Go to ...
RSS Feed

Multikulturalismus v praxi: V Londýně zabíjel duševně nemocný muž z Norska. Ubodal Američanku


Ve čtvrtek 4. srpna 2016 se téměř všichni profesionální novináři papírovýc i elektronických médií dopustili lži. V Londýně byla zavražděna americká turistka a několik dalších lidí zraněno bodnosečnými ranami. Vrahem byl černoch původem ze Somálska, který vlastnil norský pas a norské občanství. Pas mu umožňoval cestování po Evropě. Norům jejich občanský průkaz v EU neplatí a musejí mít pasy.

Na internetových Novinkách.cz to byl Nor somálského původu, na iDNES.cz se dozvíte až v polovině článku, že útočníkem byl „bílý muž s oplácanou tváří“, tady novináři mlžili co nejdéle, abyste se nakonec o osobě útočníka nic nedozvěděli. Pro Lidovky byl útočnkem devatenáctiletý norský občan somálského původu, to je žurnalistická karikatura jak z Dikobrazu. Policisté ho chytili snad ještě se zakrváceným nožem v ruce. Jenže. Jenže! Genderová předpos*anost nutí novináře otáčet události na pohledy z jiných úhlů. Není to obyčejný vrah. Je to pomatený chudák! Oni ho ještě nestačili usadit v policejní cele, ale už pustili do světa diagnózu. Prostě pomatenec a lidi vy buďte zticha, pravdu máme jen my!

K jeho činu už mu stačili poblahopřát z ISIS, přesto nejvyšší britský důstojník, který vede protiteroristické oddělení Mark Lowley po konzultaci a spolupráci s bezpečnostními složkami MI5 a MI6 vyslovil přesvědčení, že útok byl spontánní a nemotivovaný terorismem. Nad takovým prohlášením nelze než zvednout pochybovačně obočí.

Vadí mě, že přes zřetelné útoky islámských teroristů na občany Evropské unie, není například evropský parlament schopen přijmout srozumitelnou deklaraci o obraně evropských hodnot. Evropská komise si jen všímá a kritizuje neposlušné politiky, ale není schopná požádat vojenský obranný pakt NATO o pomoc při střežení prostoru. Naopak podporuje pochybnou činnost agentury Frontex (má sídlo ve Varšavě), která místo ochrany hranic pomáhá s přepravou migrantů z Libye do Itálie! A přitom mezi hlavní cíle Frontexu patří boj proti ilegální migraci, obchodu s lidmi a infiltraci teroristů. Novinářské lži a polopravdy, stejně zaměřená sdělení od představitelů vlády směrem k nám občanům, jen zvyšují vztek ve společnosti. Některým lidem to může dočasně vyhovovat protože jim takový stav nahrává do karet, obchodních či politických. Že se tím vyřazují ze společnosti slušných lidí většinové společnosti je jim jedno protože těmto lidem jsou přednější peníze. My, kteří ctíme vlastenectví, takovými lidmi opovrhujeme i když je nám jasné, že dnes se smějou oni. Nebude to dlouho trvat a smích jim zamrzne na rtech.

Břetislav Albert

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *