Go to ...
RSS Feed

Jsou tací, kteří již znají výsledek Brexitu?


V monarchii za kanálem La Manche se děje něco velkého. Královna Alžběta (nechtěně) prozradila, že se připravuje k odchodu z Británie. Zpráva jak vyšitá z titulní strany bulvárních novin. Jenže zdroje uvádějí, že myšlenky a úvahy na toto téma byly slyšet z královniných úst v průběhu přípravy projevu k otevření státního parlamentu, ohromila provozní personál BBC, když naznačila, že se chystá vzdát trůnu a odejít z Velké Británie, sdělil ostatním novinářům zasvěcený pozorovatel z BBC.
Jedním z opatření jenž je nutné dělat, řeklo Její Veličenstvo, jsou potřebné přípravy jak opustit loď. Blíží se prudká bouře, taková, jakou Anglie ještě nikdy nezažila. Zaměstnanci BBC zůstali zcela omráčení. Její Veličenstvo mluvilo se svými poradci, nicméně ona měla již na sobě mikrofon a její připomínky bylo slyšet na celé galerii. Vypadalo to tak, že je rozzlobená, že musí zůstat ve svém projevu neutrální. Řekla, že existují solidní informace od vrchních armádních zdrojů, že pokud neudělá Anglie „Brexit“, nevyhnutelně bude nucená sledovat scénář 3. světové války, poznamenal insider. Ve srovnání s tím, se bude 2. světová válka jevit jako dopravní nehoda na silnici. Musím varovat své přátelé, řekla královna.
04 imagesV tomto bodě bylo spojení přerušeno a provozní zaměstnanci BBC začali vše řešit s ředitelem Johnem Kirby. Ten sdělil, že byl varován manažéry BBC, že hlava státu v poslední době pronáší do mikrofonu některé věci, které musíme ignorovat, zapomenout na to, prostě vymazat z paměti vše, co jsme slyšeli. Co bude následovat? Snad abdikace královy Alžběty? Co ví královna Alžběta, co my nevíme? Ona má zajisté informace, které jsou veřejnosti utajeny. Možnosti geopolitického konfliktu, který by vyvrcholil ve 3. světovou válku, byly diskutovány britskými politiky před nedávnem. Sdělením poradcům, že dělá nezbytné přípravy pro odchod ze země naznačuje, že má interní informace z těch nejtemnějších zdrojů.

Připravil BAL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *