Go to ...
RSS Feed

Tohle si nenechejte ujít


Jistě si vzpomenete na slavnou scénu z filmu Vesničko má, středisková ve které zootechnik v podání Jana Hartla přesvědčuje „momentálně” zaostalého Otíka, že musí jít sledovat do místního kina bezvadnej rumunskej film, aby v Otíkově domku mohly proběhnout zootechnické orgie s paní Turkovou. „Otíku, to musíš vidět! A vydrž až do konce, tam jsou nejlepší scény!” 

Stejně důrazným způsobem chci přesvědčit naše čtenáře, aby si pustili bezvadnej záznam Duelu, odkaz na nějž najdete pod textem. Moderátorka Martina Spěváčková a dvě pomazané moudré hlavy z poslanecké sněmovny, pánové Grospič a Michálek se snažili vést diskuzi k aktuálním otázkám. Poslanec Michálek vyslovil neuvěřitelnou pitomost odpovídající jeho politické nezkušenosti a argumentační neschopnosti o tom, že již Tomáš Garrique Masaryk upozornil na to, aby lidé neveřili všemu, co najdou na internetu, tedy že radil lidem jak mají správně používat internet a radil jim také s jeho bezpečností. Mezi Masarykem a internetem je časový rozdíl více než padesáti let a toho si nikdo nepovšiml, ani ostřílený Grospič, ani moderátorka Spěváčková. Takový interview by se snad hodil do silvestrovského podvečerního programu, ale rozhodně ne do bouřlivého času klání prezidentských kandidátů. Podívejte se konec konců sami s jakou vážnou tváří ten mladý pirátský vykladač nedávné historie dává veřejně najevo své (ne)vědomosti. Za ty peníze, které jim ze státní kasy platíme, bych si představoval, že se tam takoví nýmandi nedostanou. Až si budete záznam pouštět zbystřete pozornost po čtvrté minutě a patnácti vteřinách, půl minuty snad vydržíte i bez něčeho ostřejšího na kuráž. A nebo si panáka nalejte rovnou.

Břetislav Albert

P.S. Děkuji Pavlovi Toufarovi za upozornění na tuhle nechtěnou estrádu.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/patri-babis-a-faltynek-do-rukou-policie-zprava-olafu-je-venku-41440?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *