Go to ...
RSS Feed

Darebák zůstane darebákem. Přesto si někteří dovolují opět kandidovat!


To jste byli Vy, konkrétní politici, konkrétních politických stran, kteří jste ty zločiny proti naší zemi a našemu národu jako vládní strany zrealizovaly. A je lhostejné, v jaké partaji se aktuálně schováváte a chcete opět ke korytu. Tady máte malé připomenutí vašich skandálních činů:

Zlikvidovali jste celá průmyslová odvětví a udělali z nás lacinou montovnu. // Přenechali jste jiným naše tradiční exportní trhy. // Nechali jste vytunelovat banky a ještě to nechali zaplatit celý národ. // V zemědělství jsme ztratili soběstačnost a udělali z něj dotační černou díru pro agrobarony. // Necháváte k nám beztrestně dovážet šunt a sajrajt pro lidi druhé kategorie, včetně potravin. // Máme čtvrtinové mzdy a stejné ceny jako na západě a ještě máte tu drzost říkat, jak se máme dobře. // Vodu a nerostné suroviny jste přenechali cizákům. // Čtvrt století budeme muset všichni platit za solární megatunel. // O dobudování kvalitní dálniční sítě s plynulou dopravou si můžeme nechat jenom zdát. // Odporné politické neziskovky ovládají veřejný prostor a žijí z veřejných peněz. // Justice se stala výsměchem pojmů „právo a spravedlnost“. // Chcete nechat náš stát a naše obyvatele zlikvidovat migranty z jiných kontinentů, kteří začínají brát náš kontinent útokem a další miliony se jich šikují. // Stát náš šmíruje na každém kroku. // Šikana obyvatel raketově roste. // Veřejnoprávní média nám ustavičně lžou. // Svoboda slova pro obyčejné lidi je pryč a cenzura nás dusí stále více.

A je toho spousta a spousta dalšího, co jste nám, vy politici let minulých, všem provedli a každý to může doplnit. Udělali jste i nějaké dobré věci. Ale to je povinností každé vlády a každého politika a vy jste toho udělali proklatě málo. A nyní chcete opět kandidovat? Že se nestydíte! Ale my si to na každého z vás pamatujeme a hlasy vám nedáme!

Pavel Opl

3 Responses “Darebák zůstane darebákem. Přesto si někteří dovolují opět kandidovat!”

 1. caspero
  1. 10. 2018 at 12.24

  No jo to jsou ti dnešní rádoby demokraté komunistobijci a před volbami poctivci všech poctivců 🙂

 2. Věra Pešková
  16. 10. 2018 at 17.55

  Nechápu, jak mohlo ODA získat tolik prostoru k reklamě a podpoře své strany , zřejmě zase “ jenom “ peníze, prachy,pozice, peníze,lidé jsou vlastně pořád stejní…

 3. Věra Pešková
  16. 10. 2018 at 17.56

  Chyba, chtěla jsem napsat ODS !!!, ale nedívám se bohužel na klávesnici, když píši a cidím, že je to chyba, prosím o opravu !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *