Go to ...
RSS Feed

Král (sýrů) je mrtev, ať žije král?!


A je to, likvidace veškerých našich výrobků. Nebylo by náhodou lepší z té slavné EU vystoupit? Horší už to tady být nemůže. To co nedokázal Hitler, to vyřeší přes EU frau Merkel……

Přeposíláme zprávu o Sedlčanské firmě na sýry, to je vrchol! To to šlo rychle, začínám bojkotovat veškeré francouzské výrobky, když jsou to takoví hajzlové. Zlikvidují nám tu všechno a zatímco Putin díky sankcím si vlastní výrobou zvedl, nás sankce likvidují, neboť naše trhy tam jezdí obsazovat a dohadovat Francie, Německo nebo USA! My musíme dodržovat sankce! Nejsme kreténi? Ještě pořád mi někdo chce tvrdit, že jedině EU to s námi myslí dobře a Putin je hrozba? Zkuste si přečíst o vyšetřování kauzy odposlechů Trumpa a lhaní FBI a deep state oficírů u soudu ohledně zločinů Clintonové a ovlivňování amerických voleb. Tak ty neovlivnil dle vyšetřování Putin, ale britské tajné služby s FBI a jejich vlastní politická hydra v Bílém domě a mezi senátory. Jsme zvědaví, jak o všem budou informovat média u nás! 

Ze zpravodajského vysílání  Českého rozhlasu jsme se dozvěděli, že francouzská firma, která vlastní firmu v Sedlčanech na výrobu Sedlčanského hermelínu, dokonce i s názvem PRESIDENT skončila. TAKŽE DÍKY, NAŠI VELCÍ PRIVATIZÁTOŘI, ZASE VIDÍTE, JAK JSTE TO TADY VŠECHNO POSR*LI. FRANCOUZŮM SKONČILA DESETILETÁ VÝHODA NEPLACENÍ DANÍ, TAK CO BY TADY DĚLALI. KONKURENČNÍHO VÝROBCE V ČR ZLIKVIDOVALI A TEĎ MAJÍ KONEČNĚ OTEVŘEN TRH DO ČR! Starosta Sedlčan se to dozvěděl až z médií, takže je zděšen, že by skoro celé město mělo být bez práce. Co je na tom nejhorší? Budovy v Sedlčanech zůstaly. Mohli by tady rozjet novou českou výrobu. Ale EU nám zakázala v této továrně vyrábět sýry. Továrna nesmí zpracovávat mléčné výrobky, nesmí konkurovat EU. Nesmíme dál v ČR ve výrobě pokračovat!! To jsou věci! To jsme suverénní stát uprostřed EU!! Proto mají takový strach z T. Okamury, který na ty praktiky upozorňuje. Proto ten tlak USA a EU na Zemana, Babiše a Okamuru!

Převzato jako názor z internetu (včetně obrázků)

3 Responses “Král (sýrů) je mrtev, ať žije král?!”

 1. sony
  19. 2. 2018 at 18.02

  Ale ta výroba se vůbec neruší, ale stěhuje se do Pribiny Přibyslav, kde jsou pro ní nejen rovnocenné podmínky, ale možná i lepší. A co se týče exportu, to si musí každý výrobmí závod zajišťovat sám a svou kvalitou si udržovat odbyt nezávisle na politice, Takže v tomto ohledu bych v žádném případě nenadával na Brusel.
  Poznámka redakce: Zásadním problémem je ale skutečnost, že se do Přibyslavi nebudou stěhovat desítky rodin ze Sedlčan, které přišly, resp. přijdou o práci a mají své životy zakořeněny tam, kde nyní žijí. Stačí více empatie a pochopíte tyto své spoluobčany. Další úder pod pás je zákaz pokračování mlékárenské výroby.

 2. sony
  20. 2. 2018 at 20.10

  I na Přibyslavsku je dost schopných lidí bez práce i v této době, kdy nezaměstnanost poměrně hodně klesla. I z Pribiny se část výroby přestěhovala např. do Želetavy a proto je tam hodně lidí, kteří té práci rozumí. O obyvatele Sedlčan se mají starat jejich zastupitelé a řešit jejich problémy včas. Rušilo se velké množství jiných provozů po celé republice a řešení se někdy našla snadno. Chce to více empatie i od novinářů.
  Poznámka redakce: iReportera nedělají profesionální novináři, ale je to pouze občanská záležitost jejíž provoz si hradíme ze svých prostředků. Stejnou možnost mají i tisíce našich spoluobčanů. Chce to jen mít chuť a vůli se takové činnosti soustavně věnovat a nenechat se odradit. Vyjadřujeme svoje postoje, přebírání i myšlenky jiných lidí s nimiž souzníme. Pokud někdo napíše jíný názor, bez problémů ho zveřejníme. Dnes také s vaším názorem nesouhlasíme resp. máme jiný názor, ale v demokratické diskuzi je to zcela normální. Pěkný den.

 3. 16. 3. 2018 at 18.35

  Mám dojem, že velké procento lidí ani nevědělo, že Sedlčanská výroba výborných sýrů a mléčných výrobků patřila 10 let Francouzům.
  Přiznávám, že i já patřila mezi nevědomé – není to výmluva, ale mám dost rodinných problémů a tak se sice snažím nevypadnout z přehledu informací, ale prostě nestíhám.
  Co vím, že se tolik zaběhnutých a produktivních podniků prodalo, aby si gauneři namastili kapsy, někde je zakopaný pes a až to rupne – což se dříve či později stane a já již nebudu mít možnost sledovat dění, ale vím, že to bude pěkná rána, ale ve vítězství spravedlnosti již bohužel nevěřím… s radostí bych z podstatných důvodů změnila názor, ale zatím se žádně důvody neobjevují a to ani v dáli, či ve snech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *