Go to ...
RSS Feed

Romští přátelé, nevolte Zemana. Nemá na srdci vaše zájmy, vzkazuje Horáček. A pak se přidal Banga


15. ledna 2018, Praha, 15:02 — Autor: čem / EuroZprávy.cz // Podnikatel a textař Michal Horáček sice do druhého kola prezidentské volby nepostoupil, přesto se v kampani dál angažuje, jelikož nabídl pomoc Jiřím,u Drahošovi. Na facebooku poděkoval Romům za podporu, poslal jim jasný vzkaz. Michal Horáček prostřednictvím facebookového profilu Romea.cz poděkoval Romům za podporu. „Milí romští přátelé, jsem rád, že jsem vás mohl navštěvovat během své kampaně. Prosím vás, neignorujte 2. kolo volby. Pan inženýr Zeman není ten člověk, který má na srdci vaše zájmy. Jděte volit a zvolte protikandidáta, jestli chcete nějakou mou radu. Možná že ji nevezmete, to je na vás. Ale za sebe říkám, prosím vás, dejte svůj hlas panu profesoru Jiřímu Drahošovi,“ apeluje na Romy Horáček.

Od Romů podle svých slov dostal velké množství krásných vzkazů, až ho to dojímalo. „byli to často lidé, které jsem potkal na nějakém malém festiválku nebo tam, kde žiju. Vždycky jsem říkal majoritní společnosti, že se někdo narodí v těžkých podmínkách a možná se nedostane mezi majoritní děti,“ uvedl s tím, že takové dítě má pak v první třídě vůči ostatním dětem ztrátu. „A je to strašná vina celé společnosti,“ tvrdí. „Vím, že plýtváme talentem tolika lidí, tolika lidí. Tahle společnost má před sebou velký úkol, aby jim dala šanci,“ dodal neúspěšný kandidát. Že má Drahoš mezi Romy podporu, ukazují i slova známého romského zpěváka. „Není třeba nenávidět Zemana.. Nenávist není cesta. Cesta se jmenuje DRAHOŠ. Volím v dalším kole!“ vzkázal prostřednictvím sociálních sítí Radek Banga.

Převzato z Romea.cz a EuroZpravy.cz
Foto z tv obrazovky, Horáček na Primě

One Response “Romští přátelé, nevolte Zemana. Nemá na srdci vaše zájmy, vzkazuje Horáček. A pak se přidal Banga”

  1. Tóthová
    21. 1. 2018 at 19.47

    Já nechápu spoustu lidí kteří uvažují jak Drahoš, prosím Vás chcete se dostat do větších s . . . . .k? Prosím Vás vzbuďte se a nevolte ty blbce, kteří tak pomlouvají Zemana. Zeman je velmi chytrý a ví o čem hovoří. Jste slepí a hluší. Nechápu to…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *