Go to ...
RSS Feed

Byly kalifornské požáry výsledkem použití klimateroristických zbaní?


Mainstreamová média nejen v USA, ale na celém světě se snaží udržovat dojem, že v Kalifornii jde o přirozený lesní požár, a že jeho mimořádná síla a rozsah jsou zřejmě způsobeny, podobně jako ostatní světové „přírodní“ katastrofy poslední doby, změnami v klimatu planety. Samozřejmě je to lež jako věž. Veškeré „přírodní“ katastrofy posledních let („lesní“ požáry, záplavy, sesuvy, zemětřesení, tsunami, jaderné katastrofy atd.) proběhly pod taktovkou geoinženýrských klimateroristických zbraní. Vědci – geoinženýři – klimateroristé ovládající meteorologické /klimatické zbraně jsou zde nástrojem elit, které tyto katastrofy záměrně organizují za účelem dosažení různých svých cílů, a neexistuje žádný zločin, před kterým by se zastavily. Existují o tom veškeré důkazy, o nichž však oficiální média nikdy nebudou informovat, dokud jsou ovládána oněmi elitami. Budou o nich co nejdéle mlčet, a když to už nepůjde, tak se důkazy a jejich nositele budou snažit všemi prostředky diskreditovat. Ale obyčejní lidé přesto díky internetu tyto informace hojně sdílejí, a jeví se, že důvěryhodnost „oficiálních“ médií za poslední rok – dva skokově poklesla a stále klesá. Zpět k současným požárům v Kalifornii které po sobě zanechaly desítky mrtvých a stovky lidí jsou pohřešovány … 

Svědkové z Kalifornie na soukromých kanálech youtube, webových stránkách a v alternativních médiích zveřejňují dokumenty o podivných anomáliích požárů, nasvědčujících tomu, že tyto požáry byly zažehnuty záměrně, a to pravděpodobně pomocí zbraní DEW, umístěných na satelitech a/nebo dronech. (DEW = Directed Energy Weapons = zbraně používající řízenou energii – laser, mikrovlny, skalární vlny.) Dokumentů (v angličtině) je k tomu spousta, dokonce i snímky přímo dokazující působení DEW. Nejlepší souhrny fotografií, videí a komentářů najdete asi na webech State of the Nation Alternative News a Millenium Report, a je i mnoho dalších. Zde je několik fotografií, abyste si udělali představu a eventuálně si vyhledali další informace. Aspoň jeden odkaz na článek s fotodokumentací (anglicky): Důkazy, že Kalifornie je pod útokem zbraní DEW: http://stateofthenation2012.com/?p=108152. Nejnápadnější zvláštností je selektivnost požárů. Jak ukazují fotografie, požáry si své cíle dokázaly přesně vybrat. Domy jsou zničeny do základů (prý celkem 8 000 domů), ale stromy/lesy v okolí zůstávají nedotčeny, a to i v těsné blízkosti obydlí. Jak to, když domy prý byly zapáleny od lesního požáru? 

Podivná spáleniště
Domy „lehly popelem“ do základů, většinou velmi málo trosek (aspoň něco dobrého: nebudou muset tolik odklízet). Vše pěkně jednotně na bílý popel/prach. Je pravda, že domy postavené převážně ze dřeva snadno shoří. (Američtí hasiči někde píšou, že jakmile oheň zachvátí 5% dřevěného domu, pak se už nedá uhasit.) Ale přece jen bychom očekávali, že různé domy mají různé rozložení a „náplň“, takže by měly hořet různě rychle a od různých míst, a výsledkem normálního hoření by měla být aspoň trochu černá spáleniště a nějaké ohořelé trosky. Jenže tady je mnohde vše jednotně srovnáno se zemí. Bílá spáleniště mohou znamenat, že proběhlo hoření/imploze/exploze s velmi vysokou teplotou, jaké běžný požár obvykle nedosahuje, či objekt byl zničen nějakým jiným způsobem destrukce – opět jsme u DEW. (Nějak tak vypadaly i „trosky“ WTC po řízené destrukci 9/11). „Požárem“ bylo zničeno mnoho kalifornských vinných sklepů. Například skleněné lahve jsou zdeformované, přitom kovové regály si zachovaly tvar. Roztavené lahve, ale papírové ubrousky vedle neshořely. Láhve roztaveny, ale v blízkosti zůstaly v pohodě keře vinic. Na lahvích někde zůstaly papírové etikety. Atd. 

Jak asi zapalují klimateroristé domy na dálku? Hypotéza o Smart Meters
Zdá se, jako by žháři dokázali zaměřit své zápalné zbraně přesně na budovy (i auta, o tom příště). Na základě čeho? V USA již má mnoho domácností tzv. „Smart Meters“ – bezdrátově komunikující chytré měřiče spotřeby energií, které jsou silně prosazovány vládou, a v Kalifornii jsou značně rozšířeny; dle této hypotézy tyto měřiče mohou vydávat signál zachytitelný drony, a ty mohou přesně zaměřit své paprsky řízené energie. 

Text a fotografie jsou převzaty ze zahraničních materiálů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *