Go to ...
RSS Feed

Na tahu je oligarcha a poslanec Andrej B.


Dnes je exministr AB jen obyčejným poslancem. Jako takový může být vlastníkem čehokoliv. I médií, televizní stanice, rádia, webových portálů, sítě kin, telekomunikační družice nebo nové mobilní telefonní sítě. Být na jeho místě, tak ukážu těm, co na mě házeli špínu, psali urážky a hanopisy, co v praxi znamená být vlastníkem médií. Jako majitel bych udělal v redakcích a vydavatelstvích pořádek a dále by pro mne mohli pracovat jen loajální novináři. Ti kteří by nesouhlasili by museli odejít. Nebudu si přece pěstovat vši v kožichu. Zaměstnal bych policisty a detektivy odešlé ze služby u státu, bývalé pracovníky tajných služeb, schopné trestní právníky a z těch vytvořil investigativní týmy vyhledávající kauzy, které by plnily stránky mých novin a zásobovaly zpravodajské televizní stanice a rádia. Zvýšený odbyt tiskovin a posluchačská sledovanost by byla zajištěna. Silvio Berlusconi by k nám jezdil na stáže s celým týmem.

Předchozí odstavec je psán „lehkým perem”, záměrně na úsměvnou notu. Aby bylo patrné, jak je záludné cokoliv zakazovat. Vše se může obrátit proti osnovatelům a i kdyby se spojili všici, tak noví bojovníci z nich nepovstanou. Schází jim totiž to podstatné. Peníze. Peníze, které panu poslanci AB nepokrytě závidí a o které by ho rádi připravili. A když upraví zákony, budou se jimi muset řídit i oni a to by mnozí nevydrželi. 

Příznivci společenských změn si mohou vyrobit „metr”, jaký jsme si dělali jako mazáci na posledních 150 dní na vojně. Do voleb zbývá 142 dní. Pak vyrazíme k urnám a jen díky nám bude možné pootočit politickým kormidlem České republiky. Já už dnes vím, kdo by se neměl do PSP dostat. Určitě ne pan Bělobrádek, Herman a jejich boys, kteří se bratříčkují se sudetoněmeckým landsmanšaftem a jezdí pronášet zdravice na jejich sjezdy. Zajímavé, že na shromáždění německých parlamentních stran nejeli. Uskupení kolem Gazdíka je pro mne nevolitelné a určitě nejsem sám. Ukazuje se jako politická nutnost, aby venkov měl politickou stranu agrárního typu, která by v parlamentu prosazovala hájila zájmy venkova, obcí, malých měst, zemědělců a farmářů. Českému venkovu a jeho lidu přeju, aby se sjednotili a svoji národní a vlastneckou stranu založili.

Tak nezapomeňte, zbývají 142 dny.

Břetislav Albert
Foto 123RF.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *