Go to ...
RSS Feed

Dopis Víta Pokorného válcuje internet


Toto je dopis rozhořčeného Čecha. Proč žaluje Evropu a proč žaluje Francii? Necháváme ho v plném znění. Již nyní text Víta Pokorného sdílelo více než 21 tisíc lidí. V čem je jeho síla? Posuďte sami!

Je suis France? Aneb mám si svou tvář na profilovce tady na  HYPERLINK „http://www.extra.cz/tema/facebook“ Facebooku zabalit do francouzské trikolóry? Ne, kamarádi, neudělám to. A to nikoliv proto, že bych snad nesoucítil s dětmi, které při náhlém útoku v Paříži přišly o své rodiče, nebo s mrtvou studentkou, která už nikdy nedopíše svou téměř hotovou bakalářskou práci. Předčasně a nedobrovolně odešlo více než 130 lidí, další stovka je v kritickém stavu v nemocnici, další tři stovky jsou „jen“ obyčejně zranění. Je mi jich nesmírně líto, ale na pozadí jejich oběti napřahuji ukazovák, ukazuji a nekompromisně ŽALUJI:

Politici Evropské unie, špičkoví představitelé bohatých a humánních západních států, TO VY jste umožnili, aby americká politika a Vaše servilní nečinnost rozvrátily stávající fungující politické systémy v Sýrii, v Eritrei, v Iráku, Afghánistánu, v Libyi, v Súdánu, v Čadu a ve spoustě dalších států.

TO VY jste zapříčinili konec obvyklého fungování těch krajin, vznik stovek nepřehledných kmenových bojůvek a stav, kdy v těch zemích neexistuje bezpečí a každý tam zápasí s každým.

TO VY jste odpovědní za dodávky zbraní tu jedné, tu druhé bojující skupině, v podstatě každému, kdo zaplatí příslušný bakšiš do Vámi spravované státní kasy.

TO VY stojíte za nekonečným proudem pologramotných černochů, který směřuje za svou lepší ekonomickou budoucností do Evropy. Mladí muži, kteří k nám z velké části přicházejí (třebaže fotografie v novinách jsou plné starostlivých maminek a plačících dětí bez teplého svetru), mají v kapsách tu stovky, tu dokonce tisíce eur či dolarů. Podle našich novin ale ti lidé pocházejí z nejchudších poměrů a utíkají před válkou ve své zemi. Tfuj, říkám a uplivávám si před novinářem, který to napíše. Jak dlouho si myslíte, že budu věřit pohádkám, kdy se mi snažíte říct, že chudá a početná rodina prodala veškerý svůj majetek (předtím už poničený válkou a zkonfiskovaný islamisty) a poslala jednoho svého zástupce do Evropy? Jsem podstatně bohatší než „chudá africká rodina“ a nedám dohromady několik tisíc eur, když jedu na dovolenou. Prostě si to nemohu dovolit. A Vy mi budete donekonečna lhát, že ty peníze v jejich kapsách jsou JEJICH???

JAK TO, že neumíte ochránit vnější hranici Schengenského prostoru a tisíce hodin Vašich schůzek končí jen bezduchými prohlášeními, která nic, ale SKUTEČNĚ NIC neřeší?

JAK TO, že bohatá Evropa, disponující mimo jiné nejmodernější vojenskou aliancí  HYPERLINK „http://www.extra.cz/tema/nato“ NATOse superdokonalými zbraňovými systémy, neumí udělat pořádek na svých hranicích a dovolí, aby nám tu chodily statisíce neregistrovaných lidí bez dokladů nebo se smyšlenou identitou?

JAK TO, že dopustíte vznik celých zakázaných (eufemisticky nazývaných) „no go“ zón uprostřed našich evropských velkoměst, kam se Belgičan, Francouz nebo třeba Švéd bojí chodit, kde neplatí slovo policisty a kde snad, nedej bůh, už nyní vládne právo šaría?

JAK TO, že máte peníze na to, abyste živili, šatili, ubytovávali a školili třeba v jazyce statisíce přivandrovalců, abyste je přepravovali vlaky či dokonce letadly, abyste jim zabezpečovali zdravotní péči? Víte, co dělá náš bezdomovec, kterému exekutor kvůli dluhu 50 000 sebral střechu nad hlavou a odsoudil ho k doživotní existenci v šedé ekonomice? Když je mu zima, zaleze k rourám dálkového topení někde u plotu teplárny, když má hlad, jde vybírat kontejnery, a když ho bolí břicho, prostě jen tiše trpí a léčí se snad ukradeným rumem. Žaluji, že o Františka Nováka či Pepu Koudelku se postarat neumíte, zatímco Mohamedu Al Ibn Azízovi v téže situaci zajistíte z našich společných peněz dům, lékaře, sociální péči, kapesné, mobilní telefon a právníka. Ku*va, proč??

Nedivte se pak, že radikálové zneužijí tuhle Vaši pseudopohostinnost a ve jménu Alláha tu začnou střílet nebo vyhazovat do povětří tu metro, tu vlak, tu autobusy, nebo třeba fotbalové stadióny či koncertní sály.

Jak dlouho ještě budete pobírat své královské platy a za zdmi svých paláců, chránění státem bodyguardů, donekonečna vydávat svá prohlášení, která jsou (a teď to napíšu fakt na plnou hubu) k hovnu? Kdy konečně se postavíte za svoje voliče, za nás Evropany, a kdy konečně začnete něco pořádného dělat?

Kolik ještě musí přijít útoků, kolik nevinných tatínků musí být zabito, kolik evropských maminek musí být znásilněno, abyste pochopili, že tohle všechno je jen a jen VAŠE chyba?

A proto ne, já nejsem Francie a moje profilovka není zahalena trikolórou. Stojím proti Vám s odhalenou tváří, ukazuji na Vás a žaluji. A budu to dělat čím dál tím častěji a čím dál tím hlasitěji. Nebojím se.

Zveřejněno v předvečer 17. listopadu (16. 11. 2015 17.52)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

324 komentářů “Dopis Víta Pokorného válcuje internet”

 1. alexis
  11. 1. 2016 at 15.52

  To je tak velká pravda, naprosto za tímto článkem stojím, nemáme peníze na nemocné děti, postižené lidi a tady cpeme horem dolem a ještě trneme strachem co bude dál, páni politici neslyší nevidí, protože jak se píše, mají ochranky a neslyší hlas lidu. Je to ostuda že nejsou schopní bouchnout do stolu a říct dost.

 2. Zdeněk
  11. 1. 2016 at 20.27

  Nelze s Vámi nesouhlasit. Bohužel ani když nás bude souhlasit devět milionu se nic nezmění. Dokud budou mocní Německa, Francie a dalších západních zemí panáčkovat před oligarchií USA a nám budou toto nutit, budeme jen bezmocně koukat. Žalobě by se také mělo přidat, že žalujeme zaprodance v parlamentu a senátu, že dovolí podle potřeby pozměňovat zákony ve prospěch okupantů Evropy. Že dovolí, aby ti, kdo do společného nepřispěli ničím, se měli lépe, než ten, kdo poctivě pracoval. Není nejhorší že nepřispěli, ale že ani v budoucnu nepřispějí. Naše veřejnoprávní televize je také… Proč vidíme něco jiného v televizi Polska, Německa než v naší, proč po internetu jde skupina tzv. imigrantů s rukama v kapsách a uprostřed muslimka bosá, dvě děti v náruči a třetí vleče rukou? Bohužel jsme národ, který rychle zapomíná. Až dojde na volby, zase nebude rozhodovat zdravý rozum, ale nesplnitelné sliby. Je to smutné, ale budoucnost Evropy myslím nebude pěkná.

 3. Kweta11
  12. 1. 2016 at 19.51

  Plně souhlasím a podepisuji. Děsím se toho, jak budou žít mé děti a vnoučata. Jako by nám na čerpání sociálních dávek nestačila naše romská komunita. Ale to jsou křesťané a už víme, co od nich můžeme čekat. Co nám přinese islám zatím jen tušíme…

 4. Čestmír
  12. 1. 2016 at 23.01

  Plně se ztotožňuji s celým článkem. Bylo by opravdu žádocí tu sebranku, která si říká europoslanci a nadělují si nekřestaňské výplaty, z těch teplých křesel vypráskat do těch rozvinutých zemí odkuď se sem táhne ta pakáž. Ať tam ukážou svůj talent vládnoucí elity.

 5. MARCELA MRKOSOVA
  13. 1. 2016 at 8.55

  Výstižné… strašné, ale zároveň tak přinášející zoufalost, že my s tím nemůžeme nijak hnout.

 6. Jiří Fišera
  13. 1. 2016 at 12.00

  Naprosto souhlasím.

 7. Karel Špirk
  13. 1. 2016 at 23.46

  Lépe to snad ani napsat nejde. Souhlas a díky!

 8. Janina
  14. 1. 2016 at 14.26

  Bojím se, že už je pozdě.

 9. Olda
  14. 1. 2016 at 21.02

  Nelze než souhlasit.

 10. Ferry
  14. 1. 2016 at 23.21

  Naprosto souhlasím, jen se bojím, že my normální občané nemáme šanci něco změnit.

 11. Pavel Frőhlich
  15. 1. 2016 at 6.31

  Podepisuji!

 12. 15. 1. 2016 at 10.51

  Souhlasím! Politici jsou prodejné děvky, kterým jde jen o jejich zlatá koryta!

 13. Jiří Pich ing.
  15. 1. 2016 at 12.16

  Jsem rozhořčen a připojuji svůj hlas!

 14. Dalma
  15. 1. 2016 at 13.32

  Vážení diskutujúci, dňa 6.2. 2016 sa organizuje protestný míting v Prahe proti emigrantom a povinným kvótam… verím, že vás príde viac ako bolo Slovákov vlani v Bratislave – 10 000 – a tam dáte jednoznačne najavo svoj názor na terajšiu „politiku“! EU poslancov a vládnucim oligarchom sveta!

 15. Milada
  15. 1. 2016 at 14.19

  Bezvýhradně souhlasím. Děkuji Vítu Pokornému za precizní vyjádření mých myšlenek a obav o budoucnost mých dětí a vnoučat.

 16. Kulatej
  15. 1. 2016 at 16.07

  Začala třetí světová válka, je to konec Evropy. Mám obavy, že už je pozdě, je jich tu už strašně moc. Chudáci naše děti a vnoučata.

 17. Jaroslav Kučera
  15. 1. 2016 at 18.35

  Nikdy by nemněla být v čele EU země, která má v minulosti podstatné závažnou minulost. Němci v minulosti vyvezli Lenina do Ruska, a na tyto důsledky jsme velmi doplatili. Dále vliv Hitlera na velkou část německého obyvatelstva a vyvolání první i druhé světové války. Vždy jim toto může kdokoliv připomenout, stejně jako to udělalo Řecko, které připomělo Německu, co jim způsobilo a proč požadovalo válečné reparace.

 18. Hranatý
  15. 1. 2016 at 23.55

  Celou imigrační krizi někdo centrálně řídí. Jinak nelze pochopit, jak všichni pravicoví politici a šéfové medií, kteří jsou u moci, naprosto jednotně žvaní stejné nesmysly, propagují a podporují islamizaci Evropy pod heslem humanity, kterou do nedávné doby odsuzovali jako relikt socialismu. Vzpomeňte na jejich heslo, že každý se musí postarat sám o sebe, že stát není žádná pečovatelka. Co za tím vězí se musí snažit dobrat každý sám. Informací a zkušeností s jejich politikou je hodně. Včetně uvedeného dopisu.

 19. jarda
  16. 1. 2016 at 0.35

  Ano, smutná pravda, co dělat, poradí někdo? Ti hoši z jihovýchodu to mají sakra dobře promyšlený. Zatím proběhly neškodný testy na německých děvčatech,.. bohužel, toto je jen začátek.. ještě se budeme divit,…

 20. Michael Nováček
  16. 1. 2016 at 10.36

  Nemám co bych dodal, vše bylo řečeno. M.N.

 21. IRMA
  16. 1. 2016 at 11.45

  JEDNOZNAČNĚ SOUHLAS!

 22. swiftec
  16. 1. 2016 at 13.50

  Současný náčelník ruského generálního štábu Valerij Gerasimov napsal na začátku roku 2013 pro ruský list Vojensko-průmyslový kurýr (Военно-промышленный курьер) pozoruhodný článek ve kterém přiblížil koncept nových válek, pro které se vžilo označení „hybridní války“ (hybrid warfare) nebo „nelineární války“ (non-linear war) . Text je od svého uvedení v popřední zájmu vojenských odborníků a rozhodně by neměl uniknout ani zájmu široké české veřejnosti, neboť přináší vhled do ruského strategického uvažování.
  http://www.armadninoviny.cz/hybridni-valky-podle-valerije-gerasimova.html
  vitalij pokornyj 🙂

 23. Andrea Bencová
  16. 1. 2016 at 15.00

  Souhlasím a také děkuji Vítu Pokornému za přesné a pravdivé vyjádření. Je zapotřebí tenhle text šířit dál. Ať lidé začnou znovu používat selský rozum a nenechají si vymývat mozek lživými informacemi. Z médií se bohužel pravdy nedočkáme a z veřejnoprávní televize už vůbec ne.

 24. JAROMÍR fUCHS
  16. 1. 2016 at 15.30

  Naprosto souhlasím.

 25. Josef
  16. 1. 2016 at 15.54

  Ti pánové začnou konat teprve až dojde na někoho z jejich nejbližžších.

 26. Věra Heidlerová
  16. 1. 2016 at 16.55

  Nějak se nebere v úvahu, že neklid v islámském světě vyvolal SSSR, nástupnický stát Rusko, a to 10letou okupací Afganistánu a válkou, genocidou Čečny – a tyto zločiny rozvířily islámský svět. Ve státech, kde dnes zuří největší boje, Rusko mělo a má základny a samozřejmě má chuť je rozšířit. Jen vzpomeňme, kdo byl dirigentem strany BAAS. Jak jednoduché a pro málo přemýšlivé přijatelné je označení USA jako nepřítele č.1, i když ten skutečný je na opačném konci světa.

 27. Zdenek Gellrich
  16. 1. 2016 at 16.57

  Za každým slovem stojím, díky.

 28. Marek Drozdjak
  17. 1. 2016 at 16.22

  Ono vsetko z urciteho pohladu ano. Popis dosledkov vyvoja a jednania politikov sedi. Snaha o islamizaciu sedi viac. Deje sa to. Tiez s tym v ziadnom pripade nesuhlasim.
  BOHUZIAL TI DEBILNI A POS*ATI POLITICI BOLI NIEKYM ZVOLENI A DOSADENI NA SVOJE POSTY.
  Tu je PROBLEM vsetkeho. VACSINOVA HLUPOST, NAIVITA, NEVZDELANOST, BOJACNOST, VSEOBECNA NEGRAMOTNOST BEZNYCH LUDI NA TOMTO SVETE. TI MOZU ZA TO, KTO VLADNE. NEHLADAJME CHYBU V DOSLEDKOCH ALE V PRICINE! ZIVOTOM NESKUSENI, NAOPAK AJ ZIVOTOM SKUSENI, HLADNI A SMADNI, BOHATI AJ CHUDOBNI SU ZA VSETKO ZODPOVEDNI, PRETOZE SA NECHALI OPIT SLUBMI A ZVOLILI ZLO.
  JEDNOU VETOU: VSEOBECNE NEGRAMOTNI LUDIA TEJTO PLANETY SU PRICINOU VSETKEHO ZLA. NIE TI, KTORI TO IBA VEDIA VYUZIT. TO SU IBA OBYCAJNI HA*ZLI, ALE NIE SU VSEOBECNE NEGRAMOTNI. BODKA
  (Poznamka redacke: Vyslovit takovy soud nad negramotnymi lidmi je za hranici spolecenske korektnosti.)

 29. Marek Drozdjak
  17. 1. 2016 at 19.21

  Dakujem za poznamku redakcie, ale stojim si za tym, ze vacsina ludi na tejto planete je menej inteligentna a rozumovo vyspela – ked vam vadi spojenie vseobecna negramotnost. Keby to bolo naopak, nesedeli by v parlamentoch po celom svete ludia, ktori vladnu sposobom, ktori je predmetom kritiky tohto claku a inych podobnych clankov.
  Chyba je vo vacsine populacie a nie iba v tych, ktori konaju v mene svojich volicov.
  KVALITA/NEKVALITA VOLICOV PREPOKLADA KVALITU/NEKVALITU SKUTKOV POLITIKOV!

 30. Štěpán
  17. 1. 2016 at 19.42

  Souhlasím ze vším, co zde bylo napsáno. Za celosvětovou krizí stojí především USA a pak státy, které dříve měly kolonie v zemích odkud přicházejí utečenci t.j. Velká Británie, Francie, Itálie a pak k nim můžeme přiřadit Německo. Štěpán

 31. nek Svoboda
  17. 1. 2016 at 21.08

  Pravda ve všem. Toto již říká většina občanů déle než rok. Není co dodat, jen souhlasit se vším a připojit se k žalobě na tzv. politiky z Bruselu, EU států a dalších teroristických států za velkou louží. Ať žije pravá svoboda a demokracie. Ne totalita v režii EU hlupáků a zrádců!

 32. Dita
  17. 1. 2016 at 22.01

  Moc děkuji za tato slova. Kéž by jich kolovalo mezi lidmi více takových. Kéž by v sobě lidé vyburcovali potřebu se tomuto odpornému imigranství a vlastizradě politiků vzepřít. Ještě jednou děkuji za výstižnou Pravdu.

 33. David
  17. 1. 2016 at 22.46

  Přesné … vystižné… pravdivé, zvedam ruku a souhlasím.

 34. Delfin
  18. 1. 2016 at 10.39

  Plně s Vámi souhlasím, souhlasím i s názorem pana prezidenta Zemana a proto budu volit pana Okamuru, který již takto hovoří delší dobu.

 35. Zdenek
  18. 1. 2016 at 11.43

  Cerna budoucnost, ale pravdiva! Jedinym resenim je R E V O L U C E (tak jako mnohokrat drive v dejinach lidstva). Proste zbavit ty korupcni politiky moci. Muj osobni nazor.
  Zdenek

 36. Rosa Belsky
  18. 1. 2016 at 12.04

  Pravda v kazdem slove. Pozorujeme jiz dlouhou dobu, ze Nemecko jedna pod vlivem USA. USA ma svoje zajmy a vsechna destabilizace Evropy jde na jejich konto. Jeden z mnoha hyperlinku (stratfor-Friedmann) jak rafinovane USA postupuje si poslechni na:

  https://www.youtube.com/watch?v=9fNnZaTyk3M

  Pouze v anglictine s nemeckymi titulky
  Rosa

 37. M.Krajcová
  18. 1. 2016 at 13.00

  Souhlasím v plném rozsahu.

 38. VÁCLAV RAIPERT
  18. 1. 2016 at 15.06

  Třikrát BRAVO, lépe bych to nenapsal, proto s Vámi souhlasím, stojím za prezidentem Zemanem, za Okamurou, za Babišem, který se jako jediný z této vlastizrádné „vlády“ otevřeně postavil proti přijímání imigrantů a odsuzuji (i když je to slabé slovo vlastizrádce sobotku – píšu jejich jména záměrně malými písmeny – bělobrádka, diensbiera, kocába, šabatovou a stovky dalších. Vašek

 39. Stan Cunek
  18. 1. 2016 at 16.17

  Souhlasim.

 40. Jirka
  18. 1. 2016 at 17.08

  Může být rozhořčené, emotivní vyjádření objektivní? Ne.
  Nejsem politolog ani ekonom. Nevidím do myslí lidí. Nevidím do souvislostí, popsaných v dopise. Dopis neobsahuje fakta, jen „výkřiky“ zoufalství a v pozadí je snaha najít „viníka“.
  Ale ten dopis nejde k podstatě věci. Je to jen jedna z reakcí lidského pohledu. Jenže co člověk, to jiný pohled. A jiný názor. A jiná „pravda“.
  Proto se pokusím ukázat jinou, vyšší cestu.
  Věřím, že existuje Bůh, který stvořil nebe a zemi. Věřím, že tento Bůh, že poslal svého vlastního Syna, Ježíše Krista, aby žádný, kdo v Něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Věřím, že Pán Bůh poslal Ježíše Krista, aby zachránil svět a každého člověk – tedy Tebe i mne. Věřím, že Kristus zemřel na kříži, byl pohřben, po 3 dnech vstal z mrtvých a před mnoha svědky vstoupil do nebe. A že se to se stalo před více jak 2000 lety.
  A také věřím, že Pán Ježíš se vrátí zpátky na zem. Sestoupí z nebe, ale už jako Soudce se svojí slávou a mocí. Ty, kteří v Něho věří, přijme do nové země a nového země. A pro ně připravil, co lidské oko nevidělo, co ani na rozum člověku nepřišlo. Ale ti, kteří Ho nepřijali, skončí v ohnivém jezeru, kde bude věčný pláč, nářek a skřípění zubů.
  Důvod vidím jinde. Vidím ho v duchovní oblasti. To, co se děje ve Francii, Německu, ale i u nás a konec konců na celém světě – vidím jako varování, že druhý, nový příchod Pána Ježíše je blízko.
  To, co se ve Francii a v Německu děje (ale i v jiných částech světa), je strašné. Ale není to nic proti tomu, co připravuje satan pro ty, které svádí, aby místo živého Boha, Pána Ježíše Krista, věřili jiným (falešným) věcem. Pro ty, kteří věří v člověka (to je i v politiky a vlády), a ne v Boží lásku, Boží moc a Boží království. To utrpení bude mnohem horší.
  A proč tuto reakci píši: Na místě Kristově vás prosím, nehledejte pomoc a východisko v dopisech a lidských rozumech. Pán Ježíš je Cesta, Pravda i Život. Vždyť Bůh nám dal nový (věčný) život, a ten život je v Jeho Synu, Ježíši Kristu. Kdo má Syna Božího, má život. Kdo nemá Syna Božího, nemá život. Pán Bůh nabízí život, neodvracejme se proto od této nabídky.

 41. Zdena
  18. 1. 2016 at 18.35

  Úplný souhlas, každého normálního člověka používajícího mozek z toho mrazí…

 42. ING. ANTON STAREČEK
  18. 1. 2016 at 20.37

  Plne súhlasím. Bohužiaľ je to zbytočné, pretože o všetkom rozhodujú USA a ich vojensko priemyslový komplex, ktorý ťaží peniaze zo všetkých těchto ozbrojených konfliktov, ktoré sami rozpútali. V EU resp. v Nemeckej únii, nespravia nič, čo si predom neodsúhlasia v USA. USA si už podmanila skoro celý svet, preto tie nenávistné útoky proti Rusku, ktoré jej ešte odoláva, ale zatiaľ opatrne našlapuje okolo Číny, ktorá drží tolko US dolárov, že by si mohla kúpiť polovicu Ameriky. Myslím, ten boj už je prehraný, najma keď nám vládnu sobotkovia – nedělkovia, ktorý v živote nič „nedělali“ a teraz poučujú ludí, jako sa majú správať voči EU a emigrantom.

 43. Bohuslav
  18. 1. 2016 at 21.50

  Jsme ve válce, důkazem je 5 let existence ISS (který vznikl zásluhou USA i evropských politiků, vůbec netají program světovlády a připravu totální islamizaci Evropy-TIE). Díky sebevražedné politice EU a la Merkel jsme na více než polovině cesty k likvidaci západní, křesťanské kultury, která přinesla celému světu obrovský pokrok, právě proto, že je tolerantní. Naši, evropští, ale i Sobotková vláda se bojí říci, že naše kultura, kde jsou ženy rovnocenné s muži je nadřazena kulturám, které se k ženám chovají jako k dobytku! Telefonujte a mailujte vašim volené zástupce v Parlamentu a v Senátu i v institucích EU a žádejte, aby kategoricky hájili západní kulturu a bojovali proti TIE. Čekat na Boží soud je „bezbožnost“ a hloupost, stejně jako spoléhat se na to, že pravda a láska zvítězí nad lži a nenávistí. Masírujte všichni své zvolené poslance a senátory, to je jediná cesta. Teď mi napadá, že v prvé řadě se obrátíme na zástupce, kteří nám jsou nejblíže, zástupce místních samospráv (ti většinou sdílejí naše obavy z budoucnosti), ať protestují na okresech a krajích.

 44. Ladislav VEJMĚLEK
  19. 1. 2016 at 0.25

  k Věře Heidlerové:

  To tak zjevně není. Když odešli Rusové z Afghanistánu, byl v dnes rozjitřených oblastech relativní klid. Ten rozval začal až s „demolicí“
  Iráku, soustavným štvaním proti Iránu, rozvalem Sýrie, Libye, Tuniska, Egypta a nejmenovaných dalších (např. Jugoslávie), také díky téměř šedesátiletému nadržování Izraeli proti okupované Palestině. A to všechno mají na svědomí USA za „statečného“
  přispění a nemístné tolerance tzv. tradiční vyspělé demokratické
  euroatlantické křesťanské civilizace, tedy pohůnků ze západní, nyní již i střední Evropy.

 45. Ladislav VEJMĚLEK
  19. 1. 2016 at 1.04

  Nadarmo nekoluje po internetu „vtip“ – Víte, ve které zemi na světě nemůže dojít ke státnímu převratu? No přece v USA, protože tam nemají ambasádu.

 46. Pepan
  19. 1. 2016 at 1.23

  Perfektní psaní a shrnutí.
  Ale myslím si, že bez otevřené intervence v ulicích „na živo“ a tedy ne od stolu počítače , PDAčka nebo chytrého telefonu, se nic nepohne a nevyřeší.
  Hodně lidí tu píše, že se tím na úrovni jednotlivce nedá moc dělat, ale to je hluboký omyl, generovaný v lidech systémem, protože právě jednotlivci dohromady a společně jsou jedinou silou, která je schopná něco zvrátit a prosadit. Také je dobré si připomenout, že volby taktéž v dnešní situaci nic v zásadě neřeší, neboť pokud by řešily, byly by už dávno zakázány.
  A pokud se tu opravdu hodně lidí domnívá, že současná situace je forma války, v podstatě sdílím tento názor a vidím jediné řešení – OBRANU, a to na všech možných frontách.
  Jde-li o politický tlak zdola – inspirací budiž hlavně náš severní soused Polsko, Slováci, Maďaři nebo Švýcarsko či Dánsko. Ale čím déle bude trvat prozření „mlčící většiny“ a její nástup do ulic, tím budou následky této „války“ krutější a šílenější.
  A to všechno si musí zodpovědět každý i každá sami před sebou a svými dětmi, svými rodinami a chceteli i před bohem… …A je dobré tu zmínit, že zlo přichází v bizardních podobách maskováno za ušlechtilost a dobrotu, a ve jménu strachu a závisti v jeho jménu lidé velmi často z vlastní lenosti a v sebeklamu jednají, opilí představou, že jsou anonymní a že je peklo nedostihne – jak dětsky je to bláhové…
  Spero dum spiro, Pepan

 47. Juraj Sepeši
  19. 1. 2016 at 2.45

  Iné, než úplná pravda v celom rozsahu to nie je. Božie mlyny melú pomaly. Všetci tí hajzlíci to majú zrátané.

 48. Standa
  19. 1. 2016 at 10.00

  Ale to už máme vše předpovězeno.
  Vždyť královna Sibyla Kumanna prorokuje žluté nebezpečí – proroctví královny Sibyly o nebezpečí pro evropské národy, které plyne ze zaplavení žlutou rasou. Sibyla prorokuje nebezpečí, které na svět číhá z Východu.

  Zatím se vše vyplňuje. Pak nás ještě čeká a vše tomu naznačuje:
  Sibyla prorokuje o evropských otrokářích a hrozbě války

  „Všichni evropští otrokáři se sejdou dohromady, aby vytvořili válečný plán na poražení Východu. Nikdy předtím tyranové tak svorni nebyli jako tentokráte ! Tentokráte půjde o jejich hlavy. Půjde o jejich mocenské postavení na Východě !“

  Královna Sibyla vydává proroctví o důvodech války s Východem

  „Ztráta toho znamená pro ně ztrátu snad i jejich vlastních zemí ! Poznají najednou, že jejich mocenský a otrokářský svět zachvěje se v základech. Útokem by v tomto případě nic nezískali. Tentokrát ukáže se opět v pravém světle tvář Evropy. “

  Proroctví o úpadku morálky po roce 2000

  „Téměř dva tisíce let v té době uplyne od narození Mesiáše, téměř dva tisíce let budou moci národové o Jeho učení smýšleti, a přece budou povahově horšími, nežli lidé, kteří čtyři tisíce let žili před nimi … „

 49. ZDENKA NIKRMAJEROVÁ
  19. 1. 2016 at 11.06

  Plně souhlasím, pokud se nezačneme bránit, Evropa zanikne.

 50. Adriena
  19. 1. 2016 at 12.19

  Perfektní, výstižné, líp bych to nevystihla. Také mám strach, jestli už není pozdě. A co zmůžeme my, obyčejní lidé….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *