Go to ...
RSS Feed

Ve Francii prohrál zdravý rozum. Je dobré znát i názor opačného politického spektra


Tomio Okamura, SPD

(Praha, 9.05.2017) Ve Francii prohrál zdravý rozum a pud sebezáchovy a novým prezidentem je člověk, který řekl, že by Francie mohla přijmout více migrantů než doposud a měla by aktivně podporovat jejich příchod do Evropy. Emmanuel Macron dále řekl, že hájí zájmy 4 milionů francouzských muslimů, kteří ho také z tohoto důvodu otevřeně ve volbách podpořili. Macron je typickým představitelem multikulturních evropských globalistů a německá kancléřka Angela Merkelová tak získala významného politického spojence. Vítězstvím Emmanuela Macrona bude pokračovat současná agonie Evropské unie. A jak víme, nového francouzského prezidenta od počátku veřejně podporoval a nadále podporuje také Andrej Babiš, Bohuslav Sobotka a KDU-ČSL, ODS i Kalouskova TOP09. Jedinou stranou, která od počátku podporuje politický program Marine Le Pen je naše hnutí SPD. Opětovně vyzýváme naše příznivce k aktivní práci na co nejlepším volebním výsledku v říjnových parlamentních volbách a všechny občany vyzýváme k účasti ve volbách. Je vidět, že euro federalisté a dovozci muslimů, se poučili z loňských těsných rakouských prezidentských voleb a sjednocují se bez ohledů na to, zda jsou napravo či nalevo – ostatně vidíme to i u nás, česká média lhala o Marine Le Pen a její francouzské Národní frontě jako o ultrapravici, navzdory jejímu středovému a silně pro demokratickému programu, kdy Marine Le Pen o počátku prosazuje například referendum.

Média překrucovala politický program Marine Le Pen navzdory tomu, že Marine hájí sociálně slabší, živnostníky a střední třídu, proti elitářům a globalistům, kteří jim tahají z kapes miliardy. I naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) čeká podobná štvanice, protože letošní české parlamentní volby budou v prvé řadě boj starých, zkorumpovaných, elitářských struktur zprava i zleva, proti přímé demokracii a vládě občanů, kterou prosazuje naše hnutí. Emmanuel Macron je představitelem tak zvané moderní levice, je to socialista, který působil v ministerských postech současné vládnoucí socialistické strany. Kromě toho, že si hraje na socialistu a přitom v minulosti pracoval pro finanční kruhy Rothschildů, zastává proevropskou proimigrační politiku.

Macron spoluobčanům řekl, že ohrožení terorismem je už stálou součástí, s níž je potřeba naučit se žít. Politik, který prohlásí, že je potřeba se naučit žít s terorismem, který do země zatáhla právě jejich nezodpovědná politika, nemá v politice co dělat. Francie je již téměř dva roky ve výjimečném stavu a masivním nasazením policie a armády se snaží zabránit nejhorším masakrům. Příčinou této situace je existence páté kolony muslimského obyvatelstva ve Francii a současná imigrační politika Evropské unie, která přivedla do Francie další radikální muslimy. Pokojné spolužití muslimů a křesťanů je v dnešní Evropě nemožné. Jde o naivní politiku představitelů Evropské unie, která je součásti darebáckého plánu na zničení národních států Evropy. Ten, kdo upřímně věří v integraci muslimských imigrantů, je stejně naivní jako ovce, která si myslí, že když nabídne vlkovi svoje seno, tak se jí nic nestane. Tato imigrační politika je součásti pomatených vizí globálního multikulturního světa, co je konec konců součást programu například sociálních demokratů. V celé Francii je bez práce téměř deset procent obyvatel, mezi mladými lidmi do 24 let je však nezaměstnanost mnohem vyšší – přes 26 procent. Jsem opravdu zvědavý, jak nový francouzský prezident, který prosazuje přijímání nepřizpůsobivých migrantů, tento problém vyřeší.

Tomio Okamura, SPD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *