Go to ...
RSS Feed

Jak to tehdy vlastně bylo nad Ukrajinou?


Tak už je to konečně venku, pamatujeme si, že dokonce Rusové doložili satelitní snímky i s rozlišením čísla letounu co letadlo sestřelil… Proto skončila činnost komise dřívější a v té nové nesměli být ruští zástupci. Pravdu ale nelze umlčet. Vždy vyjde najevo.

Proč naše média mlčí ? Vrah 300 lidí v malajzijském letadle je známý,“on jen vykonával rozkazy“. Prezident Porošenko ho osobně odměnil, aby mohl zdrhnout k Saudům do emirátů… Jméno masového vraga nevinných lidí je: DMITRIJ JAKACUD. Ukrajinský SU-25, který sestřelil „Boeing“, pilotoval Dmitrij Jakacud. Generální štáb Ukrajinské armády vytrvale popíral přítomnost svého letadla na obloze nad Doněckem, když byl sestřelen malajsijský boeing. Nicméně v průběhu nezávislého vyšetřování získali experti důkazy o přítomnosti 4 stihaček SU-25, čísla na trupu 06,07,08 a 38, z 299. Perutě letectva Ukrajiny dne 17. července 2014 ve vzdušném prostoru Ukrajiny. O tom je nový dokumentární film žurnalisty Andreje Kuraulova „Jak zemřel, Boeing´?“. V dokumentu jsou soustředěny a presentovány všechny nejnovější informace o zničení „Boeingu“ ve vzdušném prostoru Ukrajiny. Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v onen osudný den bylo malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij Jakacud. Pravděpodobně došlo k omylu s letadlem, kterým se vracel Putin z cesty po Jižní Americe v tom čase a v té jisté letové trase, ale před ukrajinskými hranicemi byl jeho let odkloněn na Bělorusko. I o těchto přípravách atentátu na Putina Rusi věděli a komunikace na vojenské frekvenci to potvrzovala. Atentát připravovala Ukrajina a USA, s přímým souhlasem Obamy! Ode dne tragédie až do současnosti původce tohoto zločinu se podle výsledků vyšetřování nachází ve Spojených arabských emirátech. Též zmizela děvočka, která ten den dělala řízeni letového provozu nad Ukrajinou.

Poslední novinky z vyšetřování
Haag 17. července 2019 // Pietní akce se konala také na Ukrajině blízko vesnice Hrabove, kde bylo letadlo sestřeleno. Hodiny před začátkem slavnostního obřadu začaly přicházet celé rodiny, mnozí se drželi za ruce a nesli slunečnice, napsala agentura AP. „Do očí bijící lži a kampaně záměrně falešných informací nikdy nevyhrají nad nepopiratelnými fakty,“ zdůraznil Rutte podle portálu Het Parool, podle kterého měl ministerský předseda na mysli dezinformace šířené Ruskem. Premiér upozornil, že „cesta ke spravedlnosti vede skrze houževnatost, jednotu, sebeovládání a kontrolu emocí“. Zabití 298 lidí označil za „hanebný zločin“. Přečtení jmen všech obětí podle něj zachovává vzpomínku na každého z těchto jedinečných lidí. Pieta byla podle portálu přístupná pouze pozvaným hostům, pozůstalým a přátelům obětí. Kromě předsedy vlády se zúčastnili také ministři spravedlnosti a zahraničí.
Kdo letadlo sestřelil?
Památník tvoří 298 stromů, vysazených na památku každého z 283 cestujících, včetně 196 Holanďanů a 15 členů posádky, kteří 17. července 2014 přišli o život. V parku Vijhuizen, kde se památník letu MH17 nachází, také rostou slunečnice vypěstované ze semen z ukrajinských polí, kam dopadly trosky letadla, napsala agentura AFP. Skupina vyšetřovatelů, jejímiž členy jsou experti z Nizozemska, Belgie, Malajsie, Austrálie a Ukrajiny, loni dospěla k závěru, že Boeing 777 sestřelila protiletadlová raketa Buk odpálená z prostoru ovládaného v létě 2014 proruskými separatisty. Raketu na místo dopravili příslušníci 53. ruské protivzdušné brigády dislokované v Kursku. Moskva toto tvrzení popírá. Skupina mezinárodních vyšetřovatelů z odpovědnosti za katastrofu obvinila první čtveřici podezřelých, kterou tvoří Rusové Igor Girkin, Sergej Dubinskij a Oleg Pulatov a Ukrajinec Leonid Charčenko. Všichni v létě 2014 zastávali vysoké funkce u východoukrajinských separatistů. Soud má začít v březnu v Haagu, nejspíše za nepřítomnosti obviněných. Ruská ústava totiž zakazuje vydávání občanů k soudním líčením v cizině.
Protiruské spiknutí
Rusko označilo obvinění za „naprosto neopodstatněné“, vyšetřovatelé prý ignorovali důkazy poskytnuté Moskvou, aby diskreditovali Rusko. Odpovědnost za sestřelení malajsijského boeingu Rusové popírají a tvrdí, že raketa Buk pocházela z arzenálu ukrajinské armády, případně že civilní letadlo nad Donbasem sestřelil ukrajinský vojenský letoun. Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že neexistuje žádný důkaz o vině Ruska. Nesouhlas s výsledky vyšetřování minulý měsíc vyjádřila i Malajsie, podle premiéra Mahathira Mohamada jde o protiruské spiknutí. Ukrajinská tajná služba SBU ve středu oznámila, že před dvěma lety dopadla řidiče tahače, který převážel raketu Buk v Donbasu na východě Ukrajiny, a že si dotyčný nyní odpykává trest v ukrajinském vězení.

Další možnosti toho, jak se události mohly stát 

Generální štáb Ukrajiny vytrvale popíral přítomnost svého letadla na obloze nad Doněckem, když byl sestřelen malajsijský boeing. Nicméně v průběhu nezávislého vyšetřování získali experti důkazy o přítomnosti SU-25, číslo na trupu 06,07,08 38, 299. perutě letectva Ukrajiny dne 17. července 2014 ve vzdušném prostoru Ukrajiny.
https://youtu.be/m1QH03NtVQ0

O tom je nový dokumentární film žurnalisty Andreje Kuraulova „Jak zemřel, Boeing?“ V dokumentu jsou soustředěně presentovány všechny nejnovější informace o zničení „Boeingu“ ve vzdušném prostoru Ukrajiny.

One Response “Jak to tehdy vlastně bylo nad Ukrajinou?”

  1. Mám
    17. 10. 2019 at 17.43

    Fake – jen smyšlenky… (poznámka redakce. Připusťme, že jsme zveřejnili nepravdu nebo spíše mylný pohled na věc. Pak bychom byli rádi, kdybyste argumnetoval fakty, která považujete za správná. Rádi váš pohled na věc zveřejníme.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *