Go to ...
RSS Feed

Komediantce a hérečce Štěpánové praskla žluč


Kolega Zdeněk Zbořil se jistě nebude zlobit, když si dovolím převzít na stránku iReportera část jeho článku určeného pro Parlamentní listy. (Jemu i PL děkuji) I obsah části článku je natolik významný a závažný, že bude dobré se s ním seznámit. Mezi fiktivním Pepíkem Vyskočem, agronomem z Horní Dolní, který se jako občan zajímá také o politiku, angažuje se v místním zastupitelstvu a nikdy nebyl ani v televizním zpravodajství a hérečkou Bárou Štěpánovou, která je každodenně hodinu týdny a měsíce na obrazovce nejsledovanější komerční televize v primetimu je velký rozdíl. Josef V. se nikdy nedostane na obrazovku, aby mohl prezentovat ostatním občanům své názory na život a politiku. Je to hlava otevřená, vnímavá a má, jak se říká, zdravý selský rozum. Štěpnánové se musela v těle rozlít žluč, jsem si jistý, že jí náš současný prezident osobně nic neudělal. Prostě byl jen většinou občanů zvolen do funkce a proto její favorit v demokratickém volebním klání zůstal prostě druhý. To je prapůvod její nenávisti k Miloši Zemanovi. A dotyčný vítěz v tom nenávistném tsunami není sám, stejně se paní Štěpánová vymezuje proti Andreji Babišovi a dalším osobám. Nejsem kádrovák, ale vadí mě, že některé „kulturní” osobnosti mají nezkrotné tendence ukazovat na jiných jejich vady a sami zapomínají na své osobnostní poklesky. Domnívají se, že stačí si na krk pověsit zlatý křížek jako jakýsi odpustek. Pak slyšíme z úst zpěváka Bandyho urážlivou kritiku Ortelu a nikdo se už nezajímá tím neskutečným hnojem, který předtím skládal a veřejně zpíval. Ani ta tolik adorovaná Bára Štěpánová není zrovna zářným vzorem pro jiné. O tom nakonec svědčí snímek v záhlaví textu z veřejné tiskoviny od něhož se herečka nedistancovala. Zapomněli tito velcí kritici a obhájci čistoty na biblické přísloví: Kdo jsi bez viny, hoď kamenem? Redakce

Mezi lidmi koluje video s vystoupením Báry Štěpánové, které přinesla facebooková skupina „Řekněte ANO ne“. Herečka se na záznamu opět vymezila proti exministru financí Andreji Babišovi. „Já jsem si uvědomila, že prostě hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem je něco, co je pro mě najednou horší nebo v tuto chvíli horší, než jsou současní komunisti u nás,“ řekla jasně Štěpánová. „Taková kumulace moci tady byla za socialismu,“ řekla. „Ve chvíli, kdy někdo vlastní rádio, dva nejčtenější deníky, má peníze, má firmu, která prostě má státní zakázky a ještě je ministrem financí. I když tam fakticky není, ale je, protože jsem se samozřejmě dívala na jejich sjezd a to není demokratické uskupení, tam prostě všichni kývají. Možná horší je to v Severní Koreji, ale to je nebezpečí,“ dodala Štěpánová. (Pro ty z vás, kterým se názory nezdají být autentické, doporučujeme shlédnout odkaz se záznamem vystoupení B.Š. na živo: https://www.facebook.com/rekneteanone/videos/1214021815371013/ .) „Vypadá to, že Bára Štěpánová pracuje ve svém popisu majetku Andreje Babiše a jeho mediálního vlivu se stejně kvalitními informacemi jako o situaci na Korejském poloostrově. Nejdříve by si měla zjistit, komu v ČR která média, ať už tištěná, audiovizuální nebo elektronická, patří a kdo je ovládá. Jaký vliv v nich mají zahraniční majitelé nebo sponzoři a kdo v ČR „díky penězům zkumuloval moc“. Pokud si myslí, že Babišovi patří dva nejčtenější deníky, stačí se podívat na pravidelné informace Unie vydavatelů a neplácat hlouposti. Andrej Babiš díky neustálé hysterické pozornosti nejen Báry Štěpánové, ale i mnohých jiných, podal o svém majetku zprávu i plénu Poslanecké sněmovny. Nechť třeba jen slovutní poslanci a senátoři a jejich stejně hysterické dámské partnerky prozkoumají, jaký je neveřejný vliv českých oligarchů v médiích a v pražské bažině,“ komentuje Zbořil. Své řekla Bára Štěpánová také k prezidentovi Miloši Zemanovi, jenž je podle ní ostudou této země. „Jemu se opravdu v obličeji zračí hnus,“ uvedla a také zmínila: „On vlastně kandiduje proto, že ví, že to tolik lidí už nechce,“ zmínila na videu. „Názor, že někdo kandiduje právě proto, že ho nikdo nechce, pokud to diva opravdu řekla, je za hranicí normálního uvažování. ‚Vzbouřená žluč ve službách politiky‘ se tomu říkalo nikoli ‚za socialismu‘, ale tehdy, když ještě své spoluobčany terorizovaly desítkové důvěrnice a domovnice v letech raných padesátých,“ říká Zbořil.

One Response “Komediantce a hérečce Štěpánové praskla žluč”

  1. Zdeněk Klátil
    11. 8. 2017 at 17.02

    S tímto příspěvkem souhlasím do posledního písmene a panu Zbořilovi za něj děkuji. Vzpomínám, jak jsem slyšel tu čůzu v televizi, kde vykládala o osmi letech prázdnin, když se za bačování alkoholika V. Havla proháněla po Pražském hradě na koloběžce a „pracovala“ jako poradkyně… (Snad v tom, jak vystrkovat svoji panimandu). Její myšlenkový klon, nějaký Jan Kraus, který opruzuje na Primě se svojí žvanírnou do které si zve Kocáby a podobnou sebranku z pražské kavárny, to umí také vzít za správný konec, Pepa Vyskoč z Putimi by mu mohl závidět.

    Ze Sudet zdraví Zdeněk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *