Go to ...
RSS Feed

Poslanci ztratili soudnost


Vůbec se nechci zastávat poslance za KSČM Ondráčka, který má být na základě žádosti Policie ČR vydán k trestnímu stíhání. Zasedá komise, jednají výnory, někteří členové se přímo blaženě tetelí nad možností znemožnit toho zatraceného pendrekového komunistu. Co provedl tak děsivého, že kvůli tomu jedná poslanecká sněmovna? Ondráček neudělal nic, co by stálo za řeč. Označil prezidentského kandidáta Michala Horáčka za veksláka a za spoupracovníka StB. Mě se více líbí francouzský výraz pro spolupracovníka, oni říkají konfident. Je to takové víc odpuzující.

Nedalo mě to a protože o Horáčkovi putovaly v čase voleb podivné zvěsti, našel jsem si na oficiálních stránkách ministerstva vnitra odkaz na databázi agentů StB. Nevlastním totiž ty tlustospisy, které vydalo ministerstvo, aby uspokoljilo hlad po vědění o minulosti a pro které si na Letnou svého času chodily davy zájemců. Nějak jsem to tehdá z Vršovic nestihl. Hledání pana Horáčka je snadnější o to, že je veřejně dostupný datum jeho narození i celé jméno. Zadáte do příslušných kolonek a ejhle! Co myslíte, pane doktore, byl tam? No, je tam.

No jo, ale co s tím? Chudáci poslanci budou inkvizičně natahovat Ondráčka na skřipec, utrácet tak peníze daňových poplatníků za zcela zbytečné sezení. Dnes, v pátek 21. září, bylo jednání poslanecké komise předčasně ukončeno a přesunuto na říjen až budou známy výsledky šetření imunitního výboru. Proč to dělají? Proč z nás a ze sebe dělají blbce? To nemají na práci smysluplnější věci? Proč neodkážou poslat neúspěšného kandidáta Horáčka do patřičných mezí a nevyzvou jej, aby podal žalobu ma ministerstvo vnitra, že ho neopravněně eviduje v jakési databázi. Byli přece tací, kteří se s ministerským molochem soudili a vysoudili svoje smazání z evidence. Navíc může pan Horáček žalovat tutéž instituci za to, že mu vystavila lživé osvědčení o tom, že nebyl evidován a přitom stále evidován je. Komu věřit? Poslaneckému výboru? Horáčkovi nebo Ondráčkovi? A co na to Jan Tleskač? …

Břetislav Albert

One Response “Poslanci ztratili soudnost”

  1. caspero
    1. 10. 2018 at 12.21

    to je asi názor většiny rozumných lidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *