Go to ...
RSS Feed

Není možné přepadat a mlátit lidi a pak se za to zkroušeně před TV kamerou omlouvat


Občanský protest. Foto internet

Občanský protest. Foto internet

Většina obyvatel republiky nepochybuje o tom, že stát selhává v řešení urputného problému s cikánským etnikem. Proč říkám s cikánským? V celé Evropské unii je tato etnická skupina pojmenována jako cikáni a stejný název měla před listopadem 89 i v Československu. Když jsme si omylem vycinkali „lepší zítřky“ tak, jak nám je nastínil ve svých projevech Václav Havel, abychom se po deseti patnácti letech přesvedčili, že jsme byli uvedeni v tragický omyl, přihlásili se do mocenských struktur vyznavači falešného humanismu a v rámci jejich vidění světa jsme se dozvěděli, že cikáni budou napříště Romové a že budou chráněni speciálními zákony. Tihle humanističtí sociální inženýři tak rozdělili společnost na ONI a MY. Kdyby mohli veřejně (bez obav z následků) hovořit pracovníci sociálních oddělení obecních úřadů, školští pracovníci nově i zaměstnanci úřadů práce, kteří nyní vyplácejí sociální dávky, asi bychom jim neveřili, s čím vším se setkávají a co všechno je možné. V rámci politické korektnosti se nesmí uvádět, kdo patří do kategorie ONI a tak vlastně o NICH nic nevíme. Vězeňská služba nevede statistiky kolik je z celkového počtu odsouzených osob v kategorii ONI a kolik v kategorii MY. Nic nevyřešilo ani nedávné sčítání obyvatel republiky. K NIM se přihlásilo asi 50 tisíc obyvatel, ale odhady uvádějí číslo 300 tisíc. Po rozdělení státu v roce 1992, za které můžeme poděkovat pánům Klausovi a Mečiarovi, kteří se s nikým nebavili a rozporcovali stát podle svých představ, tedy tak, že umožnili i dodatečné transfery osob, aby si vybraly kde se jim bude víc líbit. No a když vidíte děsivé obrazy toho, jak žijí cikáni na Východním Slovensku, není divu, že mnozí vezmou na záda svůj majetek a směřují na západ. Někde se usadí, vytáhnou své občanky a napojí se na český systém dávek. A my máme o problém navíc.
V nejnovější kauze etnického střetu jsme zaslechli i velmi zajímavé výroky. Starousedlí ONI tvrdí, že ty násilné akce vyvolávají především novousedlí ONI. Jak si to mám jako občan vysvětlit? To jsou ti, kteří přišli z Košicka a okolí? Jenže další informace která prosákla, že jde o ty, kteří pendlují mezi Velkou Británií a Českem. Oni si na dva tři měsíce odskočí do Británie, tam načerpají sociální dávky, poklábosí s „rodinou“ a vrátí se Čech, aby si vybrali dávky pomoci i u nás. A když jim večer dojdou marlborka vyjdou před dům a vezmou si je od lidí, kteří náhodou a nešťastně procházejí okolo. A když „zasraní gadžové“ nemají cigaretky, okradou je o mobily, peněženky, nějakou tu ránu pěstí přidají a vlídné slovo navrch.
Ona ale taková praxe, praktikovaná v desítkách či stovkách obcí, jednou přestane české starousedlíky bavit. Nepomáhají řešení na obecních, krajských a státní úrovni. Ve vyhrocených situacích se nakonec stane to, že policie povolá těžkooděnce a ti se podle rozkazu velícího důstojníka postaví na obranu lidské chátry. Stalo se tak v Rumburku, Chomutově, Šluknově a nejnověji v Duchcově. Proč? Když pohár přeteče a nenávist dostane konkrétní podobu a směr, byli by lidé schopni krátkým procesem a bez soudu své problémy vyřešit. Proč? Protože stát v tomto letitém problému selhává a pár politiků a osvětářů si z toho udělalo výtečný byznys. Je tedy vůbec možné nějaké řešení? Samozřejmě, že řešení jsou, ale za současné politické situace jsou to řešení problematická. Za 1): Třikrát a dost. Za tři násilné trestné činy doživotní vězení. Za 2): V demokracii si musejí být všichni rovni, stejná práva a stejné povinnosti. Za 3): Na hrubý pytel, hrubá záplata. Tím je řečeno vše. Za 4): Komu se nebudou nové podmínky líbit, může jít kam mu bude libo. Bez možnosti návratu. Za 5): Zrušení zmocněnkyně pro lidská práva a celého úřadu. Lidská práva jsou zajištěna platnou listinou práv a svobod, která je součastí českého právního řádu.
BAL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *