusky naladěná Česká televize nelenila, sedla ke stříhacímu pultu a sestříhala původní rozhlasové oznámení do zmanipulované podoby. Vypustila totiž z nahrávky všechny ostatní země Varšavské smlouvy, které přijely ČSSR okupovat, a nechala tam jenom SSSR:

“Včera, dne 20. srpna 1968, překročila vojska Sovětského svazu státní hranice Československé socialistické republiky.”
Sami si poslechněte ukázku ve videu výše. Mladí diváci České televize, kteří dobu nezažili a nevěnují pozornost české historii, tak mohou získat pocit, že invaze vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968 nebyla vlastně invazí několika zemí, ale pouze sovětskou, rozuměj ruskou nepřátelskou akcí. Česká televize tak podprahově opět a znovu posunuje mládeži a široké veřejnosti do hlav protiruský narativ, který překrucuje a pokřivuje historii a vykládá ji úplně jinak. Jak vidíte, nejen BIS, ale i Česká televize přepisuje a dokonce sestřihává historické zvukové záznamy a manipuluje s nimi, aby zněly jinak.

 -VK-
Šéfredaktor AE News

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *