Go to ...
RSS Feed

Kde se vzal, tu se vzal …


(Praha, 17.11.2016. Břetislav Albert) Na serveru Ondřeje Neffa Neviditelný pes se před nějakým časem objevil článek Pavla Černockého „Obama, osoba záhadná“. Text obsahuje několik závažných sdělení či poznatků, které ostře kontrastují se všeobecným míněním o dokonalé investigativní žurnalistice ve Spojených státech. Pátrací a vyhledávací metody ruku v ruce s rozsáhlým pojetím svobody slova jsou základním předpokladem pro to, aby se kždoročně objevovali noví a noví držitelé nejvyššího novinářského ocenění: Pulitzerovy ceny. Zůstává však rozum stát nad skutečností proč se mezi tolika žurnalistickými koryfeji nenašel žádný, který by šel na dřeň a vypátral něco bližšího o minulosti prezidenta Baracka Obamy. O životech svých prezidentů vědí Američané zpravidla téměř vše, znají jejich životy od kolébky až do konce, vědí kde a s kým studovali na střední, na vysoké, kde byli na vojně, počet vyznamenání, v jaké hodnosti byli demobilizováni, jakou barvu svatebních šatů měly jejich manželky a stovky jiných „nezbytných“ informací o prvním muži USA. O to větší je pak záhada prezidenta Obamy, dosluhujícího druhé (sic!) volební období. My, kteří milujeme konspirační teorie, si v této kauze budeme přímo rochnit. Osm let se o problém nikdo hlouběji nezajímal, Afroameričan a muslim Obama byl tabu a jeho materiály nepřístupné. Proč asi?
Přítel O. Neff se jistě nebude zlobit kvůli tomu, že převezmu z jeho stránek materiál pana Černockého o fenoménu zvaném Obama:

Američané jsou zvyklí na to, že o svých presidentech vědí skoro všechno. O to je zajímavější, že o Obamovi vědí tak málo, téměř nic… Podívejme se tedy na ty nejzřetelnější nejasnosti. (Informace si každý může ověřit z veřejných zdrojů v USA.)

1/ Záznamy o tom kde, kdy a jakým rodičům se Barrack narodil, prostě neexistují.
2/ Neexistují ani záznamy o narození jeho dcer. Neexistují ani fotografie šťastných rodičů s jejich dcerami v útlém věku.
3/ Nevíme ani o žádné dívce, se kterou by Obama před svatbou chodil. Je pozoruhodné, že se k němu nepřihlásila žádná dřívější „přítelkyně“ ani poté, kdy se stal veřejně známou osobou. Ani třeba z toho běžného důvodu, že by si chtěla užít veřejnou pozornost. Nevystoupila ani jedna žena, která by se k Obamovi vyjádřila, třeba jen civilně: „On byl tak plachý, byl to skvělý tanečník.“
4/ Je prakticky nemožné dozvědět se o Obamovi cokoliv. Kdo mu byl za svědka na svatbě? Kde jsou fotky z jeho maturity? Mluvil někdy někdo s jeho učiteli a profesory? Není pozoruhodné, že nikdo nevystoupil s informacemi, že ho znal? Přátelil se s ním? Nebo s ním žil? Kdy a kde se seznámil s Michelle? Nějaké společné fotky? Všichni američtí presidenti uveřejnili spoustu fotek z vlastní minulosti. Obama nezveřejnil prakticky žádné… Kdo ho vlastně zvolil nejoblíbenějším mužem roku 2010?
5/ Jak to, že se nevynořil ani jeden jeho přítel, spolužák? Ani jedna osoba, která by ho z minulosti znala. To je opravdu zvláštní.
6/ Kdo zviditelnil tohoto neviditelného, neznámého muže? (Viděli jste někdy film „Manchuriánský kandidát“?)
7/ To neexistuje nikdo, kdo by si vzpomněl na něj nebo na jeho tvář ze školy? George Stephanopoulos (z TV ABC) chodil na Columbijskou universitu ve stejném roce, kdy zde měl být přítomen i Obama. Nikdy na žádné přednášce Obamu neviděl. Proč si jej nepamatuje ani žádný další student? Proč Obama nedovolí zveřejnit svoje záznamy ze svého ročníku na universitě? Na celé universitě si jej nikdo nepamatuje! Stanice FOX News kontaktovala 400 studentů z Obamova ročníku – ani jeden si na něj nevzpomíná. Jiný student university (ve stejném ročníku), Wayne Allyn Root, říká: „Neznám jediného člověka na universitě, který by si Obamu dokázal vybavit. Nikdy jsem ho tam neviděl a neznám nikoho jiného, kdo by jej znal. Ptal jsem se i na srazu studentů tohoto ročníku. Opět, nevzpomíná si na něj nikdo…“
8/ Obamova fotografie neexistuje v žádné ročence university. Sám Obama odmítá odpovídat na otázky o svých universitních letech. Odmítá sdělit jméno jakéhokoliv ze svých spolužáků.
9/ Proč byla Obamova právnická licence deaktivována v roce 2002? Žádný záznam o jeho právnickém titulu totiž není znám. Proč byla zrušena právnická licence Michelle Obamové soudem? Údajně proto, aby se předešlo žalobě pro podvod.
10/ Podle úředních záznamů existuje v USA jen jedna osoba se jménem Barack Obama, ale k tomuto jménu je registrováno 27 čísel „sociálního pojištění“! Číslo pojištění, které v současnosti Obama používá, bylo vystaveno ve státě Connecticut, ve kterém Obama nikdy nežil. Toto číslo bylo původně registrováno na člověka jménem Thomas Louis Wood, který zemřel na Havaji během své dovolené. (Pro vysvětlení – číslo sociálního pojištění může být uděleno jenom jednou a nikdy nesmí být podle amerických zákonů „recyklováno“, tedy použito znovu!) Není tedy divu, že Obamovy záznamy jsou zapečetěny. Kdo je zapečetil?

Dozvíme se někdy, kdo je resp. kdo vlastně byl americký president Obama? Jakým způsobem se znenadání „vynořil“ na demokratické Convention v roce 2004? Kdo tady „vrtí psem“? Kdo má tu moc, aby před Američany pečlivě utajil fakta? Kdo se bojí, že by do Bílého domu mohl přijít nezávislý kandidát? Jak to bylo s udělením Nobelovy ceny? Nemá se Donald Trump po případném zvolení do Bílého domu obávat nějakého dalšího Lee Oswalda?

One Response “Kde se vzal, tu se vzal …”

 1. NPOIKIOJ
  27. 11. 2016 at 18.14

  Po všelijakých módních výstřelcích jakými byli Pastafariáni, výzva k ALS, strašidelní klauni, nebo jakým bylo selfie, přichází v ČR nový fenomén: „Flusni hajzlovi na sako“. Jedná se o kompenzaci nasranosti národa na všelijaké hajzly, jako jsou třeba týpci „Pražské kavárny“ (viz odkaz na obrázek níže). Je to v podstatě prosté. Když někde potkáš někoho z takových célébrit, flusni jí na záda a vyfoť si to, natoč to. Kdo má větší odvahu, flusne hajzlovi do ksichtu a kámoš to vyfotí či natočí (flusanec „vytažený z paty“ je lépe na fotce vidět). Pak s tím honem na youtube a na facebook k získání maxima shlédnutí a laiků.
  http://x2t.com/hajzlove
  http://flusni-hajzlovi-na-sako.kvalitne.cz
  (Redakce iReportera s popsaným způsobem vyřizování si účtů nesouhlasí)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *