Go to ...
RSS Feed

Lidé vám zneužití studentů k politickým hrám nezapomenou


„Ostudu jako kabát“ mají profesoři vysokých a středních škol, kteří se dnes, 15. března 2018, v den kdy před 79 lety 15. března 1939 obsadila vojska hitlerovského Německa zbytek předválečného Československa, podle zrazeného jeho spojenci Francií a Anglií, zúčastnili půlhodinové výstražné stávky na údajnou obranu ústavních a společenských hodnot, organizovali ji, vyjádřili jí podporu, apod. Iniciátor této akce Luboš Louženský, student DAMU, tvrdí, že smyslem akce není zpochybnění volebního výsledku, ale že je pouze namířená proti premiérovi v demisi Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi, apod.. https://www.lidovky.cz/studenti-budou-v-poledne-stavkovat-na-obranu-ustavnich-hodnot-p7n-/zpravy-domov.aspx?c=A180315_092824_ln_domov_ele 

Otázkou je, zda Luboš Louženský jen „neví co mluví“, „není schopen si uvědomit, že si zcela protiřečí“ nebo svým slovům opravdu „věří“? Tvrdit, že akce nemá zpochybnit volební výsledek, ale je pouze namířená proti vítězům voleb prezidentu ČR Miloši Zemanovi a předsedovi vlády Andreji Babišovi, to je opravdu cílená, pozoruhodná a záměrná „slovní ekvilibristika“…

Zneužití studentů, mnohdy nezletilých, proti našim ústavním činitelům ze strany vedení vysokých a středních škol, za aktivní účasti části politiků a médií, i veřejnoprávních, je zřejmě čin porušující příslušné zákony a na orgánech činných v trestním řízení je, i v tomto případě, postupovat dle zákona. Páni profesoři, v den výročí tragického počátku okupace Československa vám nepřijde „blbé“ poslat své studenty do akce, jejichž skutečným cílem je odstranění výsledků demokratických voleb prezidenta republiky a poslanců Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky?

Buďte si vědomi, že tuto akci vám občané nezapomenou!

Ludvík Smýkal
Na snímku v záhlaví článku je Hitlerem rozesmátý francouzský představitel Daladier (vlevo), uprostřed zadržuje smích von Neurath a vpravo je AH. Známá a tragická jména pro nás, Evropu a celý svět.

3 Responses “Lidé vám zneužití studentů k politickým hrám nezapomenou”

 1. Jiří Balej
  16. 3. 2018 at 11.16

  Rétorika tohoto článku mně silně připomíná vyjádření strany a vlády z listopadu 1989.

 2. admin
  16. 3. 2018 at 11.59

  Dobrý den pane Smýkale,
  dnes jsem si přečetl Váš komentář k včerejší studentské stávce. Jsem zcela zděšen Vaší logikou. Trestně stíhat někoho za zneužití studentů?! Koho?! Studenty?!
  Dokážete vůbec ve svém stáří a jistém myšlenkovém rozpoložení z něj vychazejícím rozpoznat podstatu?! Vůbec Vám nedochází, že dedkovská a senilní myšlenková provokace Vaši generace, prezentovaná Vaším článkem a hlavně Zemanem a postbolševickým myšlením, nemůže ladit s ideály mladé generace.
  Stávkující jsou právě ta elita národa, středo a vysokoškoláci a nejsou to žádní outsadři z ulice, ale ti, kteří přemýšlí vlastním mozkem a rozhodují se dle svého přesvědčení. Uvažování senilních zástupců Vaší generace, které ukázkově předvádí Zeman a též Vy, není vůbec schopno vnímat uvažování mladé generace a vůbec nejste schopni pochopit rozpoložení této generace, která vlastně trpí pod vládou dědků s uvažováním Lenina.
  Prostě jen toho má ta generace již plné zuby, stejně jako my starší. Jen se občas umí vzepřít, to již my starší nedáme a jen reptáme. Na naši neschopnost Vás vynést v zubech z Hradu i vlády sázite a celkem oprávněně, vždyť Vám to vycházelo po roce 48 i dnes. Ale kde berete tu drzost, Vy, Vaším pitomými článkem, nebo Zeman včerejším označením za chudácky, takto urážet to nejlepší, co tento národ má, mladou generaci ze škol?
  Snad se cítíte být něčím víc. Ale nejste. Naopak. Na starém člověku lze činit jeho zkušenosti, rozvahu a nadhled. Čím konkrétně Vy dva jste nadání?
  Vy osobně článkem o manipulované mládeži popíráte jakýkoliv nadhled, nevidíte si ani na špičku nosu. A ten stařec na Hradě? To je opravdu skutečný chudáček. Člověk, který ma zkušenosti jen a jen s KSČ a svém stranictví v odnoží KSČ, kterou socani jsou. Člověk, který nadhled a rozvahu nikdy nepoznal a zná jen nenávist a osočování. Buran s tlačenkou. Pánové, kde berete tu drzost povyšovat se na ty, kterým mozek ještě funguje a kteří nikdy nebyli dotčeni bolševikem?! Nemají náhodou ten správný odhad a instinkt?! Nevyšli náhodou právě včas, než zde tu říjnovou revoluci hladce dokonáte? Nepotřebují být někým manipulováni a nejspíše by to žádnému ani nevyšlo, právě díky tomu správnému instinktu mládí. To Vám naopak vůbec nedochází, co se děje a kde jste ve svém myšlení zůstali. V opačném případě, by rychle Váš mozek zareagoval a začal přemýšlet a došlo by u Vás k nějaké reflexi. Jste zaslepení senilní hlupáci a to nevyvrátí ani dojem inteligenta,o který se Zeman snaží, nikdy nic už nepochopíte a nikdy nemáte šanci dnešní generaci cokoliv říci. Jste jen a jen překážkou v rozvoji a zdravém vývoji společnosti. Do smrti Vám nic nedojde a to je smutné, vidět starého člověka a opovrhovat jeho hloupostí je opravdu smutné. Tak tam jste a je škoda, že kazite těm mladším prožitek ze života a v případě Zemana Budíně v nás všech ty nejnižší pudy, protože přát si něčí smrt je nízké a u něj si ji bohužel miliony lidi již přejí. Jen a jen proto, že nám jinak bude všem škodit nadále a není síly se tohoto monstra zbavit. Ostatně to tak bylo v dějinách komunismu vždy, Gottwald a jeho soukmenovci v Rusku jsou příkladem. Nic na tom nezmění argument voleb, zvolen byl i ten Gottwald a i třeba Hitler a o demokracii a svobodě to rozhodně nebylo. Ty dva miliony hlupáků rozhodně Vaše myšlení nelegimitizují, stále jste brzdou.

  S pozdravem Petersik Jiří

 3. Ludvík
  16. 3. 2018 at 22.56

  § 32 školského zákona, odstavec Zákaz činnosti a propagace politických stran a hnutí, zákaz reklamy: Ve školách a školských zařízeních není povolena činnost politických stran a politických hnutí ani jejich propagace.
  Zdroj: https://evasvobodova2.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=654343

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *