Go to ...
RSS Feed

Moderátor DV TV Martin Veselovský se chce dostat do učebnic v kapitole o pokleslé žurnalistice


Skandální moderování DV TV s prezidentským kandidátem Petrem Hannigem. Novinářský, lidský a moderátorský propad na samotné dno žumpy předvedl moderátor DV TV Martin Veselovský při rozhovoru s prezidentským kandidátem Petrem Hannigem. Tato televize se tváří jako seriozní médium, které údajně chce dát každému z prezidentských kandidátů prostor pro prezentaci jejich programu, kterým chtějí oslovit voliče. Skandální neprofesionalita, neslušnost a nekorektnost vůči Petrovi Hannigovi, který nedostal ani vteřinu na prezentaci čehokoliv ze svého programu a neustále byl napadán moderátorem je něco tak šokujícího, že nebýt k dispozici záznam, člověk by nevěřil, že je to možné. Ťukněte šipkou na následující odkaz:

https://video.aktualne.cz/dvtv/antisemita-adam-b-bartos-z-tehle-etapy-uz-je-venku-praci-na/r~929e6b22f0a811e786cf0cc47ab5f122/?_ga=2.249466116.2082575767.1514966361-1245903455.1467285106
I ten, pro koho Petr Hannig není favoritem v prezidentských volbách musí být doslova zhnusen takovýmto chováním soukromé televize. Otřesná manipulace před prezidentskými volbami pokračuje a hanba každému, kdo se k tomu propůjčuje!
Pavel Opl
http://opl.blog.idnes.cz/
http://pravednes.cz/OplPavel.profil
Foto v záhlaví textu je z televizní obrazovky

11 Responses “Moderátor DV TV Martin Veselovský se chce dostat do učebnic v kapitole o pokleslé žurnalistice”

 1. Musilová
  5. 1. 2018 at 12.00

  Pan Veselovský je zástupce kavárenských sluníčkářů. Pana Petra Hanniga si tam pozval jen pro to, aby na něj mohl útočit. Je to ubožák a ostuda české žurnalistiky. Měl by jít k lopatě, aby mu trochu vyvětral mozek. Je to ubožák a ostuda.

 2. Petr
  5. 1. 2018 at 14.07
 3. Jaroslav Svoboda
  5. 1. 2018 at 14.14

  Naopak, skvělá práce pana Veselovského. Takhle to má vypadat, když kandiduje kamkoliv naprostý blázen. Pokud blázni, co ho volí chtějí interview, kde se budou moci poplácat po zádech, ať si ho sami natočí, nikdo jim nebrání.

 4. Bohumil Šourek
  5. 1. 2018 at 14.21

  Myslím, že každému soudnému člověku bylo jasno. Pravděpodobně tento rozhovor přihrál p. Hannigovi pár hlasů…
  Kontraproduktivita obdobných přístupů začíná být úsměvná, ne-li směšná.

 5. Jaroslav Řezníček
  5. 1. 2018 at 16.11

  Ubožák a ostuda kandidátů na prezidenta republiky společně se Zemanem je jistý Petr Hannig, který má za svého mluvčího odporného antisemitu Adama Bartoše, kterého hájí i přes jeho odporná vyjádření např popírání holokaustu, psaní seznamu českých židů, nechutný dopis u hrobu Anežky Hrůzové v Polné a podobně. Ten-to člověk chce být prezidentem republiky. Fuj třikrát fuj. Pan Veselovský je výborný moderátor a myslím, že nechutného kandidáta morálně mnohem převyšuje. Jaroslav Řezníček

 6. AntiMusilová
  5. 1. 2018 at 19.11

  Musilová: Chcípni ty čouzená 😀 Pa, tvůj sluníčkář placenej Sorosem

 7. Imrich Smítko
  5. 1. 2018 at 19.40

  Pane, žurnalistika není o prezentování programu, ale o pokládání otázek, na které by veřejnost měla znát odpověď. Než začnete brečet, zkuste se zamyslet nad tím, co píšete.

 8. Zdeněk voborník
  5. 1. 2018 at 21.27

  Jaroslav Řezníček: jste prvotřídní idiot, který nic nepochopil.

 9. Josef Krčmář
  5. 1. 2018 at 23.41

  Bohužel musím uznat, že pan Hannig mluvil jako idiot. A je dobře, že to není cenzurováno! Aspoň si každý udělá obrázek kdo je kdo! Veselovský palec nahoru!

 10. Miloslav
  6. 1. 2018 at 7.37

  Redaktor Veselovský má za sebou skupinu lidí, která mu shání informace, tyto analyzuje a připravuje otázky atd. Pokud pan Hannig nemá peníze na kampaň, musí vařit z čeho je a používat svůj rozum a čas a lidi, kteří mu chtějí pomoci. Zde je vidět, jakou moc mají peníze, kdo je má, najme profesionály na kampaně a pan Veselovsky by nemohl říct ani slovo, v tom vidím problém. Je to jako souboj ve fotbale mezi ligovým týmem a týmem na krajské úrovni, vždy vyhraje tým, který je profesionálně trénován, profesionálně řízený a za fotbal velmi dobře zaplacený. To ale neznamená, že tým krajské úrovně si svým výkonem nezíská moje srdce, přestože prohraje. Nechtěl jsem volit pana Hanniga, nyní to zvažuji. A to co provedl pan redaktor, je profesionální výkon policejního vyšetřovatele a to ani ne z této doby, spíše doby dávno minulé. Pokud chtěl pana Hanniga dostat a pan redaktor Veselovský byl alespoň na průměrné novinářské úrovni, nechal by p. Hanniga hovořit a nechal voliče si udělat vlastní názor.

 11. Jiří
  6. 1. 2018 at 17.09

  Dobrý den, chtěl jsem kliknout na odkaz šipkou, ale když jsem na něj tu šipku nasměroval, tak se mi změnila na ručičku! Co mám dělat? (Red.: Nejsme bohužel IT specialisté a neumíme takhle na dálku poradit. Navíc jste jediný, kdo takový problém má…)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *