Go to ...
RSS Feed

DOKUMENT: Prohlášení agenta CIA: Ano, budovy WTC jsme se zemí srovnali my


Bývalý zpravodajský agent americké vlády, který během útoků 11. září 2001 pracoval pro CIA, poskytl místopřísežné prohlášení, podle nějž se jednalo o zločin spáchaný vlastními lidmi – Američany na Američanech. Tento bývalý agent, který je zároveň zkušeným pilotem komerčních dopravních letadel, upozornil na to, že zničení budov Světového obchodního centra proběhlo řízenou demolicí, a nikoli z důvodu nárazu letadel řízených amatérskými piloty.

Tento muž se jmenuje John Lear a nejenže poskytl zmíněné místopřísežné prohlášení soudního znalce, ale rovněž přinesl průkazné důkazy, které vyvracejí oficiální verzi událostí, podle níž byly věže zničeny letadly, unesenými a pilotovanými teroristy. Agent Lear pod přísahou potvrdil, že budovy WTC poslaly k zemi výbušniny, které do nich v rámci pečlivě připravené a detailně vymyšleného spiknutí umístili pracovníci CIA, a dodal: „Žádný z Boeingů 767 do Dvojčat nenarazil, jak podvodně tvrdí vláda, média, NIST a jeho kontrahenti.“ Tato prohlášení s konečnou platností potvrdila pravdivost teorie, která mezi lidmi koluje už dlouho a podle níž do Dvojčat narazila vojenská letadla upravená tak, aby připomínala normální letadla, a zkázu dokončila kontrolovaná demolice. Třetí letoun z důvodu neznámých komplikací nezasáhl WTC7, jak se původně plánovalo, ale přesto byly všechny tři věže zničeny. Tato Learova odhalení jsou zcela v souladu s prohlášením, s nímž nedávno přišel bývalý agent CIA Malcom Howard, který se na smrtelné posteli doznal k tomu, že se podílel na vysoce utajované operaci, jejímž cílem bylo vyhodit do povětří budovu č. 7 Světového obchodního centra. Howard učinil své prohlášení z nemocničního lůžka. Podle svých slov byl členem buňky sestávající ze čtyř operativců CIA, kteří pracovali na projektu označovaném jako „New Century“ (Nové století). Ten probíhal od května 1997 do září 2001 a jeho cílem bylo zajistit úspěšnou demolici WTC7. Tehdy prý CIA ještě „přijímala rozkazy seshora“. Dokonce i Donald Trump, který je jedním z nejzkušenějších newyorských developerů, uvedl, že budovu mohly zničit jedině výbušniny: „letadla by nikdy neprorazila ocelové nosníky“.
K možnosti zničení budov WTC dopravními letouny uvedl agent John Lear ve svém prohlášení toto: „K takovým zřícením nedošlo, protože jsou tak, jak jsou líčena, fyzicky nemožná, a to z následujících důvodů: v případě UAL 175, který měl zasáhnout jižní věž, by se skutečný Boeing 767 při nárazu do 35centimetrových ocelových nosníků, jejichž středy od sebe byly vzdáleny metr, ‚zmáčknul‘. Vodorovné a svislé ocasní plochy by se okamžitě oddělily, zasáhly by nosníky čtvercového průřezu a zřítily by se k zemi. Motory by si po kontaktu s ocelovými nosníky víceméně zachovaly tvar a buď by se k zemi zřítily rovnou, nebo spolu s troskami. Každopádně by byly nalezeny v sutinách. Žádný Boeing 767 by ve 300 metrech nad mořem neudržel rychlost skoro 900 km/h. Škodlivý odpor (parazite drag) se zdvojnásobuje s rychlostí a parazitní síla (parasite power) se s rychlostí umocňuje na třetí. Vrtulová část motoru není navržena tak, aby mohla přijímat tak velké objemy hustého vzduchu, typické pro takovou rychlost a výšku. Ten kus trupu se třemi či čtyřmi okenními otvory neodpovídá výsledku nárazu aeroplánu do 35centimetrových ocelových nosníků čtvercového průřezu v rychlosti 900 km/h: to letadlo by se úplně zmačkalo. Za ty ocelové nosníky a masivní jádro věže by se nemohla dostat žádná významnější část Boeingu 767 ani motoru, aniž by ho kus spadl k zemi. Suť měla obsahovat velké kusy Boeingu 767 včetně tří jader motoru, z nichž každé váží přibližně 400 kg – nic z toho by se nikam neukrylo. Přesto nebyly na místě zřícení WTC zajištěny žádné tyto masivní konstrukční prvky. Tak úplné zmizení Boeingu 767 je nemožné.“

Na rozdíl od jiných forem prohlášení je to místopřísežné bráno jako pravda před zákonem, pokud nedojde k jeho vyvrácení. Teď bude na kriticích této teorie, aby předložili důkazy a pokusili se toto prohlášení bod za bodem vyvrátit. Pokud to neudělají nebo toho nebudou schopni, pak americká vláda touto absencí zásahu v podstatě přizná, že oficiální verze o 9/11 není pravdivá. Penzionovaný pilot Lear, jenž má na kontě přes 19 000 letových hodin, také upozornil na údajnou „nezkušenost“ pilotů, kteří prý měli letadla řídit: „Je extrémně nepravděpodobné, že by byl naprostý začátečník schopen takto strmého ‚řízeného‘ sestupu na New York v poměrně přímém kurzu. Udržet směr, klesání a jeho rychlost v hranicích ‚řízeného‘ letu je velmi obtížné. K interpretaci elektronického letového informačního systému (EFIS) je třeba schopného, školeného pilota, což žádný z únosců nebyl a nemohl se ani naučit zacházet s řídícími prvky letadla včetně křidélek, směrovek, výškových kormidel, přítlačných křídel a klapek tak, aby byl sestup letounu řízený.“ Lear podle svých slov za svoji 40letou kariéru létal s více než stovkou různých typů letadel a má více certifikátů FAA (Federální letecké správy) než kterýkoli jiný pilot certifikovaný tímto úřadem. Pro CIA létal mezi lety 1967 a 1983 na tajné mise do jihovýchodní Asie, východní Evropy, na Střední východ a do Afriky, pak dalších 17 let pracoval pro různé dopravní a kargo aerolinky jako kapitán, dohlížející pilot a instruktor. Je členem organizace Pilots For 9/11 Truth (Piloti za odhalení pravdy o 11. září 2001), která vytrvale tvrdí, že není možné, aby dopravní letadla zasáhla Dvojčata takovým způsobem, jaký popisuje Komise pro vyšetřování událostí z 9/11. Když komise od roku 2002 do roku 2004 prováděla svá vyšetřování, vůbec si nevyžádala výpovědi a odborné posudky pilotů.

Jay Greenberg
Zdrojhttp://veksvetla.cz/mistoprisezne-prohlaseni-agenta-cia-budovy-wtc-jsme-se-zemi-srovnali-my/
http://www.nnettle.com/news/2495-cia-agent-gives-sworn-statement-we-brought-down-the-twin-towers-on-9-11-

4 Responses “DOKUMENT: Prohlášení agenta CIA: Ano, budovy WTC jsme se zemí srovnali my”

 1. 4. 1. 2018 at 18.55

  To, že tajné služby USA nafingovali „útok“ islamských teroristov na vedúcu svetovú po zuby ozbrojenú superveľmoc – navyše ukradnutými lietadlam! – je dávno známe celému svetu. Dodnes však nevyšiel na svetlo sveta dôvod, prečo CIA naplánovala „atentát“ na USA na deň 11.9.2001 a tým činom sa podľa slov vtedajšieho prezidenta Busha „skončil starý svet a nič už nebude ako bolo“ – ostal utajený skutočný dôvod prečo na mieste nebohých Dvojičiek stojí kruhový pamätník nazvaný BOD NULA.
  Ten ČIN súvisí so svetovou politikou USA, riadenou židovskou lobby a sionistami v americkej vláde – a starým židovským lunárnym kalendárom. V ňom 9-tym novom Mesiaca po roku 2000 nového židovského kresťanského kalendára sa „skončil čas v kruhu 12-tich hviezd – vyrátaný Egypťanmi z pohľadu zo Zeme na hviezdy, ktoré sa zdanlivo krútia po nebi okolo našej planéty od nuly k nule 12.00 hodín v kruhu štyroch pravých uhlov času 4(6) hodín = 1440 minút denne „na Zemi tak ako na nebi“ po orbite tempom živého dychu Zeme a dnešná nezasvätená Veda má toto tempo za univerzálny „hviezdny čas“ hoci nikde inde sa nepremieňa svetlo na tmu v kruhu priemerne za 12 hodín..
  Egypťania vyrátali slnečno-lunárno-hviezdny kruh pravých uhlov času Zeme v jej slnečnom kruhu pravých 90°-vých uhlov svetla 12.00 hodín priemerne denne v hviezdnom kruhu 4(1440) = 5760 rokov. Kalendár tohto tempa Zeme zaviedli na vrchole Strednej ríše, tisíc rokov pred príchodom Hebrejov do Egypta.
  Egyptský kruhový slnečno-lunárno-hviezdny kalendár dala Kleopatra Cézarovi a stal sa židovským lunárnym kalendárom aj kresťanským lineárnym kalendárom do „konca dní“ roka 2000. Tam mal byť „súdny deň“ a návrat Pána na Zem. Židovskí kňazi vyrátali svoj lunárny kalendár so začiatkom v nove Mesiaca 5760 rokov pred kresťanským rokom 2000 podľa „svätých písem“, vyvezených z Egypta legendárnym kmeňom Izraela – ako čas od „stvorenia sveta“ do „konca časov“ v kruhu 12-tich hviezd. V súlade s novým kresťanským kalendárom, v ktorom sa „naplní počet dní“ tromi nulami za číslicou dva. Biblické „proroctvá“ zreteľne hovoria že ide o hviezdny kruh pozemských dní od nuly k nule – v ktorej sa začne nový kruh – ale slepá civilizácia veriaca ideológii Pána si dodnes nevšimla, že tým „pánom“ je v skutočnosti zákon času v kruhu plus-mínus 2(6)=12.00 hodín. Vedci v novom veku majú fenomém čas za lineár do nekonečna.
  Starovekí kňazi nevyrátali starý židovský ani nový kresťanský kalendár správne – v 12-hviezdnom kruhu nenašli rok NULA z ktorého vyšli Egypťania pri zavedení svojho kalendára. Pomýlili sa o 16 rokov a nevyrátali správne ani BOD v nekonečnom hviezdnom kruhu, z ktorého vyšli Egypťania pri vyrátaní vesmírneho KRUHU štyroch pravých uhlov času 4(6) hodín = 1440 minút s priemerom trvania svetla 12.00 hodín medzi dvomi slnovratmi v hviezdnom kruhu 5760 rokov. Bol v jesennej rovnodennosti 23. septembra 2017. V tomto roku sa „na nebi“ uzavreli „všetky časy“ všetkých 12-tich vybraných hviezd, medzi ktoré Egypťania rátali aj Mesiac.
  Nesprávne vyrátaný židovský KRUH 5760 rokov nezabránil zrealizovaniu veľkolepej symbolickej apokalypsy „na konci starého sveta“ (podľa slov prezidenta Busha) – pri ktorej v hlavnom židovskom meste „nového sveta“ New Yorku zahynulo takmer 3000 nevinných obetí fanatizmu „vyvolenej krvi“, ktorá chce vládnuť celému svetu v novom hviezdnom kruhu času Zeme „až do konca sveta“. Keď padli Dvojičky, boli židovské sviatky vítania nového roka 5761 a veriaci Židia sa modlili v synagóge…
  V roku 2017 finišovali snahy sionistov zrealizovať za každú cenu všetky „proroctvá“ Biblie. Pretože ide o ČAS, v ktorom sa realizuje živá Inteligencia Zeme. Pretože „proroctvá“ na koniec Biblie dodali vzdelaní židovskí kňazi z Alexandrie v 4. storočí n.l. V tej istej Alexandrii 200 rokov pred Kr. Aristarchos dokázal, že Zem sa krúti okolo Slnka – a „nové božie slovo“ obrátilo novú nevedomú civilizáciu do tmy. Nežidovská väčšina tejto civilizácie ignorantsky nevšímavo neberie na vedomie židovské ľpenie na tradíciách, obnovených v novom veku na základe „svätých písem“.
  Terajšia vedúca západná – pred dva a pol tisíc rokmi nová civilizácia, ktorú vypiplali z plienok Gréci – dodnes nevie čo je ČAS, čo je číslo ani čo je svetlo. Dnešná Veda nepozná Zákon Čísla Nula pri 9-tich číslach kruhu 2(6)=12.00 hodín, o ktorom hovoria legendy Starého zákona – a ktorý babylonskí kňazi chránili pod trestom smrti. Dnes teórie preveruje CERN v kruhu 12.00 hodín a za hranicou vesmíru sa rozmnožujú ľudské fantázie do nekonečna práve tak ako predstavy o nebi bez hmoty a bez času kdesi za hviezdami. Monopolná vesmírna agentúra NASA ich prikrmuje kačicami. „Vyvolenej krvi“ veľmi záleží na ovládnutí „tohto“ sveta z hmoty a času v novom hviezdnom kruhu.

  Marta Slezáková

 2. Jiřina
  17. 1. 2018 at 18.05

  Je to jeden z mnoha důkazů, že světovým vládcům na obyčejných lidech nezáleží.Všechny ty tragedie, které byly k vůli zřícení „dvojčat“ prožité obyčejnými lidmi, museli naplánovat a uskutečnit lidské zrůdy, ke kterým ještě stále hodně lidí vzhlíží. Kdy už prohlédnete!?

 3. Martin
  12. 3. 2018 at 19.24

  Milá Jiřino! Lidé NEPROHLÉDNOU NIKDY! Vždy se najde nějaký gauner, darebák, hovado a bohužel, bude to tak vždy. Pohlédněte do historie, stále se TO opakuje. Ale upřímně, co kdy vzešlo ze strany USA dobrého? A co děláme my tady v té maličké zemičce? Spousta lidí by těm podělanejm amíkům vlezla do zadku,bez ohledu na to,jestli je to správné.Teď mi přišel email o „pomoci“ Američanů na konci 2.světové války.To nerozhodli žádní světoví vládci, ale stejná hovada jako byl Hitler, Musolini, Stalin, Brežněv aj. V každé zemi se vždycky najde nějaký tvor toužící po moci za každou cenu. Vzpomeňte jen na nedávné volby v té naší maličké zemičce. Kolik hnusu vyplavalo a ještě vyplave z těch rádoby ušlechtilých myšlenek, které mají zachránit svět? Vždyť si nevíme ani rady s několika ultrazloději a rozkrádači, vlastizrádci. Těm nejde milá Jiřino o obyčejné lidi, těm jde o to, aby mohli ty obyčejné lidi ovládat jako stádo ovcí a aby co nejvíc těch ovcí k nim shlíželo s úctou, kterou si získávají těmi nejpodlejšími činy. Neprohlédneme nikdy. Lidé jsou snadno zmanipulovatelní, stačí si zapnout televizi. Je to bída, bída a jen bída. Martin

 4. Martin
  17. 3. 2020 at 23.57

  Ahoj všichni a plně s vámi souhlasím. Nejedná se jen o historii, ale i o to, co se děje dnes v ČR 02,03/2020
  Všechno se vším nějakým způsobem souvisí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *