Go to ...
Reklama

RSS Feed

Volební preference červen a červenec 2017


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

6 komentářů “Volební preference červen a červenec 2017”

 1. Machacova Dobromila Opocno dobrikovec
  11. 8. 2017 at 9.34

  Přeji si, aby byl pan Babiš se svou stranou byl na prvním místě. Nemá na „zádech“ přítěž jako premiér Sobotka, ať ho budou vláčet jakoukoliv špínou nemá ji tolik jako ostatní za ta léta. Rozhodnou lidé ve volbách a přeji si, aby volili se smysluplně s rozumem, hlavně prvovolči, ti se vždy vyhnou a volí zbytečně před. Začíná předvolební boj, který bude zábavný kdo z koho?! Babiš bude tak jako tak vítěz. D Machacova

 2. Jiří Slovák
  24. 8. 2017 at 18.01

  Také přeji panu Andreji Babišovi aby v těchto volbách zvítězil. Za své účasti ve vládě potvrdil, že myslí na lidi a jeho hnutí ANO nemá žádnou špínu na svém kontě, jako mají strany ČSSD, ODS, TOP09 a další. Já věřím v čestnost pana Babiše, ať na něj hází špínu kdo chce jak chce. Jirka

 3. Jan Hůla
  24. 8. 2017 at 20.48

  Milá paní Machacová, že by zrovna Andrej Babiš neměl na svém triku špínu, to si nemyslím. Například kauza Čapí hnízdo. Babiš je miliardář s majetkem zhruba 67.000.000.000 Kč, který, jak o sobě sám tvrdí, už peníze neřeší a který by si čapích hnízd mohl postavit klidně dvě stě. Přesto mu nebyla hanba si vzít podvodem dotaci z Evropské Unie ve výši 50.000.000 Kč. Nejprv říkal, že farma je jeho nejlepší nápad, když stál se svými dětmi frontu v ZOO. Pak, když se přišlo na podvod, tak otočil. Najednou s farmou nemá nic společného. Po čase zase otočil a řekl, že farma patří jeho rodině. A dnes tvrdí, že je to celé štvavá kampaň a obviňuje policii, že se jej snaží zlikvidovat. Už ani nevím, které z té jeho snůšky lží mám věřit. Snad se to dozvím po přečtení jeho nové knihy. Pokud nestačí toto, mohu připomenout i jeho korunové dluhopisy (vytáhl z firmy peníze takovým způsobem, že se vyhnul placení daní a denně takto inkasuje 250.000 Kč, z nichž stát neuvidí ani 1 Kč), nebo nahrávky s panem Přibilem, jež dokazují, že ovlivňoval svá média, ač sliboval a prohlašoval, že tak činit nebude. Po vyzrazení nahrávek nejprve v ČT 24 tvrdil, že pana Přibila nezná. Hned další den si „vzpomněl“ a označil nahrávky za „policejní provokaci, jako z 50. let“ Dneska zase tvrdí, že ty nahrávky jsou zfalšované. Sorry jako, ale když si vymyslí hned tři různé lži, tak nevím, které mám věřit. Pokud můj příspěvek budete brát jako součást kampaně, kterou platí Kalousek, musím bohužel konstatovat, že jsem od pana Kalouska neviděl ani korunu. Jen sepisuji známá fakta. Pokud se chcete podívat na další zajímavé video na téma Babiš, klikněte na odkaz dole:
  https://www.youtube.com/watch?v=0Io_Jbj080o
  PS: Jsem prvovolič a utéci si to nenechám. 😉

 4. Přemysl Obdržálek
  9. 9. 2017 at 11.29

  Já si také přeji, aby pan Babiš s převahou volby vyhrál. Navíc si myslím, že je to naprosto nezbytné pro ty, kteří očekávají od politiků vyrovnaný rozpočet a současně zvyšování mezd a snižování daní. Nebo si snad myslíte, že by tohle dokázal pan Kalousek? O jeho (Babišově) vině či nevině se tady raději nebudu ani zmiňovat.

 5. Jan Tomeš
  12. 9. 2017 at 16.04

  Nepochybuji o tom, že Andrej Babiš je bývalý StBák a současný největší gangster v ČR. Jeho metody a spisy z archivu StB to jasně potvrzují. Z té oddanosti k Babišovi až mrazí, to je jak ve 30. letech zbožňování Hitlera, které mne, vzhledem k faktům a tehdejší situaci udivuje méně.

 6. J. Pavlíček
  14. 9. 2017 at 6.13

  Je to smutné, ale Babiš asi musí volby vyhrát, abychom si sáhli na úplné dno a konečně se probrali. A odnesou to vše příští generace. A prosím všimněte si – přestává se psát, že volby vyhraje ANO, píše se, že volby vyhraje Babiš. Šílené, ale výstižné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *