Go to ...
RSS Feed

Anonym nevhozený do koše: Jsme úplně ve srabu


Máme pětinové platy, než mají lidé na západě. / Máme všechno zboží dražší o 20 procent než na západě. / Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí. / Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard (!). / Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot. / Stát je řízen kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží tak, že to stát ruinuje – jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami našich korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS. / Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny a lidumil Pafko. / Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl. / Kde je krása naší vlasti, tak opěvovaná státní hymnou?! Naše země nevzkvétá, ale ničí ji skládky odpadu, které jsou často dlouhodobě hořící a ničicí tak vzduch a přírodu. Odpad je sem svážen z celé EU a peníze za to jdou do soukromých kapes. Úklid a sanaci po vyhořelých skládkách však nese na svých bedrech stát, potažmo jednotlivé kraje, které na to nemají… / Pan Nečas tak rád říkal, že lidi drží peníze, ale lidé, ti obyčejní lidé už peníze prostě nemají, protože ani náhodou nedosáhnou na tak proklamovaný průměrný měsíční příjem cca 26.000,- Kč. Velmi často neberou ani jeho polovinu! Podíval se někdy některý z politiků na platy prodavaček, dělnic a jim podobných, které dřou celé dny a víkendy často za minimální plat? / Změna Zákoníku práce nahrává podnikatelům v tom, že zaměstnávají lidi jako brigádníky a často i několik let! / Podnikatel tak alespoň nemusí odvádět státu velké daně a i lidé se ve jménu zákona lépe okrádají. Jsou okrádáni v tom, že je jim placena nižší mzda, nedostávají nebo alespoň ne v plné míře placené přesčasy, noční a sváteční příplatky apod. a už vůbec ne nějaké osobní hodnocení. Jsou ochuzováni o požitky trvalých pracovníků, jako jsou třeba stravenky, pracovní oděv…, vždyť to jsou přeci jen brigádníci. Strašíme lidi politickými vězni, kteří byli za socialismu. Ale co jsou „tykadláři“, kteří si dovolili zhanobit naše politické představitele? Jsou za to soudně trestáni ne jen podmínkami, které soudci bohatcům udělují za vraždy, za zabití, za korupci, za miliardové rozkrádání státního majetku.Tito „malůvkáři“ jsou potrestáni vězením. To jsou přeci političtí vězni jak vyšití! Vše jde po staru, čeští mafiáni, politici a soudci si budou mastit kapsy a na obyčejného člověka čeká jen utahování opasků a živoření a velmi často pouze život pod mostem.
PŘEDVOLEBNÍ KAMPAŇ PRAVICE BUDE PROLNUTA HESLEM: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ, PROTOŽE JEDINÉ  A NEJDOKONALEJŠÍ A NEJSCHOPNĚJŠÍ POLITICKÉ STRANY V ČR JSOU: ODS a TOP 09!
Konečně o aroganci vládnoucích stran svědčí i poslední prezidentská amnestie, tak nezodpovědná vůči lidu a státu jako takovému! Klausova amnestie, která zastavila stíhání a zaručila beztrestnost a čistý rejstřík těm největším podvodníkům, tunelářům a rozkradačům našich podniků a našich peněz. Je zajímavé, že se týká hlavně lidí z řad ODS a TOP09, ale již se netýká Ratha? Peníze, o které připravili stát, jsou nenávratně pryč a teď dokonce i jejich potrestání! Amnestie uvolnila a vlastně tak očistila vrahy a násilníky a lidé se opět budou bát pouštět děti samotné do školy, staří lidé se opět budou bát chodit nakupovat nebo toho, že jim „kdosi“ přijde „odečíst elektřinu nebo plyn“. Lidé ze severu se opět bojí nepokojů z řad aktérů našich nepřizpůsobivých spoluobčanů, kteří se již těší na to, jak to znovu roztočí! Ale tyto obavy na Hradě nikdy nepanovaly, protože tam nikdy hlas lidu nedolehne!

Anonyme, napsal jsi to tak hezky, že si myslím, že by byla velká škoda, kdyby text zapadl. Domnívám se, že by se myšlenky měly objevit ve všech předvolebních diskuzích, aby si všichni uvědomili, jak je nutné konečně změnit tragické směřování naší vlasti do ekonomické a společenské propasti. Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *