Go to ...
RSS Feed

Výzva lékaře Karla Jandy


S laskavým svolením mistra fotokoláží aTea

S laskavým svolením mistra fotokoláží aTea

Občané této země,
poslední měsíce a týdny jsme svědky zvláštních jevů na naší politické scéně, které nevěští nic dobrého! Tento proces začal před 25 lety, pomalu, plíživě a jeho formální stránka nám byla nabídnuta jako demokracie a svoboda. S nadšením jsme ji tehdy přijali, ale již s menším nadšením ji dnes hodnotíme. V parlamentu, senátu a ve vládě se střídala různá politická uskupení, která však měla pramalý zájem na tom, aby se tato země rozvíjela zdravým a korektním směrem. Celá desetiletí zde vládli lidé, jejichž jedinou snahou bylo zdevastovat naše hospodářství, zkorumpovat a paralyzovat justici, ukrást vše, co se ukrást dá, a finanční prostředky, ztržené z těchto kriminálních transakcí, vyvézt ze země!

Ano, tato země byla bohatá do té doby, než byla ukradena a vyvezena převážná část peněz, ztržených z hodnot, které vytvořili lidé zde žijící – Vy všichni svou vlastní prací, mnohdy ne právě lehkou! Proto se dnes nedostává prostředků na budování infrastruktury, na zdravotnictví, proto je vykraden státní důchodový fond, proto si vyděláváme v přepočtu mnohonásobně méně peněz, než jiní Evropané ve svých zemích. Všimněte si tedy, že tato země byla cíleně vykradena a ožebračena, že zde byl dán prostor pro doslovné řádění zvrhlých a zkorumpovaných soudců a advokátů, pod jejichž ochranou se skrývají celé firmy se sofistikovanými programy na okrádání lidí. Všimněte si, že zde byly uměle vytvořeny podmínky pro akceleraci rasové a etnické nesnášenlivosti tím, že menšině byly přiřknuty veškeré výhody a většina to zaplatila svými daněmi. Všimněte si, že naše armáda není vůbec schopna bránit naši zem, neboť na to nemá prostředky, lidi ani výzbroj, a navíc je zhusta vysílána na zahraniční mise, na nichž je této zemi opravdu houby platná. A v neposlední řadě se zamyslete nad tím, proč se to vlastně všechno stalo?

Odpověď je jednoduchá:

Toto je klasický scénář přípravy a plánování občanské války. Občanská válka se nemůže vést na území, které je bohaté, stabilní a ekonomicky výkonné, nemůže se vést tam, kde funguje dobře státní správa, justice a armáda. Občanská válka se dnes velmi pečlivě připravuje a vede se jich spousta v různých částech světa. Oborníkem, vlastnícím know-how na tuto věc je CIA. Takže – naše země se dnes dostala do situace, kdy se stává geopoliticky velmi vhodným územím pro vyvolání občanské války! Stačí již jen pár promyšlených akcí, zase pod taktovkou CIA, a může se to spustit! Amerika potřebuje nutně další zdevastované území, na jehož obnově potom mnohonásobně vydělá! Toto se neděje poprvé, tento scénář je velmi klasický a ve světě již mnohokrát použitý! A nejlepší spouštěč toho všeho je, udělat zde druhý Majdan! Jenom s tím rozdílem, že zde už poteče krev a budou sem masivně importování cizí ostřelovači. Zatím se to tváří, jako nevinná společenská hra, když naše děti, které absolutně netuší, o co jde, ukazují na vřelosti červené cedulky, které dehonestují prezidenta této země. Všichni rodiče, občané, kterým ještě zůstal zdravý rozum, lidé, kterým záleží na šťastnější budoucnosti této země, nedopusťte, abychom se my a naše děti stali loutkami, které zničí vlastní zem! Stejně tak, jako nemocného člověka nemůžeme začít léčit utínáním jeho údů, a už vůbec ne tím, že začneme od hlavy! … stejně tak se nemůžeme chovat k vlastní zemi, k prezidentovi, jehož jsme všichni zvolili, ke svým tradičním hodnotám, kultuře a přírodě. Záleží totiž jenom na nás, záleží jen na tom, abychom neztratili poslední zbytky zdravého rozumu, a začali konečně přemýšlet, jak tento vývoj zvrátit. Jestli není pozdě, že určitě téměř méně, než za pět minut dvanáct!

MUDr. Janda Karel, šiřte to, komu můžete

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/01/budeme-cinkat-klici-tentokrat.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *