Go to ...
Reklama

RSS Feed

Ludvík Smýkal


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

One Response “Ludvík Smýkal”

 1. Petersik Jiří
  16. 3. 2018 at 11.14

  Dobrý den pane Smýkale,
  dnes jsem si přečetl Váš komentář k včerejší studentské stávce. Jsem zcela zděšen Vaší logikou. Trestně stíhat někoho za zneužití studentů?! Koho?! Studenty?!
  Dokážete vůbec ve svém stáří a jistém myšlenkovém rozpoložení z něj vychazejícím rozpoznat podstatu?! Vůbec Vám nedochází, že dedkovská a senilní myšlenková provokace Vaši generace, prezentovaná Vaším článkem a hlavně Zemanem a postbolševickým myšlením, nemůže ladit s ideály mladé generace.
  Stávkující jsou právě ta elita národa, středo a vysokoškoláci a nejsou to žádní outsadři z ulice, ale ti, kteří přemýšlí vlastním mozkem a rozhodují se dle svého přesvědčení. Uvažování senilních zástupců Vaší generace, které ukázkově předvádí Zeman a též Vy, není vůbec schopno vnímat uvažování mladé generace a vůbec nejste schopni pochopit rozpoložení této generace, která vlastně trpí pod vládou dědků s uvažováním Lenina.
  Prostě jen toho má ta generace již plné zuby, stejně jako my starší. Jen se občas umí vzepřít, to již my starší nedáme a jen reptáme. Na naši neschopnost Vás vynést v zubech z Hradu i vlády sázite a celkem oprávněně, vždyť Vám to vycházelo po roce 48 i dnes. Ale kde berete tu drzost, Vy, Vaším pitomými článkem, nebo Zeman včerejším označením za chudácky, takto urážet to nejlepší, co tento národ má, mladou generaci ze škol?
  Snad se cítíte být něčím víc. Ale nejste. Naopak. Na starém člověku lze činit jeho zkušenosti, rozvahu a nadhled. Čím konkrétně Vy dva jste nadání?
  Vy osobně článkem o manipulované mládeži popíráte jakýkoliv nadhled, nevidíte si ani na špičku nosu. A ten stařec na Hradě? To je opravdu skutečný chudáček. Člověk, který ma zkušenosti jen a jen s KSČ a svém stranictví v odnoží KSČ, kterou socani jsou. Člověk, který nadhled a rozvahu nikdy nepoznal a zná jen nenávist a osočování. Buran s tlačenkou. Pánové, kde berete tu drzost povyšovat se na ty, kterým mozek ještě funguje a kteří nikdy nebyli dotčeni bolševikem?! Nemají náhodou ten správný odhad a instinkt?! Nevyšli náhodou právě včas, než zde tu říjnovou revoluci hladce dokonáte? Nepotřebují být někým manipulováni a nejspíše by to žádnému ani nevyšlo, právě díky tomu správnému instinktu mládí. To Vám naopak vůbec nedochází, co se děje a kde jste ve svém myšlení zůstali. V opačném případě, by rychle Váš mozek zareagoval a začal přemýšlet a došlo by u Vás k nějaké reflexi. Jste zaslepení senilní hlupáci a to nevyvrátí ani dojem inteligenta,o který se Zeman snaží, nikdy nic už nepochopíte a nikdy nemáte šanci dnešní generaci cokoliv říci. Jste jen a jen překážkou v rozvoji a zdravém vývoji společnosti. Do smrti Vám nic nedojde a to je smutné, vidět starého člověka a opovrhovat jeho hloupostí je opravdu smutné. Tak tam jste a je škoda, že kazite těm mladším prožitek ze života a v případě Zemana Budíně v nás všech ty nejnižší pudy, protože přát si něčí smrt je nízké a u něj si ji bohužel miliony lidi již přejí. Jen a jen proto, že nám jinak bude všem škodit nadále a není síly se tohoto monstra zbavit. Ostatně to tak bylo v dějinách komunismu vždy, Gottwald a jeho soukmenovci v Rusku jsou příkladem. Nic na tom nezmění argument voleb, zvolen byl i ten Gottwald a i třeba Hitler a o demokracii a svobodě to rozhodně nebylo. Ty dva miliony hlupáků rozhodně Vaše myšlení nelegimitizují, stále jste brzdou.

  S pozdravem Petersik Jiří

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *