Go to ...
RSS Feed

Volební průvodce pro tři miliony českých seniorů. Už jen 32 dnů do voleb


Jsme troubové, že si necháme líbit to, co se tady děje, „jsou nás 3 miliony důchodců, kteří by mohli rozhodnout volby“. Proč to nezkusit? 
V každých příštích volbách volme stranu, která slíbí, že:
– bude odpovědně postupovat v řešení imigračního procesu (nulová tolerance) ne kam vítr tam plášť, a brát vážně názory občanů
– okamžitě „rekonstruuje“ Českou televizi (buďto zrušením našich poplatků a výměnou 80% pracovníků, pokud je to neprůchodné, pak zruší ČT zcela.) Jsou televize, které i bez dotací 7 miliard ročně umí pracovat nezávisle
– okamžitě začne řešit a urychleně dořeší otázku cikánů v naši zemi (nic nemožného – jen zabezpečí, že se k cikánům začne stát chovat tak, jako k ostatním občanům, tečka)
– okamžitě zruší bez náhrady všechny „neziskové organizace“ v naši zemi, stát získá okamžitě desítky miliard ….
– okamžitě sloučí zdravotní pojišťovny (před r. 89 nás bylo o třetinu více a stačila 1. Dnes je jich 7 a v nich se flákají stovky lidí)
– okamžitě zabezpečí provoz max. 10 vysokých škol. (Je nás 10 milionů, což je ve světě větší město, a živí se zde 98 vysokých škol a v nich se „potí tisíce nepostradatelných pedagogů“. Přitom se kvalita našeho vysokého školství řadí na 23. místo ve světě!)
– zkvalitní výuku na vysokých školách, zrušit nesmyslné studijní obory jako např. Genderová studia apod., zajistit, aby diplomové práce byly smysluplné a přínosné pro společnost a ne jako např. Genderové aspekty gay pornografie nebo Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec (na další perly se můžete podívat zde: http://www.white-media.info/akademicke_bahno.html ). Tyto nesmysly jsou placeny z daní, tedy z prostředků nás všech.
– zajistí zrušení inkluze ve školství
– zajistí, zavedení referenda k zásadním otázkám (včetně vystoupení z EU),
– okamžitě zabezpečí změnu názvu našeho hlavního letiště na původní název, eventuelně na „Letiště Praha“
– zajistí, že do funkce ministra obrany, ustanoví odborníka s vysokoškolským vojenským vzděláním (Kvalifikací nesmí být „Modrá knížka“, nebo jakési komické vzdělání, které s armádou vůbec nesouvisí.)
– prosadí zrušení senátu a počet poslanců upraví na počet 99 osob
– zajistí, aby ve všech důležitých státních funkcích pracovali nejen odborníci, ale také „dospělí“ lidé s potřebnými životními zkušenostmi (Není možné, aby veřejně pouštěli své moudra do světa polovzdělaní vysokoškoláci, nebo zcela vzdělaní, ale v postpubertálním věku. A takovými se to zde jenom hemží – a proto jsme tam, kde jsme….)
– zákonem zajistí zavedení Etického kodexu politika, při jehož porušení danému politikovi okamžitě, bez jakýchkoliv dalších procedur, končí mandát, končí ve své funkci
– zajistí možnost odvolání kteréhokoliv politika v průběhu jeho mandátu
– zajistí ukončení financování politických stran ze státního rozpočtu
– zajistí zrušení imunity
– zajistí zavedení zákazu kumulace – souběhu funkcí
– zavede pořádek v justici (na soudech a státních zastupitelstvích)
– realizuje zrušení církevních restitucí (Po zrušení ihned upraví vztah církví ke státu obecně. Podle průzkumu z r. 2011 je v ČR jen 20,6% věřících. Pokud kdokoliv potřebuje i v jedenadvacátém století ke svému životu církev, tak proč ne. Ale za vlastní. Dotace této bohulibé činnosti by měli v rukou jen a jen věřící.)

NEVOLME STRANY, KTERÉ SE V UPLYNULÝCH 25 LETECH VE VLÁDÁCH PODÍLELY NA DEVASTACI NAŠÍ VLASTI! ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP O9 

Chceme-li konečně pozitivní změnu, nesmíme už v žádných volbách volit nikoho z těchto „expertů“ a stran! A to se týká i hnutí ANO (Jen se dobře podívejte na internet jak Babiš z počátku vystupoval jako „vítač“ migrantů a když viděl, že většinová společnost má jiný názor, změnil kabát, ale přitom hnutí dál samo dělá „vítačskou“ politiku přes své lidi jako je např. Stropnický, R.Pelikán, M. Komárek, Zlatuška, Jourová, Telička a další). // Měli bychom být odpovědnější při volbě poslanců do Evropského parlamentu (pokud bude existovat). // Poděkujme se „duševním gigantům“ L.Niedermayerovi, J. Štětinovi, J. Pospíšilovi, I. Gabalovi, A. Šabatové a jim podobným mudrlantům. // Ve vrcholových funkcích státní správy by měli pracovat zkušení – dospělí lidé, kteří mají důvěru občanů. // Nevolme stále dokola „profesně neúspěšné“ právníky, lékaře, bankéře, dnes už „politiky z povolání“ a podobné „experty“, pro které je politika především zlatý důl.

Co myslíte, změní tři miliony důchodců politickou situaci v následujících volbách? 

Tereza Skalková

9 Responses “Volební průvodce pro tři miliony českých seniorů. Už jen 32 dnů do voleb”

 1. Jiří
  19. 9. 2017 at 0.16

  Nevím koho mám volit. To, co tu je psáno, se mě líbí, ale nikde nemáte napsáno, kdo má takový program. Předpokládám, že SPD. Myslím, že volba SPD je rozumná.

 2. Martin Benicek
  19. 9. 2017 at 8.45

  Poslední průzkumy ukázaly rychle rostoucí voličskou podporu SPD. Uz i zloděj a kolaborant Kalousek se svojí TOP09 je pod námi. A s tím se musí něco udělat. A jak to chodí,začne se pomlouvat a špinit. Prioritou je naše bezpečná budoucnost a to znamená co největší úspěch SPD ve volbách. Proto teď musíme táhnout za jeden provaz.

 3. 19. 9. 2017 at 10.46

  Vzhledem k tomu, že všechny strany napříč celým politickým spektrem ČSSD, TOP09, ODS, KDU-ČSL v uplynulých 27 letech naši zem rozkradly dávám svůj hlas SPD.

 4. ing.Václav Krét
  19. 9. 2017 at 15.19

  Václav Kaus připravil důchodce o 333 miliard! V roce 1993 tehdejší ministr financí V. Klaus prišel na geniální nápad. Dlouho mu ležel v žaludku fakt, že existoval důchodový fond ve výši 333 miliard. Byly to peníze pro důchody lidí, kteří celý život pracovali a poctivě si tyto peníze na fondu nastřádali. Klaus ten důchodový fond zrušil spojení se státní rozpočtem. Peníze ve státním rozpočtu zmizely, byly vytunelovány. Teď vláda jenom naříká, kolik peněz stojí důchodci.

 5. Áďa
  19. 9. 2017 at 15.34

  Budu volit SPD nebo Okamuru. Ti letití jako Němcová (18 let), Fiala, Gazdík, Kalousek a další už nemají v politice být, udělali si z ní dojhnou krávu a trůn. Volte nové strany, kde jsou mladí lidé. (Pozn. redakce: Mladí lidé nejsou stoprocentní zárukou jistot pro nás důchodce.)

 6. Václav Kotnour
  19. 9. 2017 at 18.07

  Naprostý souhlas s výše uvedeným článkem. Přiznám se, že už mě to napadlo dávno, ale nevím jak by se to dalo zrealizovat. 3 miliony lidí je obrovská síla! (Poznámka redakce: I tento článek je součastí občanské realizace.)

 7. Dagmar Novotná
  20. 9. 2017 at 11.04

  Jediná volba je, že nechceme ve vládě zloděje, vlastizrádce, kterí zničili tuto zem, kteří ožebračují národ a nejsou to žádní odborníci. Volím SPD, JEDINĚ SPD!

 8. Miroslav Krušoft
  21. 9. 2017 at 22.53

  3 000 000 voličů – důchodců je opravdu síla, jenže nestálá. Vzpomeňme na stranu důchodců a na Kremličku, zdálo se, že bude premiér, a jak to dopadlo? Musel sníst brouka. Na důchodce bych nevsázel. Vždyť většina jich ani neví koho vlastně volí. (Poznámka redakce: v zásadě máte pravdu, bude stačit, když alespoň polovina jich k volbám přijde a jejich účast je odvislá od osvěty. K tomu mají svým malým dílem přispět i naše texty.)

 9. Josef ZYWACZIVSKI
  22. 9. 2017 at 18.41

  Jsem v důchodu už několik let, ale ještě jsem nezažil, že by přidali na důchody každýmu 1000kč, ale sobě si přidali i několik tisíc proto volím SPD.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *