Go to ...
RSS Feed

Dokument: Putinova výzva k občanům EU


Výzva za mír. Evropané, opravdu chceme III. světovou válku? Evropští spoluobčané!

 

„Vaši“ politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich „tvrdý postoj“vůči Rusku je vynese v kariérách výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den zvyšuje riziko 3. světové války. Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO a k válce nedojde. Ale v čemž má Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se vzdát svých území a podstoupit je dobrovolně každému, kdo o ně projeví zájem?

PRAVÝM CÍLEM všech těch, ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je bohatství Ruska. Má Rusko rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce? Má nechat likvidovat své vlastní obyvatelstvo na Ukrajině? Všichni, co uvažují střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jako nikdy nepodlehlo v minulosti, tak tomu nebude ani v budoucnosti. Dnes je již jasné, že válka v plánech její strůjců nemá skončit na Ukrajině. Hlavním cílem je Rusko, ale válka zachvátí celou Evropu. Co pro USA zajistí vyšší zisk a co USA rychleji vytrhne z dluhové krize než válečná výroba? Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění celých národů v Evropě? Co USA pomůže více rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře použitého po 2.světové válce.

Světový válečný konflikt reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO a vstupu EU do konfliktu odvedou Vaše potomky na východní frontu, kde velmi pravděpodobně položí život? Kdo z politiků tam půjde do zákopů s nimi? Kdo z válečných štváčů, které královsky platíte ze svých daní a kdo z jejich mediálních spolupachatelů Vám prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí jako 3. světová válka za možného použití atomových zbraní?
Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto konfliktu spojencem Ruska? Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen se slabším protivníkem, vždyť Hitlera porazili hlavně Rusové! Na co se vlastně váleční štváči spoléhají? Jedno je jisté, v této válce nebude vítěze! Kde se schováte před jadernými výbuchy? Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho mají na obou válčících stranách umřít naše děti na východní frontě, ve jménu čeho má zahynout rodina, ve jménu čeho má přestat existovat všechno, co znáte, ve jménu čeho má shořet tento svět? Ve jménu demokracie?

Kde vidíte demokracii v tom co se děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence a promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky a chce nezávislost na fašistické Ukrajině. A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU vydobyl svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná, že bojuje o samostatnost? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci svá národní práva? Evropská unie se vzdala svých principů a svým postojem se stává spolupachatelem genocidy. Co můžete očekávat od politiků EU vy sami, občané EU, když tak rychle a ochotně vaši politici bourají vlastní hodnotové základy? Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla.

RUSKO NENÍ VÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je všem drahé. Na otázku můžeme snad zabránit chystané válce s Ruskem, do které nás tlačí politici a koupená média? Ano, můžeme! Co mohou udělat obyčejní lidé? Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní všechno! Lze to změnit, neboť je to nutnost! Bojkot všech politiků, kteří zvyšují napětí,kteří volají po sankcích a zásahu proti Rusku! Bojkot na všech úrovních, ve všech volbách! Nedopustit uplatnění zla, které chtějí šířit! Bojkotujte vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujte média, která válku podsouvají jako jediné možné řešení! Věřte! Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré národy, které řešení najdou. Nebojte se!

Vladimír Vladimirovič P U T I N – Prezident Ruské Federace

Stále platný text z r. 2014. Rozšiřujte, prosím, tuto výzvu všemi vámi dostupnými způsoby, ve všech Vám dostupných jazycích!

18 Responses “Dokument: Putinova výzva k občanům EU”

 1. Věra Pešková
  29. 9. 2019 at 18.05

  Pravdivý a tedy i děsivý text, který – pokud vím ( možná se mýlím )
  zveřejnil pouze iReportér. Škoda, protože text by měli číst- pokud umí číst všichni.
  Měl by být zveřejněn i s komentáři osobností nejednou ve všech trochu čtivých mediích, ale nebyl a není.
  Škoda

 2. Jan
  5. 1. 2020 at 10.03

  Tohle je asi poslední výzva k nápravě daného stavu. I v ČR je ve skutečnosti hodně fašistů. Bohužel. Co horší, že oni nazývají ty, kteří s nimi nesouhlasí, fašisty, nacisty, rasisty … Poslední šance, začít používat hlavu a položit si spousty otázek, na které si po pravdě odpovědět. Ale po pravdě. Pokud si člověk lže do vlastního hnízda, je v podstatě sám proti sobě, své rodině, svému národu.

 3. tom
  5. 1. 2020 at 19.03

  Kdo si ten pamflet vymyslel? Toto nikdy Putin nevyslovil. Reportér si to napsal sám? Trapné. (Poznámk redakce: Materiál byl na netu zveřejněn na celé řadě serverů a vzhledem k obsahovému zaměření bylo jasné, že jej oficiální informační zdroje nezveřejní. iReporter text otiskl jako dokument doby.)

 4. Jarmila Červenkova
  5. 1. 2020 at 23.32

  Děsivé až mrazí, ale nelze tomu textu nic vytknout. Jak je vše pravdivé…….!

 5. Zdeňka Barteková
  6. 1. 2020 at 0.35

  Já si myslím, že si USA přímo na Rusko netroufne, ale bude okupovat slabší státy kteřé nakonec budou volat o pomoc a pomoci jim proti USA může jen Rusko když se spojí s Čínou a bylo by moc dobré aby se přidaly další státy, USA je ve veliké krizi a chce vyloupit ještě to, co se dá. myslím si, že začnou ničit svět věřím tomu, že se od nich jisté státy odtrhnou a USA zaniknou.

 6. Emil Eniczky
  6. 1. 2020 at 11.05

  Se vším souhlasím, jste hrdí na svůj původ a své rodiče, kteří vám dali vše do vínku. Mnoho Čechů uvažuje podobně, lidé by měli být hrdí na svou zemi a mít své já.

 7. Vladimir Komarek
  6. 1. 2020 at 12.34

  Ma pravdu, stojím na strane Ruska.

 8. Václav Jareš
  6. 1. 2020 at 17.48

  To samé čím Putin vyhrožuje Evropě hrozí obyvatelům Ruska, Putina a jeho blízké nevyjímaje. Já a moji známí a přátelé nestojíme o bohatství Ruska, stojíme o to, aby od nás dali pracky pryč a hleděli si spíše své tajgy a Dálného východu. Hlásit se ke slovanství je už nejméně 100 let zastaralé, ale když už, tak druhý nejpočetnější tzv. slovanský národ, což jsou Ukrajinci Rusové už od r. 2014 soustavně ničí a zabili jich už 13 tis. což ale ještě zaostává za katyňským masakrem, kde bylo obětí o 10 tis. více. Další v pořadí, co do počtu třetí, tzv. slovanský národ, což jsou Poláci je na Rusy mimořádně alergický.

 9. j. halifax
  7. 1. 2020 at 5.31

  Je neuveritelne, se se najde nejaky vypatlanec s mozkem totalne vygumovanym lhanim zapadnich zlocincu, ktery veri, ze jejich globalni lzi NWO jsou v jeho zajmu… 😉

 10. Michael Smooth
  8. 1. 2020 at 19.14

  Ja osobne jsem s RUSKEM. Valka nesmi bejt, co bychom rekli svým detem, vnoucatum a pravnoucatum? Bueme se stydet? Nee my se nechceme stydet a nechceme III. svetovou valku!! Pane V.V.Putine, my obcane vas mame radi a nechceme valku!

 11. 8. 1. 2020 at 19.44

  I kdyby to Putin neprohlásil, je to pravda. USA jde jen po zdrojích bohatství a schováva se za svobodu a demokraciji. A západ jim to žere. Já osobně nevěřim ani USA, ani EU.

 12. Jan
  9. 1. 2020 at 7.43

  Malá poznámka k panu Jarešovi. Kde jste na to přišel, že Putin vyhrožuje Evropě? Spadl jste z višně? …

 13. Jan Jirka
  9. 1. 2020 at 7.44

  Malá poznámka k panu Jarešovi. Kde jste na to přišel,že Putin vyhrožuje Evropě? Spadl jste z višně?

 14. Jaroslav Podolak
  10. 1. 2020 at 9.51

  Dobrý den, musím také reagovat na článek Vladimíra Putina…Má bohužel ve všem co píše, pravdu. USA jenom po celém světě dělají rozbroje a konflikty. Haji své zájmy, ale jen tam, kde teče ropa, nebo je nějaká jiná, pro ně strategická surovina. Vede je starej psychopat, který na prvním místě má to své nabubrele Ego. A od toho se veškerá jejich činnost odvíjí. Snad po něm přijde nějaký nový Barack…….

 15. Marcela
  10. 1. 2020 at 20.59

  Putin je na tom špatně, jeho obliba v Rusku prudce klesá, ekonomika klesá, každý 2.mlady Rus chce emigrovat, zdravotnická péče je v troskách… Kde hledat viníky? Jako vždy v druhých lidech: já za to nemůžu, to on…. A vy líčit souseda v těch nejhorších barvách, pomluvit ho a vystrasit ostatní, protože ti si reknou: ono by na to něco mohlo být… Až nakonec hodí kamenem jedno po kom – a konflikt je tu: Ani Putin, ani jiná mocnost na to nedoplati…. Jen my, malí a blbí, protože jsme nepřemýšleli a nechali se unést vášněmi… Prosím vás všechny, nenaslouchejte Putinovi, chce vzbudit strach a přes něho ovládat lidi… Píšete, že nechcete konflikt a nevidíte, že Putinova slova jsou zlá, štvavá a nevyzývají k pokoji, ale vzbuzují strach a tím podněcují nenávist od které je nedaleko k vybuchu násilí? Poslouchejte ty, kteří vyzývají k pokoji, respektuji druhého člověka a přeji všem radost a spokojenost. Světlo do našich životů…

 16. Vašík
  10. 1. 2020 at 23.31

  Kde máte oficiální zdroj? Tzn. Kremlin.ru? Bez toho má text nulovou hodnotu. A nepřesvědčujte mě, že i kdyby to neřekl Putin, je to pravda. Pravda to možná je, ale je to úskok, protože uveřejněný text Putinem zaštiťujete.

 17. Igor Malo
  11. 1. 2020 at 11.27

  Napriek úvahám o autorovi textu je článok ČO SLOVO, TO PRAVDA. Presne tam nás ženú mocní tohoto sveta. Zostáva veriť, že ľudí typu Václav Jareš nechodí po Zemi veľa a ďalší takí sa už nenarodia.

 18. Josef
  16. 7. 2021 at 11.47

  Putin vyhrozuje celemu svetu ne jen EU Rusy jsou dobyvacny narod a nejradeji by si podmanili celou Evropu o tom neni pochyb Jen USA s EU sou nasi oporou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *