Go to ...
RSS Feed

„Šmejdi“ celého světa, spojte se …


Parafráze známého hesla Bedřicha Engelse mne napadla při sledování většiny našich médií v posledních dvou týdnech, čtvrteční debaty kandidátů na prezidenta republiky u Václava Moravce, ale i při vyhlášení výsledků 1. kola volby prezidenta České republiky (ČR). Pro mnohé aktéry těchto vystoupení se zřejmě stalo již zcela normálním lhát, pomlouvat a „kopat“ do současného prezidenta ČR Miloše Zemana. Pochopil jsem, že všichni ostatní kandidáti, a jejich spřízněná média, mají jen jeden úkol, zabránit občanům ČR získat vlastní suverenitu s cílem, aby navždycky zůstali nástrojem v rukou cizího kapitálu. Nemůžeme se tak divit, že se bude konat 2. kolo volby prezidenta ČR, když takoví“ šmejdi“ jako je Jindřich Šídlo, a jiní, v souvislosti s volbou prezidenta republiky šířili, a zřejmě budou šířit, mylné a nepravdivé informace, ve kterých se mj. konstatuje, že současný prezident automaticky postupuje do druhého kola, a voliči jsou tak vyzýváni, aby kandidáta na prezidenta Miloše Zemana nevolili. Otázkou zřejmě zůstane, zda a jak tyto „informace“ voliče ovlivnily. V každém případě došlo, dle mého názoru, ze strany těchto „šmejdů“ k spáchání trestného činu maření přípravy a průběhu voleb podle § 351 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku ve znění pozdějších předpisů a jak na tuto skutečnost zareagují orgány činné v trestním řízení.

„Vyvrcholením“ předvolební kampaně se zřejmě mělo stát přímé napadení současného prezidenta ČR Miloše Zemana ve volební místnosti, přímo před kamerami novinářů z celého světa. Je otázkou, zda příslušné orgány a politici z toho vyvodí odpovídající závěry. Je třeba, aby si občané ČR uvědomili, že ztracenou hospodářskou a politickou suverenitu nabude naše země pouze v případě, že většina z nich bude podporovat Miloše Zemana a chápat, že on jediný, z kandidátů na prezidenta ČR, je pro ně zárukou stability v našem státě, jeho rozvoje a míru.

Ludvík Smýkal
Na snímku vlevo je Jindřich Šídlo

Zdroje a prameny: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/recese-jindricha-sidla-vydesila-hrad-i-vladu-ministr-vnitra-dementuje-ze-by-zeman-postupoval-automaticky-41606?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
http://www.novarepublika.cz/2018/01/vekslak-horacek-svym-falesnym-videem-s.html#more
https://email.seznam.cz/#sent/107349
https://www.irozhlas.cz/volby/milos-zeman-prezidentske-volby_1801121514_ako
https://email.seznam.cz/#sent/107406

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *