Go to ...
RSS Feed

Demokracie na rozcestí


Obrázek, který zde zveřejňuji, už jste možná viděli. Je to pouze zlomek z celé řady podobných záběrů. Nebyly to snímky do rodinného alba, jsou do dokumenty o islamistech a jejich projevech. Zatím své nenávistné praktiky uplatňují jen ve svých teritoriích a nebo na jejich okrajích. Ti z vás, kteří jsou nakloněni křesťanství a nebo jsou bez vyznání, nechť porovnají jak se dnes projevuje katolické křesťanství a jak islám. Neslyšel ani nečetl jsem, že by se někde projevila násilně fundamentální křesťanská gerilová jednotka a zaútočila na nevinné spoluobčany. Za to ale celá kulturní Evropa a mnohé mimoevropské státy mění svá bezpečnostní pravidla, aby ochránily své občany před zákeřnými útoky militantních islamistů. Nemá cenu rozebírat příčiny těchto současných jevů, jsou nevratné a velkou měrou si je zavinily bývalé koloniální mocnosti samy. Dnes je prioritou bezpečnost a je trestuhodné, že naši spojenci v parlamentu EU řeší druhořadé problémy a vůči všem evropským spoluobčanům jsou lhostejní. Podílíme se na úhradách činnosti organizace Frontex, jejímž úkolem je chranit evropské hranice a přesto do nitra Evropy proudí měsíc co měsíc desetitisíce migrantů bez dokladů, bez jakékoliv identifikace a bez znalosti jejich schopností. Nejsou to jen vojáci a vycvičení bojovníci převlečení do civilu? Promícháni ve skupinách s ženami a dětmi vzbuzují soucit u humanisticky založených Evropanů. Neztrácíme pud sebezáchovy? Nepácháme organizovanou sebevraždu? Je ještě vůbec šance situaci zvrátit? Ten, kdo dnes klade takové a podobné otázky je v naší demokratické společnosti označen za xenofoba, fašistu a nebezpečné individuum a jsou připraveny zákony a optření, jak takového jedince umlčet. Snaha o státní kontrolu internetu – jediného svobodného média – jsou zřetelné. Ovlivňování a zastrašování provozovatelů serverů jsou evidentní, platforma iReportér byla zařazena u Seznamu.cz na index nevhodných informačních zdrojů. Sice po několika dnech Seznam své cenzurní opatření s rádobyomluvou zrušil s tím, že šlo o „omyl“, nicméně to byl flagrantní doklad o zastrašování.

Přiložené obrázky nejsou nahrané, viděl jsem i věrohodné filmové záběry a zcela jistě nevznikly ve filmových studiích Hollywoodu nebo Barrandova. Oni nás těmi záběry chtějí plánovitě zastrašovat, chtějí vzbudit hrůzu a respekt. Jejich cílem je islamizace Evropy. Nejstrašnější poznání je to, že si už s předstihem našli v českém teritoriu své zastánce a vykladače islámské mírumilovnosti. S hrůzou zjišťuji, že mladá generace těmto lidem tleská a opakuje jejich hesla o snášenlivosti mezi etniky. Tatáž generace nemá historickou zkušenost, nepátrá po příčinách jevů, nehledá pravdu. Je schopná vyjít do ulic na zavolání a skandovat hesla šířená sociálními sítěmi. Těchto projevů jsme svědky téměř každý týden a jejich organizátoři či dramaturgové se tetelí blahem jak jim jejich scénáře vycházejí. Mladí netuší, že se podílejí na destrukci demokracie. Až si po nějakém čase budou tajně přát návrat té (dnešní) demokracie zpět, bude pozdě. Ta se už nikdy nevrátí.
Jaroslav Skupien
Obrázky nalezeny na internetu

One Response “Demokracie na rozcestí”

  1. Ludvík
    13. 4. 2018 at 14.44

    Příčina toho stavu je nasnadě, nedokážeme se shodnout na jeho řešení. Roztříštěnost názorů a organizace práce, nedostatek finančních prostředků a mediální podpory, není vůdčí osobnost, apod., je důvodem, proč u nás nevznikla, a v současnosti ani nemůže vzniknout politická strana, která by byla schopna analyzovat a pochopit podstatu problémů, podstatně uspět ve volbách a přijít s řešením, které by v budoucnu úspěšně hájilo české národní zájmy.

    Východiskem je, dle mého názoru, vytvoření věcné nezávislé struktury – platformy“, schopné reagovat na geopolitické změny, které ve světě probíhají a které, dříve či později, i u nás podstatně ovlivní hospodářskou a politickou situaci v ČR, existenci EU, NATO a jiných subjektů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *