Go to ...
RSS Feed

Co můžeme čekat, až se u nás vyznavači islámu zabydlí…


Díky internetu a svobodnému šíření informací máme možnost se z otevřených zdrojů dozvídat jak funguje multikulturní společnost tam, kde vyznavači islámu již nějakou dobu žijí a praktikují své náboženské zvyky. Zde je převzatý text, který rozhodně doporučujeme k přečtení. Potom už vás nic nemůže překvapit:

Bytová jatka HalalŽe se tak úplně nedaří integrovat imigranty jiných kultur do tradiční evropské společnosti dle růžovoučkých představ sluníčkových „neziskovek“, páchajících tolika dobra až se nám tají dech, je jasné každému člověku, který má alespoň základní společenský rozhled a dokáže si v nezávislých médiích najít relevantní zprávy například z Malmö, Stockholmu, Londýna, Paříže, Kodaně, Berlína či Marseille. Právě z posledně jmenovaného francouzského města pocházejí následující fotografie, dokumentující policejní zásah v panelovém domě, kde dostali byty běženci zAfriky, muslimského vyznání. Tito lidé, ač se konečně dočkali vysněného evropského sociálního ráje, nějak zapomínají, že by bylo dobré také se naučit žít dle místních zvyklostí, ale naopak sem přenáší svůj životní styl a svoje pravidla. Stačí jim, že dostanou dávky v eurech a za tyto peníze pak stále žijí jak byli zvyklí ve své původní domovině. Kupříkladu byli zvyklí jíst maso jen „Halal“.  Jak to pak dopadá? Ano nejsme v Kábulu, Teheránu nebo Bagdádu. Fotografie opravdu pochází z Marseille ve Francii roku 2015. Toto není sklad masa Bytová jatka1nebo kafilérie, ale balkón panelového bytu. Toto nejsou jatka nebo stáj, ale prostory spojovací chodby bytu „integrujících“se občanů jiné kultury. Toto je poděkování za zbabělost EU vlád, za kolaboraci sluníčkářů, za apatii některých z nás. Toto je multikulturní obohacení v praxi. Vysvětlení k pojmu halal: Nejznámější z halal výrobků je halal maso. Při porážce stylem halal (tzv. Zabíha) musí být zvíře podříznuto muslimem za recitace modlitby a to záměrně bez předchozího omráčení (aby tu modlitbu slyšelo), někdy zvíře umírá i několik minut! Zvíře je tedy při porážce při plném vědomí. Ačkoliv je tento způsob ke zvířeti velmi krutý a byl i v mnoha státech zakázán, byla mu v ČR z nepochopitelných důvodů udělena v roce 2010 výjimka Ministerstvem zemědělství v zákoně o ochraně zvířat, kdy se nadřadil islám nad ochranu zvířat a nyní je možné zde tyto rituální vraždy praktikovat. Naše běžná porážka zajišťuje také vykrvení masa, protože tělo poraženého zvířete je ihned pověšeno za nohy. V pouštních podmínkách nebylo zvíře za co pověsit a tak se podeřezávalo na zemi. Halal maso tak nejenže není lépe vykrveno, ale kromě baktérií obsahuje navíc i plno stresových hormonů.
(Publikováno v listopad 2015 v redakci Pravý prostor)

V záhlaví článku je pohled na balkon v městském bytovém domě, který přidělila Marseille přistěhovalecké rodině. Spodní fotografie ukazuje domací jatka v bytě, fotografování se evidentně nelíbí amatérským řezníkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *