Go to ...
RSS Feed

Už zase vystupují ze stínu


Jsou mezi námi! Kdo že? No přece nadlidé. Byli tu už kdysi a po jejich odchodu si naši rodiče mysleli, že už nikdy nebudou. Übermensch – nadčlověk. Neplatí pro ně zákony, mají své vlastní normy chování, vytvořili si tajuplnou síť lidí jim na roveň postavených. Nyní bohatě této sítě využívají pokud se dostanou do nějakých potíží. Ti jejich předchůdci – übermenschové – ze čtyřicátách let to měli snazší, politické zřízení mělo podobu okupačního teroru. Dnešní nadlidé to mají mnohem těžší, je tu demokratické zřízení a pár jedinců si bláhově hraje na svobodu slova. Ta je zaručena Listinou základních práv a svobod, která je dokonce nad Ústavou našeho státu.
Proto mohou tito nositelé a šiřitelé pravdy sednout a napsat o dalším svinstvu, které se odehrává před jejich očima a hlavně před zraky všech lidí naší země. V březnu 2015 jistý vysokoškolský pedagog z Policejní akademie v hodnosti plukovníka – Karel Kadlec – na Náměstí bratří Synků v Praze 4 naboural se svým SUV do jiného auta. Dopravní policisty zavolal poškozený účastník nehody. A ejhle, z rozšafného bourajícího řidiče se vyklubal plukovník Policie ČR. A místo toho, aby se k běžné silniční „plechařině“ postavil jako chlap, začaly se pod jeho taktovkou dít věci. Snad aby udělal svým kolegům z dopravky radost, fouknul jim do alkoholtesteru. No a v tu ránu bylo jasné, kde byla chyba v kočírování jeho SUVéčka. Na displeji se objevila cifra 1,5 a to už je na pováženou. To je trestný čin. Pardon. To je trestný čin pro normální smrtelníky, pro übermensche je to kavalírské klopýtnutí. Plukovník odmítl odběr krve. A tak to měl soudce Jirka Horký, zapojený v síti kamarádů, jenoduché a vsadil vsadil svou profesionální čest na pochybné svědectví, že z plukovníka nebyl cítit alkohol. Proto nebyl opilý, proto zřejmě vykazoval tester nějakou chybu a bylo to. Tedy byl to: pouhý přestupek. A protože šlo o osobu v uniformě, přestupek vyřizuje jeho služební nadřízený… Kdo se trochu pohybuje v problematice užívání alkoholu ví, že například požití dvou tří frťanů vodky není v dechu patrné. Statečný státní zástupce se nedal blýskaním hvězd na rameni Kadlece oslnit a podal stížnost k Městskému soudu v Praze. Budeme samozřejmě kauzu nadčlověka sledovat.

Břetislav Albert
(foto internet)

One Response “Už zase vystupují ze stínu”

  1. 19. 1. 2016 at 22.44

    Tak pokud pan policejní prezident nebo někdo z jeho kamarádů toto bude považovat za přestupek, tak to bude absolutní výsměch veřejnosti a soudy a prezident Policie ČR by měl být ihned odvolán. Nestydíte se policajti? Být já policista, tak bych se opravdu styděl. Ano je to výkřik, je to politická a policejní zvůle a ne demokracie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *