Go to ...
RSS Feed

Tušíte vůbec jaký je současný stav islamizace Evropy?


Při pohledu na obrázek v záhlaví článku si člověk nutně musí položit otázku: Jestli tohle není islamizace, tak co to tedy je? Každý červený bod je buďto tábor migrantů nebo ubytovna…

Muslimská hrozba pramenící z téměř nekontrolovatelného proudu migrantů z Blízkého východu a z Afriky, je vážnou hrozbou. Severní státy Afriky totiž neobývají jen černoši, ale převážně Arabské národy s muslimským vyznáním. Je tedy muslimská hrozba paranoia nebo reálná obava? Mnoha lidem se může zdát, že muslimská hrozba a islamizace Evropy je přehnaná obava a projev paranoie. Bohužel je spíše velmi vážná.
Média vymývají mozky tím, že je třeba rozlišovat, mezi radikálními a umírněnými muslimy. Křesťanský egyptský kněz Zakaria Botros, který má s muslimy mnoho zkušeností, tvrdí, že umírnění muslimové budou v Evropě v počátcích zdvořilí, ale pokud se budou cítit silnější, projeví svou radikální tvář. Tento kněz varoval západní svět, před hrozbou „umírněných“ muslimů, z nichž se rychle a snadno stanou radikální fundamentalističtí muslimové. Nebudeme muset dlouho čekat, aby se z umírněných muslimů stalo hnutí Islámský Stát a to přímo v Evropě. Představovat si muslimy jen jako ty dobré, umírněné, označil tento kněz za velmi naivní představu o muslimech. Mohammed Hassanein Heiko, významný muslimský autor, ve své knize Autumn Furor bez servítků vysvětluje plány a přípravy muslimů na svatou válku džihád v Evropě. Muslimská strategie se skládá ze dvou fází. První fáze, předstírání slabosti, vyčkávání na růst muslimské populace, nebo vyčkávání na příchod dalších muslimských imigrantů. Ve druhé fázi, kdy se budou cítit silnější, vezmou muslimové zbraně do rukou a každého, kdo nebude ochoten konvertovat na islám, popraví. Hassan Abdulla Al Torabi, který je nejvíce fanatický muslimský súdánský vůdce, říkával otevřeně: „Musíme předstírat, že jsme slabí, až do doby než se staneme silnými!“Dnes budeme uprchlíky litovat jací jsou chudáci, jak musí utíkat před válkou a nepokoji a zítra nám tu budou Arabové odsekávat hlavy, že nechceme konvertovat na islám. Nelze vyloučit, že za nějakých 100 let budou všichni domácí Evropané muslimy, protože každý kdo nekonvertuje, tomu muslimové-Arabové useknu hlavu a budou vládnout Evropě sami.
Převzato a upraveno z textu na internetu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *