Go to ...
RSS Feed

Co pro seniory plánuje Trojkoalice (STAN, TOP09 , KDU) a Piráti


Petr Hannig napsal úvahu, kterou bloguje na internetu a žádá o její publikaci. iReporter jeho prosbě vyhověl

To je neuvěřitelná diskriminace seniorů. V době, kdy veřejná autobusová doprava je stále řidší, zanikají vesnické prodejny a pojízdné přestávají jezdit, ruší se pošty, lékařské ordinace a důchodci jsou tak odkázání na individuální dopravu svými auty za lékaři, nákupy, na poštu atd, je tento návrh z dílny Pirátů, Trojkoalice (STAN, TOP09 a KDU). Jak to tak vidím, jmenované strany v bloku se vehementně snaží seniory vyšachovat z veřejného života, okleštit je na právech.  Finančně, psychicky a zdravotně zdeptat. Může se stát, že prosadí, aby senioři nad 70 let přišli o řidičák, protože ohrožují silniční provoz. Je to logické, protože těm zazobaným příživníkům, kteří nikdy nemakali a jsou bohatí jen díky tomu, že mistrně vysávají státní peníze ( naše peníze), prostě na silnicích vadíme. Senioři dodržují pravidla silničního provozu, jsou opatrní a rozvážní, jenže tito hazardéři by chtěli na dálnicích a rychlostních komunikacích jezdit aspoň 150. Chtějí, aby senioři přišli o volební právo, aby senior po 70 měl nárok jen na tu nejzákladnější zdravotní péči. A takto to může plíživě pokračovat dál Nakonec v 70 budeš muset prodat byt či dům, vystěhovat se do důchodcovskýho koncentráku a čekat na smrt, aby mladí a chudí, ubozí migranti měli kde bydlet. Můžou nám vzít důchod, místo něho vyfasujeme lístky na základní potraviny a nejnutnější věci na přežití a tím to hasne. Jediné právo, které ti zbude, bude dobrovolná nebo nedobrovolná eutanazie, aby´s nepřekážel a uvolnil místo „ lepším a demokraticky smýšlejícím zmetkům“. Sice to zní jako hodně přitažené za vlasy, ale to, co se děje kolem nás začíná hodně, ale hodně smrdět fašismem a totalitou. a tu naši rodiče a současní senioři zažili. proto všechny strany, které jsou proti babišovi a zemanovi, se je snaží odstranit oni chtějí nastolit novou totalitu – hlavně  nenápadně. aby se proti těm hajzlům nezačalo protestovat a lidi je nechtěli z politického života vyšachovat. Prosím, udělte článku karmu, když jste na facebooku, dejte článek i tam a přepošlete tento odkaz svým přátelům. Myslím si, že se mnohých   z nás toto téma hluboce dotýká a je třeba, aby se článek dostal na žebříčky a přečetlo si ho tak co nejvíc lidí.

Děkuji za podporu. Srdečně zdraví Petr Hannig

Autor článku: Petr Hannig (* 20. ledna 1946 Ústí nad Labem) je český zpěvák, skladatel, producent, hudební vydavatel a politik, předseda Strany zdravého rozumu. Opakovaně kandidoval do zastupitelských orgánů, aniž by byl zvolen. V roce 2018se stal kadidátem na prezidenta republiky.

2 Responses “Co pro seniory plánuje Trojkoalice (STAN, TOP09 , KDU) a Piráti”

 1. Ruprecht
  14. 9. 2019 at 15.51

  Pane Hanningu máte pravdu. Vplouváme do postkřesťanské satanské Orwellovy doby, kdy věci a vztahy, čím jsou hnusnější tím víc jsou „IN“. Ve školách naše děti učí, že rodina je přežitek, propaguje se homosexualismus (pohádky pro děti typu jak si jeden princ namluví jiného prince jsou už běžné), vše směřuje k rozbití rodiny a tradičních hodnot. Rodina, která vždy byla svatou věcí a to od pradávna u Sumerů, nebo Eskymáků, Indiánů atd. se dnes stává předmětem posměchu a dehonestace. Ve filmech a seriálech TV jsou skoro všichni hlavní hrdinové rozvedeni, neplatí „Vyšší proncip mravní“, jako ještě za našich dědů. Morálka jde ke dnu. Vize do nbudoucna? Vše se mnohem zhorší. Na scénu přichází další a další statisíce nově „vyšlechtěných“ mladých mužů a slečen. Ti mají novou „satanskou výchovu“ našich Elit. Na řadě je tedy NWO. Doba, kdy bude vše hlavou dolů, senioři – tak jak to navrhovali v Holandsku – člověk po 65 letech života ztrácí nárok na medicínskou pomoc, zadarmo však bude „pilulka rozloučení“, kdy nás pokročilejšího věku tzv. uspí jako např. přestárlého psa… Nastane peklo na zemi. Konec-konců je to potvrzeno i Biblí. Přečtěte si Matoušovo evangelium 24 kap. Lukášovo evangelium 21 kap. Dobře už bylo.

 2. Věra Pešková
  22. 9. 2019 at 18.22

  Pan Petr Hanning má pravdu. I pan RUPRECHT. nEDAŘÍ SE MI PŘIJÍT NA TO, PROČ “ MLADÍ “ DO 40 LET FANDÍ STRANĚ pIRÁTŮ.
  Piráti podporují migranty a další nesmyslné projekty a jsou skutečně proti seniorům. Členové jejich strany jsou jeden větší – no nemohu napsat hlupák než druhý , protože jsou “ mazaní “ intrikáni.
  Že je podporuje STAN, TOP09. KDU, mne nijak nezneklidňuje, ale , že je nikdo nezkritizuje od paty až k hlavě – to mě vadé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *