Go to ...
RSS Feed

Agent CIA porušil zákon mlčení a přiznal se k vraždě Marilyn Monroe


Překvapivé sdělení přinesl americký server Wordl News Daily Report 15.února 2019. Je řada povolání, kdy ti kteří je vykonávají, přísahají, že do smrti nepromluví o tom, co dělali. Svými vzpomínkami by mohli i po letech ohrozit další zainteresované a nebo otevřít bránu k přísně střeženým tajemstvím. Dodnes naznáme podstatu toho co se vlastně stalo v listopadu 1963 v texasském Dallasu, kdy byl zavražděn prezident John Fitzgerald Kennedy. Vstup do této historické události zadním vchodem je stále uzavřen a to i přes to, že americká administrativa slíbila, že veškeré materiály o atentátu budou po padesáti letech odtajněny. Nestalo a tak i po 56 letech platí resultát obsažený ve zprávě Warrenovy komise, která atentát šetřila. Jediným atentátníkem shledala Lee Harveye Oswalda. Paradoxem zůstává, že Oswald byl dalasskou policií pouze zadržen bez vznesení jakéhokoliv obvinění a z právního hlediska byl jen občanem podezřelým ze spáchání trestného činu. A za této právní situace byl před očima místních i federálních bezpečnostních agentů zavražděn Jackem Rubinsteinem. Toho pak vzali do vazby, dostal trest smrti za vraždu, trest ale nebyl vykonán, protože odsouzený ve vězení zemřel na rakovinu. Informace z WN Daily Reportu se týkají rodiny Kennedyů z doby zhruba rok před atentátem. Zbožňovaný prezident JFK měl zřejmě i svoji druhou tvář, pečlivě střeženou ochrannou službou a různými tajnými agenty. Všem těmto mlčícím mužů bylo jasné, že se blíží problémy dnes pojmenovávané jako sexual hararssment a to mohlo ohrozit bezpečnost Spojených států. Bylo třeba najít řešení. Zde je tedy sdělení, které přinesl zmíněný informační server. Je natolik překvapivé, že je nutné jej brát s velkou rezervou …

Norfolk, Virginie. 78letý bývalý pracovník CIA Norman Hodges na smrtelné posteli v nemocnici „Sentara General Hospital“ učinil senzační prohlášení. Veřejně prohlásil, že v letech 1959-1972 byl pověřeným likvidátorem v dresu CIA a uskutečnil 37 vražd na objednávku včetně vraždy Marilyn Monroe. Hodges odpracoval v CIA 41 let a byl operativním pracovníkem nejvyšší úrovně. Prohlásil, že jeho služeb využívala nejen CIA, ale i jiné tajné služby pro odstranění různých osob uvnitř státu, o kterých mu říkali, že „jsou hrozbou pro bezpečnost USA“. Hodges tvrdí, že na každou „likvidací“ si velice dobře pamatuje. Všechna vraždy provedl na území USA  a všechny příkazy k vraždám dostával od svého přímého nadřízeného majora Jamese („Jimmy“) Haywortha. Hodges tvrdí, že byl členem pětičlenné skupiny killerů, která vykonávala politické vraždy. Oběťmi byli v první řadě opoziční politici, političtí aktivisté, novináři, lídři odborů. Také tvrdí, že zabil několik vědců a umělců, jejichž ideje, jak mu bylo řečeno, představují hrozbu národní bezpečnosti USA. Hodges řekl, že vražda Marilyn Monroe byla jedinečnou v tom smyslu, že byla jedinou ženou, kterou on zabil. Ale nemá kvůli tomu žádné výčitky svědomí, protože, jak mu bylo řečeno, představovala hrozbu národní bezpečnosti USA. Spala nejen s Kennedym, ale i s Fidelem Castrem.

Jeho velitel řekl mu, že smrt musí vypadat jako sebevražda. Marilyn Monroe byla zavražděna mezi půlnocí a 1. hodinou 5. srpna 1962. Hodges řekl, že vešel do jejího pokoje, když spala, a dal jí injekci s velkou dávkou chloral hydrátu s nembutalem; obě látky jsou silná sedativa a používají se pro narkózu. Smrt nastala na předávkování těmito látkami. Poté, co Hodges učinil tato přiznání, nehledě na to, že se nachází na smrtelné posteli, k němu okamžitě byla poslána „ochrana“ FBI, pro znemožnění dalších tiskových konferencí.

Připravila redakce iReportera, zn. BAL,
V záhlaví textu je fotografie Cecila Stoughtona na níž jsou Robert Kennedy, MM a John F. Kennedy. Fotografií, na nichž by byli společně JFK a MM je velmi málo
Anglický originál Retired CIA Agent Confesses on Deathbed: „I Killed Marilyn Monroe“, český překlad uveřejnil Leva-net.

3 Responses “Agent CIA porušil zákon mlčení a přiznal se k vraždě Marilyn Monroe”

 1. Věra Pešková
  24. 3. 2019 at 22.36

  Inu, to jsou věci na světě – a co je jisté – mnoho „akcí “ – o kterých naštěstí dodnes ani nevíme natož o těch, co se denně odehrávají na naší zeměkouli. Má někdo doporučení = co s tímto stavem lze dělat ?
  Věra Pešková

 2. palopetro
  5. 8. 2019 at 18.16

  Sláva americké demokracii. Hip hip hurááá.

 3. palopetro
  5. 8. 2019 at 18.18

  Ať žije demokracie v americkém pojetí. Sláva hip hip hurá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *