Go to ...
RSS Feed

Jak Policie ČR pomáhá a chrání


(Napsáno 12.04.2010) Bydlíme již v novém bytě tři měsíce, v pátek minulý týden se do vedlejšího bytu nastěhovala romská rodina, početná, pět dětí, ten zbytek nikdo neví. Maglajs, guláš, rachot a bordel. Dnes ráno jsem zavolala na družstvo, kde mi sdělili, že v tom bytě nikdo není přihlášen!!!

Protože jsme se stěhovali z bytu 3+1 do 1+1, tak jsme si některé věci dali na balkon, už tady bydlíme 2 měsíce.Dnes ráno jsme zjistili, že nám schází část nábytku z balkonu, tak jsem zaklepala na Romy – Jo stůl máme, ale brácha říkal, že je jeho, jak otevřeli dveře, tak jsem myslela, že mě raní… visel tam můj nádherný obrovský obraz, ten je prý taky bráchy. Dostala jsem takový vztek, že jsem začala křičet …, věci vrátili.

Jeli jsme dnes i družstvo zařídit nějaké formality, a při té příležitosti jsme se zeptali co bude s tou rodinou, že tam bydlí načerno, nemají nábytek, spí na zemi, kradou, nemají zapojené světlo. Prý se máme obrátit na Městskou Policii v Krupce, ta vše zařídí. Jeli jsme na MěPo Krupka, kde nám řekli, že máme jít na státní policii. Ve finále jsme si postavili hlavu, takže tam pošlou hlídku MěPO Krupka.

Mezitím jsem na tu rodinu znovu zaklepala a povídám, že ještě jednou, tak to bude zlý…cikán na to, ať dám pokoj, že stůl a obraz patří bráchovi, já na to, že ten obraz s věnováním má zezadu mé jméno! Do toho dorazila hlídka Městské policie Krupka. To, že nemají cikáni dekret, že tady bydlí načerno je nezajímá. To, že děti nemají základní vybavení a spí na zemí, nemají v bytě elektřinu a že to je na sociálku, je taky nezajímalo. A to, že ukradli naše věci, to už vůbec ne. Řekli Romům, at zavřou dveře! Největší gól byl, když mě začali legitimovat, musela jsem ukázat dekret na byt a poté se mě ptali, jestli toho psa mám přihlášeného na MěÚ a jestli má číslo a jaké číslo,že si to zjistí…

Ve finále jsem musela ukázat můj obraz, jestli tam mám opravdu je mé jméno s věnováním. Tak mě, která si platí nájem, popelnice, parkovné, poplatky za psa, ještě jsem udělala službu MěÚ Krupka, na jehož pozemku byl krupský útulek, že jsem si vzala pejska, který byl a bohužel je totálně psychicky zničený od cikánů, tak mě prý budou popotahovat,tak kde to žijem…? Bohužel v České republice, takže neplatte nájem, kraďte, neplaťte služby, které stanoví příslušný Městský úřad ve Vaší spádové oblasti… protože jinak budete za blbce, jako jsem byla dnes JÁ, ALICE HANZLIČKOVÁ.

Jinak zdravím všechny slušné občany této země … – a klidně to pošlete dál … pa zdraví Alice

Poznámka redakce: Alice Hanzlíčková dala všeobecný souhlas se zveřejněním a my jsme toho využili. Je to konec konců dobrý příspěvek pro nerozhodnuté voliče v blížících se volbách. Jedině volby a velká volební účast mohou změnit správu věcí veřejných a zjednat nápravu těch nešvarů, které otravují život občanů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *